Laurynas Gedgaudas

125 atsiliepimai

Kategorijos: A, B

Laurynas Gedgaudas


Klaipėda
863155770
laurynas89@yahoo.com

Stažas: 2016m.
Amžius: 1992m.
Kalbos: LT EN RUS


Licencijos numeris: 01313

Atnaujinta: prieš 1454 d.

Follow:

Parašyti instruktoriui

Parašyti instruktoriui


Sveiki, jeigu skaitote mano profilį turbūt ieškote kas kokybiškai teikia vairavimo mokymo paslaugas 😇 Dėja Lietuvoje vairavimo mokymo sritis yra neteisingai reguliuojama valstybės ir jai nėra sukurta palanki terpė dirbti pelningai – tad pakeičiau profesiją, tapau sunkvežimio vairuotoju ir emigravau į užsienį 🚛 Kažkada sugrįšiu ir tęsiu savo mėgstamą darbą! 🏍🚘🏎
O dabar galiu rekomenduoti keletą šaunių instruktorių, kurių mokymo kokybe manau nenusivilsit 😎

Klaipėdoje rekomenduoju vairavimo mokyklą “A klasė” 🚘 Jie turi nuostabų teorijos dėstytoją Praną, kuris savo pamokas veda tikrai įdomiai (aš pats buvau jo mokinys prieš daugel metų) 👌
Ir šiaip instruktoriai pas juos rinktiniai! Ypač rekomenduoju Imantą Bruzdeiliną ir Gediminą Rudavičių 🚘 Kontaktai:
Gediminas +370 (670) 39 007
Imantas +370 (646) 30 544

A kategorijai Klaipėdoje rekomenduoju Vingio VM instruktorių Artūrą Strižak +370 (699) 42 560
Iš Artūro pats nemažai išmokau, kai kažkada buvau naujokas mokinant vairuoti motociklą! Pagarba senam vilkui 🏍👍

Vilniuje B kategorijai rekomenduoju Instruktorių
Audrių Alekną +370 (650) 98 217
Tikrai šaunus instruktorius kuris išmano ir mėgsta savo darbą! 👏👌

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/10/15

Laurynas tikrai Super instruktorius. Viska detaliai mokantis paaiškinti tiek ir išsiaiškinti. Džiaugiuosi savo pasirinkimu nes mokytis su Laurynu buvo labai smagu, tai žmogus išmanantis savo darbą. Tikrai rekomenduoju Lauryną kaip instruktorių! Neieškokit toliau jus jau radot ko jums reikia!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/10/11

Puikus instruktorius! Visko išmokė nepriekaištingai. Niekada neskaičiuoja minučių. Rekomenduoju.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/10/09

Skaitant iš komentarų panašu į aukštos klasės instruktorių,tačiau turiu pažytamą jauną moterį , kuriai per pamokas laikė uždėjas ant kelio rankas,kartą kvietė į “nemokamą” pamoką,vėluodavo į pamokas 5-10min.Jos taip pat paprašė parašyti gražų atsiliepimą.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/10/09

Laurynas yra puikus instruktorius!. Ne tik ismokins jus gerai vairuot, bet ir puikiai paruos regitrai! Esu labai dekinga uz jo pastangas bei istverme. Tad VISIEM rekomenduoju mokytis butent pas ji!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/09/26

Laurynas labai geras instruktorius 5 žvaigždės! Laikiau Akat Viliuje ir išlaikiau ekzaminai Regitroje iš pirmo karto. Instruktorius ne tik idealiai paruošė ekzaminui, bet ir davė labai daug vertingos informacijos, kurią galėsiu pasinaudoti jau ateinantį pavasarį. Kantrus, visada geros nuotaikos, kompetitingas, vienu žodžiu profesionalas. Tikrai ne gėda rekomenduoti draugams ir pažystamiems.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/09/19

Net nemaniau, kad TOKIŲ vairavimo instruktorių išvis būna! Šis - vertas būti apdovanotas geriausio (bent jau Vilniuje tai tikrai) instruktoriaus titulu. Laurynas turi itin veiksmingą savo mokymo specifiką, be individualių vairavimo pamokų, leidžia stebėti kitų besimokančių pamokas ir taip užtvirtinti Jūsų teorines žinias, o patikėkit, sėdint keleivio vietoje ir stebint kelio aplinką - ženklus, greičius, juostas, tikrai daug įsimenama. Ypač tai aktualu laikantiems egzaminą Regitroje. Jau nekalbu apie profesionalias individualias pamokas ir net moralinį palaikymą, paskatinimą prieš pat egzaminą. Man atrodo, tai buvo vienas tų faktorių, kuris ir lėmė mano susikaupimą ir egzamino sėkmę. Žodžiu vertingiausias patarimas - važiuokit su Laurynu ir patys viską pamatysit! Išlaikiau iš pirmo karto! Mokiausi B kategoriją automatu. Šį instruktorių rekomendavau ir rekomenduosiu dar ilgai draugams, pažįstamiems, ir visiems tiems, kas net ir po išlaikyto mokyklinio egzamino jaučiasi nepasirengę ir susikonfiūzinę kely. Ačiū Tau labai!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/06/15

Labai džiaugiuosi, jog turėjau galimybę mokytis su Laurynu! Kiekvienos vairavimo pamokos laukdavau su nekantrumu. Labai linksmas ir tuo pačiu greitai ir daug ko išmokantis instruktorius, kuris visada palaikys ir motyvuos, jei norėsis nuleist rankas. Gera nuotaika garantuota visada! Matosi, kad žmogus myli savo darbą, dėl to mokymasis vairuoti su juo buvo vienas malonumas:)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/03/26

Labai ačiū instruktoriui Laurynui už suteiktas žinias, nuotaiką per pravažiavimus ir galimybę išlaikyti CE kategorijos praktikos egzaminą iš pirmo karto. Mokyklos personalas labai malonus. Komanda deda pastangas ir suteikia ką gali geriausią. Mokykla, kuri ne tik mokina, bet ir mokosi, šaunuoliai. Ačiū !!!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2017/12/04

Vienareikšmiškai geriausias instruktorius Klaipėdoje!
Prieš Lauryną turėjau kitus du instruktorius, daug pravažiavimų, tai baisu. Užteko vos trijų pravažiavimų pas jį ir jau ramia dūšele žygiavau į Regitrą. Važinėju ir vargo nematau. :)
Pamato visas silpnasias puses ir mūčija, kol ištaiso. Pabrėžia stipriasias ir užmotyvuoja. Savaip, įdomiai ir smagiai viską paaiškina.
Jei netyčia norisi pasiduoti, Laurynas Jus išgelbės! :))
Ačiū tau didelis!!!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2017/09/23

Labai dziaugiuos , kad mano instruktorius buvo Laurynas. Turejau vos 5 privalomus pravaziavimus per kuriuos Laurynas paruose ir islaikiau moticiklo A kategorinos egzamina. Gyvenime nebuvau vairaves motociklo! Aciu Laurynui uz kantrybe ir jaunatviskuma. Buvo smagu !

