Arvydas Sabūnas

23 atsiliepimai

Kategorijos: B, B1

Arvydas Sabūnas
Kaina (90min): 25,- eurų


Ford Focus

Taikos pr. 71 -78, Statybininkų pr. 14 - 48, Laukininkų g. 19
info@pajuriovm.lt

Kalbos: Lietuvių,rusų

Atstovaujama mokykla: Pajūrio vairavimo mokykla Atnaujinta: prieš 1588 d.
Parašyti instruktoriui

Parašyti instruktoriui


 • comment_ID ), '#' ); ?>

2023/01/31

Pastabus, gerai paaiškina daromas klaidas. Išlaikyta regitroje iš pirmo karto.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2022/03/31

Ačiū vairavimo instruktoriui Arvydui Sabūnui už puikias vairavimo pamokas, išaiškino visas daromas klaidas ir padėjo tobulėti, todėl praktini egzaminą pavyko išlaikyti iš pirmo karto! Ačiū!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2022/03/05

Likau labai patenkintas, instruktorius savo srities profesionalas. Informacija paaiškina labai suprantamai. 10 balu !!!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2022/03/02

Išmokau pamoką, gaila per vėlai - prieš važiuojant pasidomėti mokykla ir instruktoriais. Dabar kai skaitau atsiliepimus, matau, kad ne viena tokia buvau. Kadangi po išlaikyto mokyklinio ponas Sabūnas paprašė atsiliepimo - parašysiu.
Pirmos pamokos buvo įdomios, naujas žmogus, bendrai nauja patirtis vairuoti. Bet vėliau atmosfera kažkaip suprastėjo, norėjosi sužinoti daugiau, bet kartais į klausimą gaudavau paprastą atsakymą - ar nesimokei teorijos? Šitaip pravažinėjom 12 pamokų, visuomet važiuodavom tais pačiais keliais, retai ten, kur iš tiesų sudėtinga (laikant egzaminus regitroje tai stipriai pasijuto), išlaikiau mokyklinį, vėliau paėmiau pamoką pas kitą instruktorių, šįkart pasidomėjau iš anksto. Ir ką - gavau atsakymus į visus klausimus, kvailus, protingus, per vieną pamoką išmokau daugiau nei per tas 12 pamokų pas šį, ryškiai savo darbo nemėgstantį instruktorių.
Žmonės, Jūsų pinigai yra verti kokybiškos paslaugos, o aš suklydau nepasikliaudama savo nuojauta.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2021/10/29

Puikus instruktorius pradedantiesiems vairuotojams! Išmokė visus pagrindinius dalykus ruošiantis egzaminui. Tikrai rekomenduoju šį konkretų ir savo darbą išmanantį instruktorių!:)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2021/06/10

Labai puiki vairavimo mokykla, pas instruktorių Arvydą Sabūną per mėnesį laiko išmokau vairuoti nuo nulio. Jis labai aiškiai mokina, supažindina su visom sudėtingiausiom gatvėm ir sankryžom mieste, puikiai paruošia Regitros egzaminui.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2021/03/23

Šis instruktorius ištiesų nieko gero, kaip dauguma minėjo, važynėjimas tik jo reikalamas tvakytis, labai priekabus, turiu omenį, šneka nešvankiai, pavyzdis, kaip jaunas panas "barškinti" yra smagu. Realiai net priklausomų valandų neišvažynėdavau pilnai. Nerekomenduoju ypač moterims, jeigu nenorit priekabių.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/11/05

Labai geras instruktorius šis labai gerai viska išmokina 100proc

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/10/22

Tik geriausi atsiliepimai apie ši instruktori! Ramus, konstruktyvus ir tikrai puikiai išmano savo darba.
Ačiu jam ir visai Pajurio Vairavimo mokyklos komandai už igytas žinias :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/09/09

Noriu tarti didelį didelį didelį padėkos žodį Arvydui Franskevičiui bei Arvydui Sabūnui už pirmuosius vairavimo žingsnius, už kantrybę, supratingumą ir visada draugišką bendravimą. Su šių nuostabių instruktorių pagalba sėkmingai pavyko išlaikyti praktikos egzaminus iš pirmo karto. Taip pat norėčiau administratorei Vilijai, už nuoširdų bendravimą ir palaikymą viso mokymo metu. Linkiu visokeriopos sėkmės mokyklai!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/09/05

Noriu atskirai tarti padėkos žodį instruktoriui Arvydui Sabūnui. Su šiuo žmogumi pirmą kartą teko išvažiuoti į Klaipėdos gatves, prieš tai gyvenime nevairavus automobilio. Žinoma, kad jaudinausi, tačiau Arvydas sugebėjo nuraminti, padrąsinti ir pradėti pasitikėti savimi. Rekomenduoju rinktis Arvydą, kurie nori mokytis vairuoti su draugišku, kantriu, suprantamai aiškinančiu ir taktišku instruktoriumi, kuris turi sukaupęs ilgametę mokymo vairuoti patirtį. Važiuojant su Arvydu Sabūnu jausmas toks, lyg tave mokintų šeimos narys. Džiaugiuosi, kad man teko toks puikus instruktorius. Sėkmės!!!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/08/01

Nerekomenduoju, visiškai nieko neišmoko, pinigai išmesti į balą, perėjus pas kitą instruktoriu, išmokau daugiau per vieną važiavimą, nei per kelias savaitės su šiuo instruktorium. Nuolat kalbėjo telefonu, važinedavom jo reikalais. Kartais važiavimai baigdavosi net apie 30min anksčiau.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/06/10

