Evaldas U.

16 atsiliepimai

Kategorijos: B

Evaldas U.
Kaina (90min): 22


Ford Focus - mechanine pavaru deze

Vilnius, Lietuva
+37067782582
Amžius: 43m.
Kalbos: Lietuvių, rusų

Atnaujinta: prieš 1519 d.
Parašyti instruktoriui

Parašyti instruktoriui


Mokinu vairuoti, pagal VĮ „Regitra“ keliamus reikalavimus. :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/08/20

Po 11 metų nevairavimo per sąlyginai trumpą laiką įgijau daug praktikos, žinių bei pasitikėjimo vairuojant. Esu begalo dėkinga Evaldui, geresnio instruktoriaus neįsivaizduočiau. Begalo kantrus, nuramina kai nesiseka, padeda nepasimesti, smulkiai paaiškina kiekvieną situaciją ir tiek kartų, kiek reikės. Nuoširdžiai rekomenduoju. Ir džiugu, ir savotiškai liūdna pasibaigus pamokoms

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/03/16

Puikus instruktorius. Gerai išmano savo darbą, profesionalus, punktualus, visada taktiškai elgiasi. Kantrus, išsamiai ir ramiai paaiškina kiekvieną situaciją. Mokymosi metu nepatyriau jokio streso, kas pasitaikė mokantis su kitais instruktoriais. Rekomenduoju.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/09/01

Praėjus metams, kai tapau tikra profesionale, galiu pasakyti, kad išmokė mane visko: nuo elementarių dalykų iki įvairių kritinių situacijų...Svarbiausia, kad viskas buvo aiškinama, kas gerai ir blogai, todėl kaskart vairuodama, esant vienai ar kitai situacijai, žinau, koks būtų šio mokytojo komentaras, todėl viską atlieku deramai. O kaip nuostabiai aš parkuojuosi ☺. Vienas žmogus pasakė: "Ji vairuoja labai atsakingai..." Viskas tuo ir pasakyta. Taip mane įvertino žmogus iš šalies. O jei kas nors sako, kad mokytojas turi būti geras, pasakyčiau, kad jis turi būti griežtas ir kategoriškas. Taisyklės yra taisyklės. Ir dar labai svarbu kiekvienam pradedančiam - paties mokinio noras ir siekis tapti geru vairuotoju. Rekomenduoju ir sėkmės mokytojui tikrai nelengvame jo darbe !..AČIŪ.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/04/20

Pigiau, negu pas kitus, visada prisitaikydavo prie man patogesnės vietos susitikti, bendraujantis. Turėjau fobiją pastoviai užgęsti, tačiau jau pirmą pamoką dingo viskas, nes išmokė, ką darau blogai, daug padėjo. Regitroje išlaikiau iš pirmo karto.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2017/07/26

Geras instruktorius! Nesigailėsit jį pasirinkę.
Pravažiavau realiomis sąlygomis mieste, dingo baimė ir atsirado pasitikėjimas.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2017/07/23

Džiaugiuosi sutikęs savo srities profesionalą ir nuoširdų žmogų. Jūsų dėka, po nenusisekusių patirčių su kitos mokyklos instruktoriumi supratau, kaip, vis dėlto, reikia ir privalu vairuoti. Pagaliau vairavimo pamokos tapo malonios, o aiškinimas iki smulkių detalių leido išlaikyti egzaminą regitroj. Nuoširdžiai rekomenduoju rinktis instruktorių Evaldą.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2017/07/17

Superinis instruktorius! Kantrus, labai aiškiai ir ramiai dėstantis visą reikiamą informaciją. Manau, kad nei vienas nesuklystų pasirinkęs Evaldą. :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2017/07/04

Punktualus, taktiškas, korektiškas, duoda įvairių praktinių patarimų, akylai stebi visas daromas klaidas ir jas pakomentuos, aptars ir patars, kaip vairuoti saugiai ir pagal taisykles. Geras instruktorius, savo srities žinovas. Rekomenduoju. Jei būtų buvęs mano pirmasis instruktorius, seniai būčiau vairavusi Vilniaus gatvėmis. Ačiū ! Linkiu jam visokeriopos sėkmės.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2017/06/07

Vairavimo mokykloje,kurią lankiau,neįgavau tiek žinių per 15 pamokų, kiek jų gavau per kelias vairavimo pamokas su šiuo instruktoriumi. Išsamiai paaiškina visas detales susijusias su mašinos valdymu bei pačiu vairavimu. Ačiū Jam!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2017/02/23

Issamiai isdeste informacija ir dave naudingu patarimu

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2017/02/20

Nuostabiai išmokė vairuoti.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/09/26

Mokinausi pas si isntruktoriu nuo visisko nulio. Man patiko jo punktualumas bei geras/tikslus ziniu isdestymas. Aciu!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/07/08

As mokiausi kitoje mokykloje ir nors islaikiau mokyklini egzamina is pirmo karto, nuejes i Regitra labai nustebau - pasirodo, kad nelabai ka temokejau! Visu pirma man neteko vazineti Regitros marsrutais ir tiesa sakant nezinojau visu smulkmenu/ reikalavimu Regitroje. Zinoma, kad pirmaji karta neislaikiau - aikstele su keletu klaidu padariau, bet vos ne iskart isvaziaves i miesta gavau kritine klaida! Apie si instruktoriu suzinojau is pazistamo draugo ir po keliu vairavimu man pavyko patobulinti vairavimo igudzius, kad iveikti Regitra :) Aciu

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/03/08

Instruktorius super, geriausias instruktorius, niekas taip neismano sio darbo kaip Jis. Tikrai viska detalei aiskina, aciu Jums:) taip pat is pirmo karto issilaikiau regitroje!!!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/11/12

Sūnus, po šio instruktoriaus pamokų, regitroj išlaikė vairavimo egzaminą iš pirmo karto!Ačiū!!!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/11/06

Geras instruktorius!


Parašykite atsiliepimą

Į jūsų el. paštą bus nusiųsta nuoroda atsiliepimo patvirtinimui, todėl patikrinkite, ar teisingai užrašėte el.pašto adresą
Dėmesio: privalote įrašyti savo vardą bei savo el.pašto adresą, kitaip atsiliepimas gali būti nepatvirtintas

© 2010 - 2017 VMREITINGAI - Visos tesės saugomos. Vairavimo mokyklos ir instruktoriai.
Eiti prie įrankių juostos