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2017/09/01

Lauryną "atradau" visai netyčia vairavimo aikštelėje, vargdama su A kategorijos įgūdžiais, gautais/negautais iš kito instruktoriaus. Jau per pirmą pravažiavimą gavau daugiau žinių, nei per prieš tai turėtus penkis. Rekomenduoju kaip specialistą, kuris tikrai žino ką aiškina, tinkamai paaiškina, o kas man buvo aktualu, ir realiai parodo, kaip daromas vienas ar kitas manevras. Palaiko, pamoko, reikalui esant pašaukia (tikrai ne be reikalo) :) ir paaukoja miegą dėl anktyvo egzamino :) Išlaikiau iš pirmo karto. Ačiū, Laurynai!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2017/08/11

Super, egzas iš pirmo karto.
Davė gerų patarimų, kurie padėjo per egzą.
Rekomenduoju 100%

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2017/08/08

Lauryno dėka išmokau valdyti motociklą ir įveikti visas savo silpnas vietas, labai išsamiai ir aiškiai viską papasakoja bei praktikoje parodo pats. Labai rekomenduoju!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2017/08/02

Laurynas tikrai išmano savo darbą, pas šį instruktorių išlaikiau A2 kategoriją iš pirmo karto. Visos A kategorijos subtilybės buvo papasakotos per vairavimo pamokas, rekomenduoju 100%

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2017/07/22

Draugas rekomendavo Lauryna kaip puiku A kategorijos instruktoriu,paklausiau ir tikrai nepasigailejau, jau po pirmo pravaziavimo jauciausi ant motociklo labai neblogai, o i regitros egzamina atvaziavau 100proc savim pasitikintis, islaikiau be klaidu :) labai rekomenduoju!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2017/07/21

Lauryną rekomendavo draugas. Ką perskaičiau atsiliepimuose yra 100% tiesa. Laurynas gyvena darbu. Neskaičiuoja laiko. Dirba tol, kol pasiekiamas rezultatas. Atėjau į kursus ,,žalias". Bet su Lauryno pagalba išlaikiau egzaminą iš pirmo karto. Jei Jums reikia savo darbo profesionalo (fanatiko) pasirinkę Lauryną tikrai neapsiriksite.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2017/07/15

Superinis instruktorius. Sedau ant motociklo pirma karta. A kategorijos egzamina islaikiau is pirmo karto. Rekomenduoju Lauryna.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2017/06/25

Per porą pravažiavimų puikiai sugebėjo išmokyti motociklo valdymo ir negailėdamas dalinosi patarimais.
Super išmanantis savo darbą!
Išlaikiau A2 regitros egzaminą iš pirmo karto.

Jei norite garantuotai išlaikyti regitros egzaminą, rinkitės Lauryną!
Rekomenduoju :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2017/04/11

Laurynas yra nerealus A kategorijos instruktorius! Per super trumpą laiką sugeba išmokyti motociklininko gudrybių, kurios reikalingos ne tik per egzaminą, bet ir tolimesnei ateičiai. Padeda pajusti motociklą ir jaustis su juo drąsiai. Jis jaunas, užsidegęs, žmogiškas, o svarbiausia - tikras profesionalas! Jei turite galimybę, eikite mokytis TIK pas Lauryną. O jei jau priėmėte kitą sprendimą, patariu pasiimti bent papildomą pamoką, pamatysite skirtumą, neabejoju ;). Ir iš vis, Laurynai, kada atsidarysi savo vairavimo mokyklą?? :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/11/24

Sveiki,

Pas Lauryną užsirašiau po to, kai neišlaikiau praktikos egzamino baiges privalomuosius vairavimo kursus Respublikos vairavimo mokykloje pas Alfredą Sugintą.
Taigi neišlaikęs egzamino iš pirmo karto papildomoms pamokoms užsirašiau pas Lauryną. Kaip veliau paaiškėjo Alfredas Sugintas praktiškai nieko manęs neišmokė ir Laurynui teko mane visko mokyti išnaujo. Užteko 5 akademinių pamokų, kad Laurynas tinkamai mane parengtu praktiniam egzaminui, kurį po Lauryno praktinių pamokų išlaikiau iš pirmo karto.
Taigi apibendrinant mano patirtį, Alfredas buvo pats blogiausias instruktorius su kuriuo man teko gyvenime susidurti, o Lauryną visiems užtikrintai rekomenduoju A kategorijos kursams. Beja, kiek teko girdėti jis taip pat puikus instruktorius ir regiantis B kategorijos praktiniams egzaminui.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/09/26

Labai džiaugiuosi pasirinkęs šį instruktorių. Per palyginus trumpą laiką, nuo visiško nulio, įgijau praktinių įgūdžių vairuoti motociklą. Egzaminą išlaikiau iš pirmo karto! Instruktorius Laurynas buvo labai kantrus, supratingas, motyvuojantis, taktiškai paaiškindavo visas klaidas. Jau rekomendavau draugams užsirašyti būtent pas šį instruktorių.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/09/17

Stiprus instruktorius. Esu labai patenkintas kad jis mane moke. Viska aiskiai paaiskino,kiekviena minusa ir pliusa. Buvo ir kritikos kuri labai padejo Regitroi :)
Daugiau tokiu sauniu instruktoriu. Dydelis ACIU!!! Nesigailiu kad pas ji mokiaus

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/09/14

Tikrai geras instruktorius, per viena papildoma pravaziavima, daug ka paaiskino apie vaziavimo ir eismo subtilybes. Lengvai bendraujantis, kaip senas draugas, nuosirdziai, reikliai mokina ir aiskina. Laurynas stengiasi ne del darbo kiekio ar uzdarbio, o del kokybes, jam labai rupi, kad mokiniai regitroje egzaminus islaikytu kuo tvirciau. Pats egzamina islaikiau is pirmo karto, nes atsiminiau ka liepe isiminti Laurynas ir dar papildomai paukojo savo laiko. Zodz mldc.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/08/20

Uzsirasiau i A kategorijos kursus „Zalias“ be patirties.Vairavimo suptilybiu moke LAURYNAS GEDGAUDAS.Jis moka ir zino kada sudrausminti ar pagirti ismano savo darba 100%.Dziauguosi,kad mane moke vairuoti LAURYNAS GEDGAUDAS. Kitiems A kategorijos mokiniams siulau su juo daryti pravaziavimus,nes Klaipedoje geresnio instruktoriaus nerasi.Dekui treneriui LAURYNUI GEDGAUDUI. Ugnius

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/08/05

Labai geras A kategorijos instruktorius Laurynas viska tiksliai ir aiskiai isdesto tikrai visiem rekomenduoju. Aciu jam uz pamokas nes tik jo deka islaikiau is pirmo karto. Sekmes darbuose

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/08/01

Sveiki,gyvenu uzsienije,atvikau laikyti A kategorejos teisiu,turejau tik savaite laiko vairavimo mokyklos ir egzaminuj,su Lauryno pagalba praejau vairavimo mokykla ir dar islaikiau egza is pirmo karto:),viskam te truko 5 dienos. Rekomenduoju Lauryna kaip instruktoriu ne tik A kategorijos bet ir visuoms transporto priemonems laikytis!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/07/09

Super! Laurynas, tikrai labai geras vairavimo instruktorius. Išmokė mane visiškai žalią ir štai aš jau vairuotoja. Rekomenduoju :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/06/10

Vsiems, kas nori ne tik islaikyti A kategorijos egzamena, bet ir ismokti vairuti motocikla - drasiai rekomenduoju kreiptis i Lauryna. Nuostabus instruktorius!
Islaikiau egzamena is pirmo karto.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/05/29

Labai ačiū Laurynui Gedgaudui už puikias vairavimo pamokas. Instruktorius greitai pastebėjo mano daromas klaidas bei jas taisė, dalino patarimus kuriuos galiu pritaikyti kelyje. Regitroje išlaikiau iš pirmo karto.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/05/28

Laurynas super instruktorius, turintis talentą šiam darbui, maloniai bendraujantis, viska suprantamai paaiškina. Sėkmės darbe.

