Arvydas Sabūnas

11 atsiliepimai

Kategorijos: B, B1

Arvydas Sabūnas
Kaina (90min): 25,- eurų


Ford Focus

Taikos pr. 71 -78, Statybininkų pr. 14 - 48, Laukininkų g. 19
info@pajuriovm.lt

Kalbos: Lietuvių,rusų

Atstovaujama mokykla: Pajūrio vairavimo mokykla Pajūrio vairavimo mokykla Atnaujinta: prieš 420 d.
Parašyti instruktoriui

Parašyti instruktoriui


2020/06/10

Puikus instruktorius, kuris padėjo žengti pirmuosius žingsnius vairuotojų pasaulyje.
Ačiū už puikius, smagius pravažiavimus, kurie padėjo drąsiau jaustis gatvėje. Ačiū už kantrybę viską paaiškinant, atsakant į klausimus.
Tiek mokyklinis, tiek Regitros egzaminas išlaikytas iš pirmo karto!
Rekomenduoju!

2020/06/06

Ne kažka instruktorius, visą laiką prakalba telefonu, man pasakė kad tau iki teisiu kaip iki menulio, be patirties visus nurašo.

2020/02/20

ooo o va ce asmenybe, o va ce zmogus, kad o viespateliau... Ikipat siol zandikauli skauda nuo tokios dideles laimes. Su A.Sabunu netik smagu ir siltai vaziuoti bet ir naudinga. Tu pradesi pamegti vairavima su tokiu zmogum. Tad jei ieskai tikrai puikaus instruktoriaus ir esi tikras linksmutis/-e, tai sis instruktorius kaiptik tau. Maciau skaciau ir blogus atsiliepimus, na ce jau nuo jusu paciu charakterio priklauso jis jum patiks ar ne. Nes sis instruktorius tikras linksmutis. Vaziuosite linksmai, klysite dar linksmiau, ne bet rimtai sujuo suklysite daugiau nei reikia, geriau nesakykite pagaus, suklysit dar. Na bet galiausiai jis jus bus ismokes kaip vaziuoti, sukinetis ir jus patys/-cios busite ismoke kaip nereiketu daryti. Taigi jei jau pasirinkote sveikinu jum nebera del ko jaudintis, pasirinkote puikia linksmucia. Sekmes kelyje!

2020/01/31

Arvydas Sabūnas labai geras instruktorius, dziaugiuosi perejusi is Vytauto nes buciau su tokiu "mokymu" neislaikiusi egzaminu. Didelis aciu Arvydui uz pagalba, kantrybe, ir visa kita. Bendravimas malonus, buvo ir jauku ir smagu kartu vazinetis, gaila kad ne nuo pat pradziu... Aciu jums, Mama sake kad vaziavo su jumis pries perlaikyma tiesiu :D dvi rekomendacijos viename!

2020/01/29

Žmogus visiškai nesuinteresuotas savo darbu. Dirba tam, jog "prastumpti" valandas. Atėjus be patirties iš karto nurašo. Pirmas pamokas jau siūlo gal eik automatu mokytis. Ir šiaip mokytojas turėtų būti suinteresuotas išmokyti, sudominti, juolab, kai ateini savo noru išmokti gerai vairuoti. O pas šį žmogų net nesinorėjo eiti, numušė norą vairuoti. Paklausus į kokius kampus atkreipti dėmesį reguliuojant veidrodžius, parkuojantis - atsakymas :turi jausti... arba aš tau to negaliu pasakyti. Kai nuvykus į kitą mokyklą su nuotraukomis, analizėm buvo viskas paaiškinta. Pats mokinys sprendžia ką nori veikti per akademines valandas, nors jis kaip instruktorius turėtų spręsti kur sekasi prasčiau - o jis sakydavo aš neatsimenu kas tau sekasi, o kas ne... Tikrai siūlyčiau paieškoti instruktoriaus, kuris myli savo darbą ir gerbia savo mokinius. Šiaip labai nemaloni asmenybė.
Dėl mokyklos, administratorės, teorijos dėstytojo Romo tai viskas super.

2020/01/08

Labai dėkinga Jums už patarimus, pastabas, geranoriškumą ir kantrybę. Tikrai puikus instruktorius - ačiū

2019/11/11

Instruktorius neblogas, išmoko visko ko reikia, bet kaip žmogus, kaip asmenybė nekažką. Normaliai paklausti negalima nieko, nepatiko jo piktas sarkazmas. Pamokėlėse visada jausdavaus nesmagiai. Bet jeigu jūs panelė, su jumis bendraus labai gražiai :D

2019/11/04

Labai ačiū Jums už katrybę, superinis instruktorius, regitra įveikta iš pirmo karto, nors maniau bus daug sunkiau... Galina blanka sako ačiū ačiū ačiū :)

2019/10/03

Labai geras instruktorius , kuris tikrai ismoko vairuoti ,saugiai elktis eisme , ir nepazeidineti ket. Šauniai praleidau visus pravaziavimus.

2018/10/04

Esu laiminga, kad pasirinkau Pajūrio vairavimo mokyklą, nes padėjo išpildyti dar vieną svajonę! Didžiausia padėka vairavimo instruktoriui Arvydui Sabūnui, už viską: kantrybę, paaiškinimus, palaikimą, už puikiai atliktą savo darbą bei lietuviškas dainas. Rekomenduoju 100%

2018/05/12

Puikus instruktorius, viska puikiai paaiskina.


Atstovaujama mokykla: Pajūrio vairavimo mokykla Pajūrio vairavimo mokykla

Parašykite atsiliepimą

Į jūsų el. paštą bus nusiųsta nuoroda atsiliepimo patvirtinimui, todėl patikrinkite, ar teisingai užrašėte el.pašto adresą
Dėmesio: privalote įrašyti savo vardą bei savo el.pašto adresą, kitaip atsiliepimas gali būti nepatvirtintas

© 2010 - 2017 VMREITINGAI - Visos tesės saugomos. Vairavimo mokyklos ir instruktoriai.
Eiti prie įrankių juostos