Andrejus Savčenko

12 atsiliepimai

Kategorijos: B

Andrejus Savčenko
Kaina (90min): Su automatu - 35 €, Su mechanika - 40€


Toyota Auris (mechanika ir automatas)

Konstitucijos pr. 23 - 516, Vilnius, Lietuva
+370 600 28392
info@amplius.lt

Stažas: 2000m.
Amžius: 1969m.
Kalbos: Lietuvių, Rusų

Atstovaujama mokykla: Amplius LT, Riešė Amplius LT, Žvėrynas Atnaujinta: prieš 119 d.

Follow:

Parašyti instruktoriui

Parašyti instruktoriui


2021/09/13

Labai rekomenduoju, nuostabus instruktorius, labai kantrus ir ramus, ismoke vairuoti ir suteike daug naudingu patarimu.

2021/07/07

Nuostabus instruktorius! Labai ramiai nuteikia ir net užimčiausiame kelyje nėra baisu mokytis vairuoti. Visada viską detaliai paaiškina, pateikia puikius teorinius paaiškinimus, primena ir taisykles, jeigu kažkur suabejoji. Po pamokos visada palaikydavo, net jei ir prasčiau sekdavosi. Suteikė daug pasitikėjimo savimi ir ne tik vairavimo atžvilgiu . Tikrai rekomenduoju , ypač tiems, kuriems sunkiau sekasi ir yra baimė vairuoti Vilniuje!

2020/11/23

Puikus, supratingas mokytojas, kurio dėka ne tik išlaikiau egzaminą iš pirmo karto ir netgi pagalvojau tai nejaugi viskas, tiek to egzamino, bet ir įgijau pasitikėjimo savimi.  Pamokose kuriama rami atmosfera, taigi po kelių kartų į jas jau eidavau be baimių. Jeigu ieškote, kur mokytis vairuoti be streso, išmokti galvoti logiškai sava galva vairuojant, tikrai rekomenduoju Andrejų.

2020/09/19

Andrejus puikus instruktorius! Labai kantrus, ramus, visada pagiria, pakomentuoja klaidas ir viską tikrai gerai išaiškina. Instruktorius tikrai labai motyvuoja nepasiduoti ir stengtis, į pamokas eidavau be streso ir visada norėjau mokytis, nes jau po pirmos pamokos pastebėjau labai didelį progresą, o ir egzaminą išlaikiau puikiai!

2020/08/08

Po teisių išlaikymo mažesniame mieste neteko vairuoti 10 metų, taigi nusprendus įsigyti automobilį ir vairuoti Vilniuje teko nugalėti didelę baimę ir pakoreguoti klaidingai susiformavusius įgūdžius dėl praktikos trūkumo.
Andrejus tikrai puikus šios srities specialistas, pastebintis ir pataisantis kiekvieną detalę ir duodantis daug patarimų. Buvo suteikta puiki galimybė pakeisti automobilius ir pasimokyti su mechanine bei automatine pavara.
Tik geriausi atsiliepimai ir rekomendacijos! :)
Jei nesijaučiate drąsiai - būtinai paimkite keletą pamokų, nepasigailėsite. Jus tikrai padrąsins ir suteiks labai vertingų pamokų bei esant reikalui pakonsultuos net po jų.
Andrejau, dar kartą ačiū!!!

2020/08/07

Labai puikus mokytojas, kantrus, ramus, bet griežtas, puikiai paruošia egzaminam, net ir tuos kuriem sekasi sunkiai, puikus psichologas. Labai dėkinga šiam instruktoriui

2020/07/14

Puikus instruktorius, išmanantis savo darbą. Mokantis ne tik nuraminti, bet ir padrąsinti. Labai džiaugiuosi gavusi progą sutikti jį besiruošiant praktikos egzaminui, kurį išlaikiau sėkmingai :)

2020/03/08

Puikus instruktorius,psichologas ir žmogus,man pasiseke jog rekomendavo būtent jį.Mokiausi iš geriausio,o rezultatas-išlaikytas praktikos egzaminas iš pimo karto!
Rekomenduoju!!

2019/07/29

Tikrai kantrus ir profesionalus instruktorius. Rekomenduoju.

2017/10/06

Esu dėkinga, kad ne tik išmokė vairuoti, bet ir padėjo išspręsti psichologinius sunkumus bei nepasitikėjimo savimi problemas, kitoje mokykloje buvau netoli nurašymo, tačiau šio instruktoriaus dėka visa tai įveikiau ir kelyje jaučiuosi saugiai, užtikrintai, atsakingai. Toks padorus klevas :)

Rekomenduoju ypač tiems, kurie mokantis patiria didesnių sunkumų!

Su geriausiais linkėjimais -
Milda

2017/04/19

Rekomenduoju!

2016/12/04

Jei kiti yra savo srities specialistai, tai Andrejus yra sios srities Sensejus!!!


Atstovaujama mokykla: Amplius LT, Riešė Amplius LT, Žvėrynas

Parašykite atsiliepimą

Į jūsų el. paštą bus nusiųsta nuoroda atsiliepimo patvirtinimui, todėl patikrinkite, ar teisingai užrašėte el.pašto adresą
Dėmesio: privalote įrašyti savo vardą bei savo el.pašto adresą, kitaip atsiliepimas gali būti nepatvirtintas

© 2010 - 2017 VMREITINGAI - Visos tesės saugomos. Vairavimo mokyklos ir instruktoriai.
Eiti prie įrankių juostos