P.S

Laikiau A kategorija, regitroje išlaikiau iš pirmo karto.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/05/25

Labai geras instruktorius. Nuostabus žmogus,draugiškas, mandagus. Buvo išaiškinti visi dalykai, svarbūs egzamino metu. Nedvejodamas gali paklausti ko nors, ko nesupranti ir sulauksi atsakymo. Lauryno pagalba, praktikos egzaminas įveiktas pirmu bandymu, nesuklydus nei vieną kartą!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/05/15

Pats GERIAUSIAS instruktorius! giriu tiek už gerą mokymą ir paaiškinimą, tiek už draugišką bendravimą ir kantrybę. Smagu mokytis pas tokį žmogų kur gali gerai jaustis ir nebijoti rekomenduoju 100%, tikiuosi ateityje mokytis ir A kategorijos

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/05/13

Pats geriausias instruktorius kokį man teko sutikti, o jų turėjau nemažai. Tik jo pagalba pavyko išlaikyti teises. Paprastas žmogus, bet nepaprastas instruktorius. Aiškiai, suprantamai ir tiksliai paaiškina. Tai išties kompetentingas, turintis daug patirties ir kantrybės žmogus. Vienu žodžiu, tai savo darbo profesionalas. Visiems nuoširdžiai rekomenduoju šį instruktorių. Pinigai nebus išmesti veltui, įgausite neįkainojamų įgūdžių, kurie regitroje bus panaudoti, o svarbiausia Jūs tapsite geru vairuotoju, juk visi to ir norime.
Sėkmės ir gero kelio :]

AČIŪ tau Laurynai!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/05/13

Pats geriausias instruktorius kokį man teko sutikti, o jų turėjau nemažai. Tik jo pagalba pavyko išlaikyti teises. Paprastas žmogus, bet nepaprastas instruktorius. Aiškiai, suprantamai ir tiksliai paaiškina. Tai išties kompetentingas, turintis daug patirties ir kantrybės žmogus. Vienu žodžiu, tai savo darbo profesionalas. Visiems nuoširdžiai rekomenduoju šį instruktorių. Pinigai nebus išmesti veltui, įgausite neįkainojamų įgūdžių, kurie regitroje bus panaudoti, o svarbiausia Jūs tapsite geru vairuotoju, juk visi to ir norime.
Sėkmės ir gero kelio :]

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/04/28

Tikrai rekomenduočiau Lauryną, puikiai išmanantis savo darbą žmogus kuris padės kuo galės.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/04/24

Kam reikalinga A kategorija bei rimti, realūs bei gyvai atliekami pavyzdžiai, o netik teorinės žinios ir patarimai stovint šalia, skambinkit Laurynui. Rekomenduoju 100%

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/04/21

Šaunus instruktorius, išsamiai ir aiškiai išaiškina. :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/04/21

rekomenduoju visiems si instruktorių,puikiai atlieka savo darba ir tikrai jame nusimano,Visu 120%. Kruopsciai viska Paiskina o jai nesuprantate aiškins tol kol suprasit, labai kantrus ir linksmas, regitroje išlaikiau is pirmo karto, tad labai ačiū Laurynui :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/04/16

Puikus instruktorius Laurynas!Jaunas,atsakingai źiurintis i savo darba.INSTRUKTORIUS iš dideles raides.Norintis gerai išmokti vairuoti tik pas ji!REKOMENDUOJU!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/04/13

Sveiki, labai rekomenduoju instrukoriu Lauryna! Tikrai puikiai ismokys vairuoti, nesvarbu kokio amziaus jus esate, visada vaziuosite su sypsena ir gera nuotaika :) Labai draugiskai, prieinamai viska paaiskina, parodo, be jokios itampos ir streso! Garantuoju, kad busite patenkinti ir susidraugausite! Jo deka islaikiau regitra is 1 karto ir dabar vairuoju sau laiminga :) Zodziu, kad suprasti, reikia su juo pasivazinet! Sekmes tiems, kas mokosi vairuoti, jums tikrai pavyks!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/04/13

Jaunas ir supratingas instruktorius puikiai atliekantis savo darbą žvelgiant ir iš techninės pusės ir iš bendravimo su mokiniais, lengva atrasti bendrą kalbą, maloniai subendauti ir pasisemti neįkainojamos patirties bei žinių. Šis instruktorius deda visas pastangas gerinant mokinio vairavimo įgudžius ruošiantis vairavimo egzaminui, jog šis būtų išlaikytas iš pirmo karto. O vairavimo pamokos buvo vienas malonumas!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/03/19

Noriu padėkoti instruktoriui Laurynui už kantrybę, gerą nuotaiką ir įdėtas pastangas išmokyti mane vairuoti nuo visiškai nulio :).

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/03/04

Rekomenduoju ir tuo pačiu džiaugiuosi pasirinkus šį vairavimo instruktorių. Aš pas Lauryna turėjau tik keletą papildomų pamokų, bet labai labai naudinų.Aš aikšteles labiausiai bijojau, bet su Lauryno pagalbą supratau, kad ten nėra net ko bijoti, viskas labai paprasta ir įveikiama. Per kelis papildomus pravažiavimus buvo ištaisytos visos ankstesnėje mokykloje paliktos spragos. Ačiū Tau už naudingus patarimus, padrąsinimą, palaikymą, buvai mano geriausias psichologas : ))
Taip kad, didžiausias patarimas visiems eiti mokytis tik pas jį, liksite patenkinti jo darbu ;)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/01/19

Jau po pirmo pravažiavo supratau, kad Laurynas tikrai išmanantis savo darbą, ir atlieka jį su dideliu entuziazmu. Dėkoju Laurynui už išlaikytus teorijos ir praktikos egzaminus iš pirmo karto. Rekomenduoju mokintis tik pas jį.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/01/15

Galiu pamineti tik geru zodziu Lauryna. Ismokins , parodys ir paaiskins tiek kiek reikes kad suprastum net jei esi is Kinijos.Tikrai zino kaip reikia mokinti vairuoti,sugeba prisitaikyti tiek prie letu zmoniu tiek prie greitu. Psichologiskai taip pat gerai pasikaustes,moka bendrauti su mokinukais net jei atsisedus uz vairo jie drebina kinkas ir savimi nepasitiki. Padeda ismokti savimi pasitiketi ir igauti igudziu vairavimui tikrai. Tad net jeigu ejot pas kita isnstruktoriu ir bijote eiti i regitra, drasiai visu simtu procentu rekomenduoju pries regitra pravaziuoti bent karta su siuo instruktoriumi.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/01/06