Puikus instruktorius, kuris padėjo žengti pirmuosius žingsnius vairuotojų pasaulyje.
Ačiū už puikius, smagius pravažiavimus, kurie padėjo drąsiau jaustis gatvėje. Ačiū už kantrybę viską paaiškinant, atsakant į klausimus.
Tiek mokyklinis, tiek Regitros egzaminas išlaikytas iš pirmo karto!
Rekomenduoju!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/06/06

Ne kažka instruktorius, visą laiką prakalba telefonu, man pasakė kad tau iki teisiu kaip iki menulio, be patirties visus nurašo.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/02/20

ooo o va ce asmenybe, o va ce zmogus, kad o viespateliau... Ikipat siol zandikauli skauda nuo tokios dideles laimes. Su A.Sabunu netik smagu ir siltai vaziuoti bet ir naudinga. Tu pradesi pamegti vairavima su tokiu zmogum. Tad jei ieskai tikrai puikaus instruktoriaus ir esi tikras linksmutis/-e, tai sis instruktorius kaiptik tau. Maciau skaciau ir blogus atsiliepimus, na ce jau nuo jusu paciu charakterio priklauso jis jum patiks ar ne. Nes sis instruktorius tikras linksmutis. Vaziuosite linksmai, klysite dar linksmiau, ne bet rimtai sujuo suklysite daugiau nei reikia, geriau nesakykite pagaus, suklysit dar. Na bet galiausiai jis jus bus ismokes kaip vaziuoti, sukinetis ir jus patys/-cios busite ismoke kaip nereiketu daryti. Taigi jei jau pasirinkote sveikinu jum nebera del ko jaudintis, pasirinkote puikia linksmucia. Sekmes kelyje!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/01/31

Arvydas Sabūnas labai geras instruktorius, dziaugiuosi perejusi is Vytauto nes buciau su tokiu "mokymu" neislaikiusi egzaminu. Didelis aciu Arvydui uz pagalba, kantrybe, ir visa kita. Bendravimas malonus, buvo ir jauku ir smagu kartu vazinetis, gaila kad ne nuo pat pradziu... Aciu jums, Mama sake kad vaziavo su jumis pries perlaikyma tiesiu :D dvi rekomendacijos viename!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/01/29

Žmogus visiškai nesuinteresuotas savo darbu. Dirba tam, jog "prastumpti" valandas. Atėjus be patirties iš karto nurašo. Pirmas pamokas jau siūlo gal eik automatu mokytis. Ir šiaip mokytojas turėtų būti suinteresuotas išmokyti, sudominti, juolab, kai ateini savo noru išmokti gerai vairuoti. O pas šį žmogų net nesinorėjo eiti, numušė norą vairuoti. Paklausus į kokius kampus atkreipti dėmesį reguliuojant veidrodžius, parkuojantis - atsakymas :turi jausti... arba aš tau to negaliu pasakyti. Kai nuvykus į kitą mokyklą su nuotraukomis, analizėm buvo viskas paaiškinta. Pats mokinys sprendžia ką nori veikti per akademines valandas, nors jis kaip instruktorius turėtų spręsti kur sekasi prasčiau - o jis sakydavo aš neatsimenu kas tau sekasi, o kas ne... Tikrai siūlyčiau paieškoti instruktoriaus, kuris myli savo darbą ir gerbia savo mokinius. Šiaip labai nemaloni asmenybė.
Dėl mokyklos, administratorės, teorijos dėstytojo Romo tai viskas super.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/01/08

Labai dėkinga Jums už patarimus, pastabas, geranoriškumą ir kantrybę. Tikrai puikus instruktorius - ačiū

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/11/11

Instruktorius neblogas, išmoko visko ko reikia, bet kaip žmogus, kaip asmenybė nekažką. Normaliai paklausti negalima nieko, nepatiko jo piktas sarkazmas. Pamokėlėse visada jausdavaus nesmagiai. Bet jeigu jūs panelė, su jumis bendraus labai gražiai :D

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/11/04

Labai ačiū Jums už katrybę, superinis instruktorius, regitra įveikta iš pirmo karto, nors maniau bus daug sunkiau... Galina blanka sako ačiū ačiū ačiū :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/10/03

Labai geras instruktorius , kuris tikrai ismoko vairuoti ,saugiai elktis eisme , ir nepazeidineti ket. Šauniai praleidau visus pravaziavimus.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/10/04

Esu laiminga, kad pasirinkau Pajūrio vairavimo mokyklą, nes padėjo išpildyti dar vieną svajonę! Didžiausia padėka vairavimo instruktoriui Arvydui Sabūnui, už viską: kantrybę, paaiškinimus, palaikimą, už puikiai atliktą savo darbą bei lietuviškas dainas. Rekomenduoju 100%

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/05/12

Puikus instruktorius, viska puikiai paaiskina.


Atstovaujama mokykla: Pajūrio vairavimo mokykla

Parašykite atsiliepimą

Į jūsų el. paštą bus nusiųsta nuoroda atsiliepimo patvirtinimui, todėl patikrinkite, ar teisingai užrašėte el.pašto adresą
Dėmesio: privalote įrašyti savo vardą bei savo el.pašto adresą, kitaip atsiliepimas gali būti nepatvirtintas

© 2010 - 2017 VMREITINGAI - Visos tesės saugomos. Vairavimo mokyklos ir instruktoriai.
Eiti prie įrankių juostos