Bo

4 atsiliepimai

Kategorijos: B

Bo
Kaina (90min): 25


NEW FORD FOCUS, NEW TOYOTA AURIS, Toyota prius hybrid, mechaninė/automatinė pavarų dėžė.

Ja
8
info@a

Kalbos: Visos

Atnaujinta: prieš 1999 d.
Parašyti instruktoriui

Parašyti instruktoriui


  • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/05/04

Puikus instruktorius, gerietiškas ir nekeliantis papildomo streso mokiniams. Labai taktiškas ir puikiai išmanantis savo darbą, patarimai naudingi tiek egzamine tiek tolimiasniame vairavyme! Ačiū

  • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/02/07

Labai šaunus instruktorius. Jeigu jau mane sugebėjo išmokyti, tai čia jau bet ką kitą kaip nieko išmokys:) Ilgai neužtruksit, greit išmoksit, o be to ir laikas neprailgs. Labai kantrus instruktorius, na labai nuosekliai ir smulkiai viską paaiškina, papasakoja jeigu reikia ir po 500 kartų tą patį, kad tik jūs išmoktumėt ir suprastumėt. Labai malonu su juo mokytis, rekomenduoju!

  • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/11/25

Puikus vairavimo instrultorius, kuris ne tik kantriai techniškai viską mokina tiksliai daryti, tačiau visada stengiasi palaikyti ir padrąsinti bei padeda psichologiškai nugalėti visas baimes, su kuriomis susiduri pirmą kartą atsisėdęs prie vairo. Be to, stengiasi, kad mokinys važiuodamas kiek galima labiau jaustųsi atsipalaidavęs, todėl pravažiavimo metu palaiko malonią atmosferą, visada pagiria, jei kas gerai, ir taktiškai pasako, į ką reikia labiau atkreipti dėmesį, verčia mąstyti logiškai ir t.t.
REKOMENDUOJU!

  • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/01/05

Vairavimo instruktorius- Bogdanas, kuris viską labai gerai ir kas svarbiausia nesunkiai, paprastai išaiškina, pamoko, supranta, niekuomet nekelia balso tono, jis viską daro taip, jog žmogus mąstytu, išmoktu gerai vairuoti, parkuotis, pats priimtu gerus veiksmus, išmoktu elgtis įvairiausiose situacijoje, gerai orientuotusi tiek kelyje, tiek ir aikštelėse ir ateityje būtu geras, atsakingas, gerbiantis kitus eismo dalyvius ir žmones vairuotojas. Rekomenduoju!!!


Parašykite atsiliepimą

Į jūsų el. paštą bus nusiųsta nuoroda atsiliepimo patvirtinimui, todėl patikrinkite, ar teisingai užrašėte el.pašto adresą
Dėmesio: privalote įrašyti savo vardą bei savo el.pašto adresą, kitaip atsiliepimas gali būti nepatvirtintas

© 2010 - 2017 VMREITINGAI - Visos tesės saugomos. Vairavimo mokyklos ir instruktoriai.
Eiti prie įrankių juostos