Labai džiaugiuosi,kad iš pažįstamų draugų atradau instruktorių Lauryną,pravažiavus su juo ne tik išlikdavo visai dienai nuotaika,bet ir išeidavau kupina teigiamų emocijų,instruktoriaus požiūris į darbą yra visiškas atsidavimas darbui,tas labai džiugino beto suklydus išlikdavo ramus,tad nekeldavo streso.Per vieną pravažiavimą sužinojau tiek daug informacijos,visiems rekomenduočiau Lauryną jis ne tik puikus žmogus bet ir savo darbą išmanantis instruktorius atskleidžia daugybę gudrybių kurios palengvina ne tik parkavimas bet ir patį vairavimą.Nuoširdžiai dėkoju už Tavo kruopštų darbą ir įdėtas pastangas,linkiu sėkmės darbuose!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/01/02

Labai saunus instruktorius! I vairavima ziuri siuolaikiskai, isaiskina visas vairavimo suptilybes, neleidzia nuobodziauti uz vairo. Teko vaziuoti tik 4 pravaziavimus, uzpilde visas spragas ;) REKOMENDUOJU!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/12/30

Puikus mokytojas. Į vairavimą žiūri šiuolaikiškai, puikiai paaiškina padarytas klaidas. Gerai išmano vairavimo suptilybes. Geras pašnekovas, o tai neleidžia nuobodžiauti prie vairo. Važiuojant su juo niekada nejausi nepasitikėjimo ar baimės, nes jo įgudžiai prie vairo puikūs. Jeigu norite išmokti vairuoti, manau Lauryno pasirinkimas nenuvils!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/12/29

Nuostabus mokytojas! Aš pati mokiausi kitoje vairavimo mokykloje, bet ten teko labai nusivilti ir mano žinios buvo menkos. Su Laurynu važinėjau papildomai, esu labai patenkinta jo mokymu. Išmokau tikrai daug ir niekada nebuvo pakelto tono iš jo pusės, jei pamatydavo klaidą. Jis suteikiė man ne tik žinias, bet ir pasitikėjimą savimi ir drąsos.
REKOMENDUOJU

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/12/23

Esu labai patenkinta ir džiaugiuosi, kad turėjau galimybę važinėti su Laurynu. Gaila, kad jis nemokė manęs nuo pat pradžiu, nes lankiau kita vairavimo mokykla. Bet kai pradėjau papildomai važinėti, išmokau daug daugiau negu anksčiau, vairuodama nepatyriau jokio streso. Į pravažiavimus eidavau su šypsena. Labai gerai išmoko. Mylintis darba ir atsidavęs jam žmogus.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/12/23

Viena pamoka pries egzamina labai man padejo! Susipazinau su Ford Focus, nes mokiausi su Skoda. Tai man dave pasitikejima ekzamine ir maziau jaudinausi. Laurynas pasirode labai geras zmogus ir kompetentiskas instruktorius, net gi sunaudojo savo pertraukos laika isamiai papasakojes apie masynos dalis po vaibtu nes mate kaip as nerimauju ir stresoju del egzamino! Labai dekinga jam, aciu Laurynai, islaikiau is pirmo karto.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/11/24

Sekmingai islaikius regitroj A2 kategorija, neprisiminiau, kada jauciausi taip smagiai kaip tadien, ir del visa tai sakau dideli ACIU instruktoriui Laurynui, i kurio pamokas vykdavau su didziausiu noru! Mokytis pas ji yra vienas malonumas del aiskiausiai isaiskinto instruktazo, o svarbiausia - del pozityvios ir siuolaikiskos atmosferos. Manau todel pas ji pamokos prasoliuoja zaibiskai greit, o puikiausi rezultatai garantuoti!! :))

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/11/20

Taip susiklostė aplinkybės, kad mokantis B kategoriją teko važinėti su 6 skirtingais instruktoriais, sekėsi gana sunkiai. Vienu metu dėl to galvojau pereiti prie automobilio su automatine pavarų dėže vairavimo. Supratau, kad toks variantas būtų mažiau universalus, bet maniau, kad niekada nesugebėsiu vairuoti mechaninės, todėl automatas geriau, nei nieko. Tačiau pabandžius mokytis pas Lauryną greitai supratau, kad galiu vairuoti ir mechaninę. Tai vienareikšmiškai geriausias instruktorius iš visų, su kuriais bandžiau mokytis. Jis ne tik labai gerai viską išaiškina, bet ir sugeba sukurti labai pozityvią atmosferą, todėl nėra baimės daryti klaidų. Nuoširdžiai stengiasi kuo geriau paruošti, labai pozityviai nuteikia. Jo dėka į išmokimą vairuoti nustojau žiūrėti kaip į neįgyvendinamą dalyką. Neseniai išsilaikiau teises ir dėl to labiausiai turiu būti dėkinga Laurynui. :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/10/29

Puikus, draugiškas, malonus, entuziastingas ir atsidavęs savo darbui instruktorius. Gerai viską išaiškina,kaip reikia elgtis įvairiose situacijose, savo darbą išmano puikiai ir motyvuoja. Važiavimas su Laurynu be jokio streso, su puikia nuotaika, gera muzika ir patarimais kaip teisingai vairuoti. Patariu visiems mokytis vairuoti pas Lauryną ! :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/10/28

Labai saunus instruktorius, jo deka nepilnai per menesi issilaikiau A kategorija! Aiskiai desto mintis, Supratingas ir lengvai bendraujantis! (y) Aciu

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/10/08

Laurynas tas žmogus kuris dirba iš idėjos. Mokydamasis pas jį A kat. išlaikiau iš pirmo karto. Jis sąžiningas, nuoširdus, draugiškas ir atsakingas. Rekomenduoju jį visiems.

Ačiū Laurynui Gedgaudui!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/10/08

Puikus instruktorius, tikrai daug išmokau per visus važiavimus, lengva rast bendrą kalbą. Regitroj B kat. išlaikiau iš pirmo karto be jokių papildomų važiavimų. Rekomenduoju!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/10/01

Labai rekomenduoju instruktorių Lauryną dėl jo profesionalaus požiūrio į pradedantį vairuotoją ir draugiškos atmosferos, kurią jis sukuria. Malonus bendravimas, atsakymai į visus rūpimus klausimus:)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/09/29

Tik geriausi atsiliepimai apie šį instruktorių. Mokiausi važiuoti motociklu - vairavimas su jo pagalba tikras komfortas. Laurynas puikiai išmano vairavimo motociklu specifiką, paprastai paaiškina veiksmus važiuojant, manevruojant, stabdant ir pan. Jokios įtampos bendraujant ir mokantis - šitą noriu pabrėžti, kadangi tai kitų instruktorių, ypač senesnės kartos didžiausi trūkumai - jiems viskas aišku, bet kaip papasakoti klausimas - tada ir balsas pakeltas, ir bendrauti nemalonu.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/09/29

Pasiemusis papildomus kelis pravaziavimus, nuejus ibregitra, islaikiau!.
Be proto dekinga TIK jam, nes tik jo deka ismokau galim sakyti is naujo vairuoti.
Mandagus, tikrai suprantamai aiskina ir zino visus reikalavimus Regitroje, kaip ir sake, taip ir buvo viskas. Ismano ir myli savo darba.
Aciu!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/09/28

Super, jeigu norite ISMOKTI vairuoti motocikla, butinai pas Laurina!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/09/26

Super! Beveik po metų pertraukos nuo vairavimo mokyklos baigimo užteko vos kelių pravažiavimu kad išlaikyčiau iš pirmo karto. Ačiū :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/09/08

Labai geras mokytojas. Mokiausi pas kita instruktoriu tačiau nesusisnekejom. Man rekomendavo Lauryna ir labai dabar džiaugiuosi tuo kad pas jį perėjau mokytis. Ačiū už puiku mokymą. Išlaikiau!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/09/06

Ačiū už kantrybę! Išlaikiau iš pirmo karto - tai viską ir pasako, nedaugžodžiausiu.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/09/05

Jaunas, profesionalus, malonus instruktorius. Pravaziavimo metu sugeba sudaryti draugiska atmosfera, kuriai esant mokymasis pasidaro lengvesnis, o laikas prabega labai greitai.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/09/04

Sveiki. Pradėsiu nuo to, kad mokiausi pas Lauryną ir egzaminą „Regitroj“ išlaikiau iš pirmojo karto! Po pamokų su Laurynu jaučiausi drąsiai ir pasiruošęs važiavimui. O pamokose nebūdavo jokio diskomforto. Nuo atsisėdimo į mašiną iki išlipimo visada gaudavau pilną instruktažą su visom detalėm ir paaiškinimu kodėl reikia elgtis vienaip ar kitaip įvairiose situacijose. Pats mokytojas visada išlikdavo komunikabilus, tad laikas sėdint mašinoje niekada neprailgdavo. Na, šį instruktorių rekomendavau ir savo pažįstamiem, nes paruošimas vairavimui superinis!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/08/04

Ramiai, tvarkingai išmoko visko ko reikės kelyje, po jo pamokų išlaikiau iš pirmo karto be klaidų.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/08/04

Geras mokytojas yra tas, kuris supranta mokinį. Supranta, kada šiam sunku, ir skuba padėti. O gerumo įrodymas – mokinio drąsa kreiptis pagalbos. Gi jos ryžtamės prašyti tik gerų žmonių…" - šia citata galima apibūdinti ir instrukrotių Lauryną. Jaunas, entuziastingas, atsidavęs savo darbui. Neleidžia pasiduoti nesėkmėms, padrąsina!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/08/03

"Geras mokytojas yra tas, kuris supranta mokinį. Supranta, kada šiam sunku, ir skuba padėti. O gerumo įrodymas – mokinio drąsa kreiptis pagalbos. Gi jos ryžtamės prašyti tik gerų žmonių…" - šia citata galima apibūdinti ir instrukrotių Lauryną. Jaunas, entuziastingas, atsidavęs savo darbui. Neleidžia pasiduoti nesėkmėms, padrąsina!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/07/30

Saunus instruktorius, islaikiau regitroje is 1 karto, nors buvau atsidejus po mokykliniu visus metus. Bet pasiemus 5 papildomus pravaziavimus su Laurynu viskas pavyko puikiai. Aciu uz kantryne ir pagalba :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/07/30

saunus instruktorius, islaikiau is 1 karto, nors ir turejau nuo mokyklinio baigimo metu pertrauka, bet su 5 papildomais pravaziavimais su Laurynu pavyko viskas puikiai:) aciu uz kantrybe ir pagalba

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/07/30

10 balų iš 5. Instruktorius iš didžiosios raidės. Puikiai moko ir paaiškina ne tik ką daryti ir kaip, bet ir kodėl to reikia, duoda daug naudingų patarimų. Neliepia atsisėsti patogiai, bet pasodina taip, kad būtu patogu ir naudinga mokiniui. Aiškindamas situacijas ir ypatumus nepatingi išlipti iš mašinos ir parodyti pirštais smulkmenas ir į ką kreipti dėmesį vairuojant. Malonus, atsakingai žiūri į savo darbą, nekelia streso mokiniui, draugiškai bendrauja.
Laikausi nuomonės, kad tik jo dėka aš išlaikiau Regitroj vos po poros pravažiavimų su juo. Svarbiausia įsidėmėti jo patarimus ir jais naudotis. Tikrai rekomenduoju visiems būsimiems vairuotojams Lauryną.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/07/27

Nu ka apie Lauryna gerai arba nieko. Atsakingai ziuri i savo darba,visados stengiasi isaiskinti viska iki pat smulkmenu,draugiskas,bendra kalba tikrai galima rasti,su juo nenobuodzios tos mokymosi valandos.Vairuojant su juo,jokio streso ar jauduliuko,dave daug labai naudingu patarimu,kurios tikrai pravers kelyje,manau,tik su jo pagalba egzaminus sugebejau islaikyti is pirmo karto,rekomenduoju si instruktoriu visiems,kurie nori ismokti vairuot !

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/07/26

Tikrai puikus instruktorius , Laurynas . Jeigu ne jo kantrybė mane mokinant vairuoti ir pasitikėti savimi , gal dabar dar neturėčiau teisių ir būčiau viską metusi . Tikrai visiem rekomenduoju šį instruktorių , nes tikrai išmoksite puikiai važiuoti bet kokiose situacijose ir puikiai jumis paruoš regitrai! :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/07/26

Vienas iš geriausių instruktorių klaipėdoje,kantrus ir atsakingas,bei draugiškas,lengvai galima rasti bendra kalba :)viska labai gerai išaiškina,ką daryti įvairiausiuose situacijose kelyje,rekomenduoju kiekvienam šį instruktorių,jo dėka egzaminai išlaikyti iš pirmo karto!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/07/26

Vienas iš geriausiu instruktorių Klaipėdoje,kantrus ir atsakingas,jo dėka egzaminą išlaikiau iš pirmo karto!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/07/24

Laurynas pats geriausias vairavimo intruktorius! Teko mokytis su 3 kitais, taciau garantuotai Laurynas labiausiai patiko ir geriausiai ismoke. To irodymas yra islaikymas regitroje is pirmo karto! Rekomenduoju visiems! Patikekit, ismoksit ne tik gerai orentuotis kelyje, bet ir igisit pasitekejimo savimi bei praleisit smagiai laika.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/07/21

Labai džiaugiuosi, kad mano instruktorius buvo Laurynas :)) Galėčiau dėkoti ir dėkoti už tai, kad buvo kantrus ir išmokė vairuoti be baimės, o svarbiausia, kad labai žmogiškas niekada nešaukė, patardavo, nuramindavo ir aiškiai išaiškindavo. Buvo malonu pažinti tokį puikų instruktorių ir žmogų. Didžiausios sekmės Tau Laurynai siekant savų tikslų!:)))

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/07/17

Laurynas yra pats geriausias mano sutiktas instruktorius per visus mokymosi vairuoti metus! Tai žmogus, tikrai mylintis savo darbą ir tam atiduoda visą save. To ko išmokau važinėdama kartu su juo, neišmokau su nei vienu iki tol važiavusiu instrukturiomi - kalbu apie susikaupimą ir pasitikėjimą savimi! Pamokos su juo buvo tikrai nuostabios, be streso, su visišku aiškumu, jis aiškina tiksliai ir ramiai, nežinau kas tūrėtų jo nesuprasti:D Tokių instruktorių pas kuriuos įsėdus į automobilį tamptų viskas aišku VIENETAI, o Laurynas vienas iš jų:) Po pamokų su juo ėjau į Regitrą visiškai rami ir žinojau - jei susimausiu, tai bus tik mano vienintelės kaltė, nes Laurynas atidavė visą save, kad nepadaryčiau nei vienos žioplos klaidos. Išvakarėse jis mane palaikė ir sakė, kad viskas bus gerai, kad aš moku ir sugebu vairuoti!:D Ačiū Dievui as sėkmingai esu kelyje ir tik Lauryno skatinimo ir pastangų dėka! Laurynas nuoširdus kaip žmogus ir be galo geras kaip instruktorius jį visada malonu sutikti kelyje, susimojuoti ir pasipypinti:))) Manau niekada jo nepamiršiu ir liksime draugais! Sėkmės Tau, Laurynai!:))

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/07/17

Laurynas yra pats geriausias mano sutiktas instruktorius per visus mokymosi vairuoti metus! Tai žmogus, tikrai mylintis savo darbą ir tam atiduoda visą save. To ko išmokau važinėdama kartu su juo, neišmokau su nei vienu iki tol važiavusiu instrukturiomi - kalbu apie susikaupimą ir pasitikėjimą savimi! Pamokos su juo buvo tikrai nuostabios, be streso, su visišku aiškumu, jis aiškina tiksliai ir ramiai, nežinau kas tūrėtų jo nesuprasti:D Tokių instruktorių pas kuriuos įsėdus į automobilį tamptų viskas aišku VIENETAI, o Laurynas vienas iš jų:) Po pamokų su juo ėjau į Regitrą visiškai rami ir žinojau - jei susimausiu, tai bus tik mano vienintelės kaltė, nes Laurynas atidavė visą save, kad nepadaryčiau nei vienos žioplos klaidos. Išvakarėse jis mane palaikė ir sakė, kad viskas bus gerai, kad aš moku ir sugebu vairuoti!:D Ačiū Dievui as sėkmingai esu kelyje ir tik Lauryno skatinimo ir pastangų dėka! Laurynas nuoširdus kaip žmogus ir be galo geras kaip instruktorius jį visada malonu sutikti kelyje, susimojuoti ir pasipypinti:))) Manau niekada jo nepamiršiu ir liksime draugais! Sėkmės Tau, Laurynai!:)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/07/17

Pats geriausias instruktorius pas,kurį kada nors yra tekę būti!! Negana to,kad be galo draugiškas, bet ir puikus mokytojas! Viską išaiškino ramiai, tiksliai ir su geriausiais pavyzdžiais. Visada malonu jį sutikti kely, susipypinti ir pasimojuoti:))) Laurynas tikrai vertas geriausio instruktoriaus vardo, nors ir atrodo jaunas dar kaip mokytojas, tačiau tai visiškai kertasi su tuo koks jis yra mokydamas mus vairuoti!:)! Po Lauryno pamokų ramia sažine ėjau laikyti egzaminą ir žinojau, jei ir susimausiu tai tik dėl savo kaltės:D Bet ačiū Dievui viskas pavyko puikiai ir tai tik dėl Lauryno, dėl konkrečių ir pačių geriausiu pamokų kelyje!:) Sekmes didžiausios ir iki pasimatymo kelyje!:))))

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/07/14

Apie Lauryna gerai arba nieko :)) ismoke vairuoti nuo nulio, tikrai gerai viska isaiskino, savo darba nusimano puikiai, patariu visiems mokytis vairuoti tik su Laurynu! :) kaip zmogus labai draugiskas, pozityvus, malonus :) regitroje islaikiau is antro karto ir sie rezultatai man patinka, tik deka jo, situ rezultatu pasiekiau :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/07/11

Laurynas puikiai mane paruose regitrai. Nejauciau jokio spaudimo, zinojau, ko galiu tiketis ir net neabejoju, jog visa tai pasiekiau Lauryno deka. REKOMENDUOJU(!) si instruktoriu visiems, nes pas ji ne tik ismoksite puikiai vairuoti, taciau taip pat ir pabendrausite su puikiu zmogumi, kuris jus uzkres pozityvumu ir energija!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/06/16

Laurynas yra pats geriausias instruktorius.!! Tik jo dėka dabar turiu teises.!! :)) Nors pries tai važinėjau su kitais instruktoriais, bet regitroj bandžiau laikyti 7 kartus ir neišlaikiau. Su Laurynu pavažinėti užteko 4 kartų ir pavyko!!! Jis mane išmokė visko nuo kantrybės iki pasitikėjimo savimi ir galimybės išsilaikyti teises.! :))) Norėjau laikyti su automatu, bet po pirmos dienos važinėjimo pakeičiau savo nuomonę, nes Laurynas padėjo suprasti, kad galiu ir machanine vairuoti. :)) Patariu visiems norintiems turėti teises pavažinėti su šiuo puikiu instruktorium. Jis turi visas geriausias savybes: kantrybę, draugiškumą, ramumą ir išmoko visko ko tik gali prireikti ateičiai. Tu esi šaunuolis ir geriausias, taip ir toliau. Ačiū tau už pagalbą.!! :)))

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/06/16

Laurynas tikrai yra pats geriausias instruktorius.! Patariu visiems pavažinėti su juo, kurie nori išlaikyti teises. Regitroje prieš tai bandžiau net 7 kartus, visus kartus mokiausi su kitais instruktoriais, bet užteko 4 pravažiavimų su Laurynu ir štai teisės turiu rankose.!! :)))) Jis išmokė visko kas tik yra reikalinga. Jis ramus, tikslus, rūpestingas ir sąžiningas, prireikus pasako tikslias pastabas ir klaidas, kurių antrą kartą nepadarai. Moka kalbėti taip, kad suprastum. O geriausia tai, kad jis suteikia pasitikėjimo savimi, nes kol nepradėjau važinėti su Laurynu buvau pasiryžusi laikyti su automatu, bet po pirmo pravažiavimo pakeičiau savo nuomone. AČIŪ tau už viską!! :)))) Tu šaunuolis, esi geriausias. Taip ir Toliau! ;)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/06/12

Nerealiai nerealus instruktorius :)))) Pilnas pozityvumo, kuriuo užkrečia ir kitus :)))) Rūpinasi kiekvienu kaip savu :))) REKOMENDUOJU LAURYNĄ, nes ne tik išmoksite vairuoti, bet ir žinosite visą vairavimo kultūrą :) kur kada ką praleisti ir pan. :) Išmoksite vienu metu daryti kelis dalykus: vairuoti, junginėti pavaras, stebėti aplinką, analizuoti važiavimo kryptis, klausytis muzikos, kalbėti ir t.t. Lauryno dėka, man pavyko egzaminą išlaikyti iš pirmo karto :)))) Dėkoju už visas pastangas, rūpestį, pagalbą ir žinoma už palaikymą :)))) Prie mano sėkmės prisidėjai 150% :) Už tai Tau dar kartelį ir dėkoju :))))

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/06/10

Tikriausiai pats geriausias instruktorius,puikiai ismoke vairavimo ir parkavimosi,regitroje islaikiau is pirmo karto,Rekomenduoju Lauryna visiems!!!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/06/04

Puikus instruktorius, praleidau nuostabų laiką mokindamasis vairuoti pas jį ir vairuoti tikrai ismokau, ''Regitrą'' išlaikiau iš pirmo karto !

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/06/02

Niekada negalvojau, kad mokytis vairuoti gali būti taip smagu.
Instruktorius Laurynas yra puikus mokytojas, geresnio negalėčiau įsivaizduoti. Puikiai viską paaiškina, moko ramiai, niekada nepakelia balso, mėgsta pajuokauti, yra labai lankstus pamokų laiko derinimo atžvilgiu ir tiesiog labai geras žmogus.

Visiems labai rekomenduoju!

p.s. egzaminą Regitroj išlaikiau iš pirmo karto, o tai tik įrodo koks puikus instruktorius yra Laurynas :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/05/18

Labai puikus instruktorius. Viską labai aiškiai išaiškina, regitroj išlaikiau iš pirmo karto. Tikrai malonu su juo važiuoti.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/05/18

Labai puikus instruktorius puikiai viska isaiskina ir duoda daug puikiu patarimu tikrai rekomenduociau si instruktoriu , labai malonus ir draugiskas .

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/05/12

Prieš mokinantis pas Lauryną vairuoti, teko apsilankyti pas dar kelis vairavimo instruktorius. Kai tik pradėjau mokintis, man sekėsi labai prastai, nes nėra tekę vairuoti ir būti nors kiek susipažinusiam su tuo, kas yra vairavimas. Instruktoriai prieš Lauryną neturėjo kantrybės su manimi vairuoti - dėl ypatingai didelio klaidų skaičiaus pradžioje tekdavo klausytis įvairios kritikos, priekaištų, instruktoriai susinervinę šaukdavo, keikdavosi. Kelis mėnesius nustojęs vairuoti iš draugo, kuris taip pat mokinosi vairuoti, išgirdau apie Lauryną. Užsirašęs pas jį vairavimo pamokoms likau labai patenkintas, nes mokytis vairuoti tapo ne diskomfortas, o malonumas - nebebuvo įtampos, atsirado savimi pasitikėjimo. Jis puikiai mokina vairuoti, sugebėjo psichologiškai mane paskatinti. Ypač gerai išmokino manęs įgūdžių aikštelėje. Ilgai netruko, kol prie vairo jaučiausi pakankamai užtikrintas. Regitroje tiek teoriją, tiek praktiką išlaikiau iš pirmo karto - ko tikrai nesitikėjau, o ypač praktikoje. Nepaisant to, Laurynas yra malonus, draugiškas žmogus, kuris spinduliuoja kantrybe mokinant kitą, todėl praktinių įgūdžių gerinimas pas jį ilgai netrukus tapo ir smagus laiko leidimas. Viskas, ko išmokau kelyje iki egzaminų, išmokau iš Lauryno ir esu be galo patenkintas bei dėkingas, nes prieš einant pas jį nekartą būdavo tekę pagalvoti, kad vairavimas tikrai ne man. Jis puikus instruktorius, kurį drąsiai rekomenduočiau.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/05/05

šaunuolis instruktorius, nuimantis įtampa savo draugiškumu. išlaikyta iš pirmo karto. Sėkmės darbe ir svajonių siekime ;)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/04/26

Uzteko 1 pamokeles pas si instruktoriu ir regotra islaikiau tik su mazom klaidelem. Esu labai dekinga. Instruktorius maloniai bendrauja bei puikiai isaiskina.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/04/18

Puikiai paruošia regitrai! Buvau neišlaikius 1 kartą, pasiėmiau pas Lauryną 1 pamokėlę ir regitrą išliaukiau! Gerai viską išaiškina. Labai džiaugiuosi pasirinkusi šį instruktorių, ačiū Laurynui!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/04/15

Noriu padekoti Laurynui uz suteikta motyvacija, igudzius, kurie man padejo islaikyti praktikos egzamina Regitroje is pirmo karto. Jokiu problemu neiskilo, nes Laurynas parenge viskam. Visiems labai REKOMENDUOJU, jei jie nori be sunkumu islaikyti egzamina. :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/04/08

Pirmiausia noriu padėkoti Laurynui už šiltą, jaunatvišką bendravimą, suteiktąs žinias ir pasitikėjimą savimi prieš egzaminą. Regitrą išlaikiau iš pirmo karto, jokių problemų neturėjau, nes Laurynas parengė mane viskam, ko tik buvo galima tikėtis. REKOMENDUOJU instruktorių Lauryną visiems, norintiems sėkmingai pabaigti vairavimo kursus ir gauti teises. AČIŪ!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/04/01

Atejau niekada nesedejus uz atomobilio vairo ir nemaniau, kad galiu ismokti, bet ismokau ir turiu teises. Labai aciu Laurynui Gedgaudui, praktikos vairavimo instruktoriui. Per pamokas suteike pasitikejimo savo jegomis, padrasindavo. Be to buvo labai draugiskas. Egzamina islaikiau is pirmo karto. Aciu uz suteiktas vairavimo zinias! Rekomendoju visiems istruktoriu LAURYNA! Aciu !

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/03/31

Neturiu zodziu, viskas nepriekistingai, iki galo, su visom smulkmenom isaiskinta:)) Geras ir malonus zmogus. Sekmes!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/03/26

Atejau niekada nesedejus uz atomobilio vairo ir nemaniau, kad galiu ismokti, bet ismokau ir turiu teises. Labai aciu Laurynui Gedgaudui, praktikos vairavimo instruktoriui. Per pamokas suteike pasitikejimo savo jegomis, padrasindavo, draugiskas. Egzamina islaikiau is pirmo karto.
Aciu uz suteiktas vairavimo zinias!
Rekomendoju visiems istruktori LAURYNA!
Aciu !

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/03/24

Nu neturiu blogu minciu. Geras ir tikrai saunus mokytojas,ne daugelis tokiu kaip jis yra

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/03/17

Šaunus instruktorius, padeda optimistiškai nusiteikti ir pasitikėti savo jėgomis. Draugiškai ir gerai viską išaiškina ir parodo. Sėkmės siekent savo tikslų.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/03/15

Šaunuolis, malonu mokytis vairuoti be įtampos, kai toks draugiškas malonus instruktorius. Dirbantis savo darbą su dideliu užsidegimu ir atsakingai. Linkiu didelios siekmės siekiant savo tikslų. ;)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/03/05

Aciu uz kantrybe ir kantriai iskestus mano nervus :) Nuosekliai ir suprantamai isaiskina visas vairavimo subtilybes, jei ne Laurynas turbut dar ir dabar netureciau teisiu :) Rekomenduoju net ir ''beviltiskiausiems '' vairuotojams, sis instruktorius tikrai jus ismokys :) Aciu!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/03/04

Šaunus vaikinukas, jaunas- labai pozityvus, kantrus, atsidavęs savo darbui, žodžiu prasimokinau be jokio streso ir išlaikiau iš pirmo karto. REKOMENDUOJU.

P.S. Laurynai neužmik ant laurų :) Sėkmės tau!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/03/03

Labai dziaugiuosi, kad mokiausi pas Lauryna, nes jau buvau netekus vilties, kad kadanors vairuosiu...Turbut pats likimas, man atsiunte si instruktoriu, nes jis vienintelis man ( neturinciai visiskai loginio mastymo :D ), sugebejo isaiskint visas vairavimo subtilybes paprastai ir suprantamai :) Net per egzamina teko isgirsti pagyrimu :) Aciu uz kantrybe ir padrasinima :) Busiu dekinga amzinai :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/03/01

Dziaugiuosi, kad islaikiau teises!
Ir noriu dekoti instruktoriui Laurynui uz patarimus, kantrybe, nuoshirdu palaikyma ir padrasinancius zodzius priesh egzamina.
Jauciuosi tikrai verta teises vairuoti ir nuoshirdziai dekoju Laurynui uz tai!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/02/26

ziaurei geras instruktorius viska isaiskina kaip reikia ir neuzsipuola kaip kiti kai ka nors padarai negerai

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/02/26

Kagi galiu pasakyti ,geriausias instuktorius tikrai nesigailiu , kad pas ji mokinaus vairuoti ,visas klaidas paaiškina ir duoda puikiu patarimu, visada mandagus ir draugiskas :) per visus pravažiavimus tikrai nesigailėjau jog pas ji patekau :) LABAI AČIŪ TAU UŽ VISUS PATARIMUS IR UŽ VISA PAGALBA MOKANTIS VAIRUOT :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/02/26

Vakar buvau beproto laiminga ir siandien ir ryt ir poryt ir visada ! :D Ir uz visa tai esu LABAI DEKINGA TAU LAURYNAI !!! Esi nerealus instruktorius ! Jei ne tu kazin kaip cia butu buve su manim :D TAD ACIU TAU UZ PUIKIUS PATARIMUS ! ACIU TAU UZ KANTRYBE ! kurios tikrai reikejo tureti su manimi :D ACIU TAU UZ PALAIKYMA KURIS NELEIDO MAN SUSTOTI ! ACIU UZ VISKA KA DEL MANES PADAREI !!!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/02/26

Vakar buvau beproto laiminga ir siandien ir ryt ir poryt ir visada !!!! Ir uz visa tai esu LABAI DEKINGA TAU LAURYNAI !!! Esi nerealus instruktorius ! Jei ne tu kazin kaip cia butu buve su manim :D Tad ACIU TAU UZ PUIKIUS PATARIMUS ! ACIU TAU UZ KANTRYBE ! kurios tikrai reikejo tureti su manimi :D ACIU TAU UZ PALAIKYMA KURIS NELEIDO MAN SUSTOTI ! ACIU TAU UZ VISKA KA DEL MANES PADAREI !!!!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/02/25

Rekomenduoju ! Mokina labai paprastai, suprantamai ir viska pasakoja ramiu tonu. Laikant egzaminą jokiu problemų nekilo, nes prieš tai viska paaiškino nuo A iki Z. Didelis ačiū už tas visas pamokas ;)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/02/24

Pas Lauryna man teko mokytis papildomus pravaziavimus pries regitra,kadangi mano instruktorius neturejo man tinkanciu valandu,teko kreiptis i kita. Pradzioje dvejojau, nes man pasirode jaunas instruktorius,bet verta buvo pabandyti,db esu isitikinusi kad pas jauna 100kartu geriau nei pas tos senukus eiti, ir pirma kart pavaziavus labai apsidziaugiau ,nes butent is ju vairavimo mokyklos instruktoriu jis buvo geriausiu mano akimis,labai gaila kad neteko nuo pat pradziu mokytis su juom!!! Jis ne tik duos gerus patarimus kad butu kuo lengviau ir geriau moketi vairuoti,bet taip pat ir emocisko palaikymo negaili,kuris man labiausiai ir padejo islaikyti teises!!! Vienintelis kuris viska aiskindavo ramiu balsu,taves negazdinant dar labiau jei net padarai klaidu ,buna isaiskinta viskas ramiu balsu!!! Jei norite gerai ismokti vairuoti patariu rinktis butent sita instruktoriu!!! Begalo dekinga JUMS!!! Ir linkiu sekmes kylant karjeros laiptais ;)))

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/02/20

Labai kantrus, vairavimo metu nesijaučia jokios įtampos. Viską išsamiai paaiškindavo. Instruktorius, kuris tikrai labai stengiasi, kad jo mokinai išmoktų gerai vairuoti. Rekomenduoju ! :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/02/08

Labai labai geras instruktorius ! Visada nuramins, padės, paaiškins. Labai džiaugiuosi, kad ėjau pas jį. Rekomenduoju tikrai !!! :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/02/04

Labai geras instruktorius! Draugiškas , avariniu situaciju metu visados išlikdavo ramus, suteikė daug žinių kurios padeda vairavime. Galiu tik padėkoti už šaunų mokyma ir rekomenduoti kitiems!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/01/21

Super instruktorius !!! Ne tik išmoko gerai vairuoti, bet ir sukuria malonią atmosferą vairavimo metu. Kantrus žmogus, stengiasi išaiškinti viską kuo paprasčiau ir suprantamiau.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2014/12/02

Labai geras ir siolakinis instruktorius! Pasiemiai 3 papyldomus pamokelius ir iskarto islaikiau regitra! Pries tai jau 3 kartus negalejau! Gali prieiti skirtingais keliais! Labai pozitivus vaikynas! Puki metodika! Dekui!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2014/11/22

Labai geras instruktorius! Davė praktiškų patarimų, labai kantrus, nuoširdžiai norintis išmokinti. Vairavimo pamokų laikas su juo labai greitai praeidavo :). Tiek mokyklinį, tiek Regitros praktinį egzaminą išlaikiau iš pirmo karto ir už tai esu nuoširdžiai jam dėkinga. Žodžiu, rekomenduoju!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2014/11/08

Puikus instruktorius! Su jo pagalba išlaikiau egzaminą iš pirmo karto :) Labai nemėgau vairavimo ir buvau nusiteikusi, kad užtruksiu labai ilgai, kol išlaikysiu. Tačiau, jau po poros pamokų su Laurynu pamėgau vairuoti, jis užpildė visas spragas, kurių turėjau, nes mokiausi labai padrikai ir su pertraukom kitoje mokykloje. Žodžiu, tikrai nebūčiau išlaikiusi be jo pagalbos :)
Labai kantrus žmogus, kuris atkentėdavo mano ginčus, kleckus padarytus kelyje ir išanalizavęs visas klaidas puikiai patardavo bei nuramindavo :) Rekomenduoju visiems be išimties. Sakyčiau, žmogus, kuris mėgsta tai ką daro - tokie būna geriausi specialistai.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2014/11/02

Labai rekomenduoju šį instruktorių! Jis puikiai atlieka savo darbą, labai aiškiai ir gerai viska man išaiškino. Ir labai džiaugiausi tuo, kad vairuojant nebūna nei minutės tylos, jis visada pasako ka nors labai naudingo, duoda puikių patarimų. Laurynas yra punktualus, atidus, išmanantis savo darbą, nuoširdus ir linksmas žmogus, neiškantis žodžio kišenėje. Mane gerai išmokė, kaip reikia elgtis kelyje, kaip aksteleje, nors atrodė, kad to neįmanoma išmokti, tačiau su šio žmogaus pagalba galiu pasakyti, kad nėra nieko neįmanomo, tiesiog reikia stengtis, tūrėti noro, siekti to ir viskas bus įgyvendinta su kaupu. Niekada nepamiršiu kiek pastangų į mane įdėjo! Labai didelis AČIŪ šiam instruktoriui! :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2014/11/02

Jaunas ir supratingas instruktorius, lengva atrasti bendrą kalbą, neišlaikyti su Laurynu neįmanoma. :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2014/11/02

Labai geras instruktorius. Nuo pat pirmos vairavimo pamokos aiskino viska nuosekliai ir labai aiskiai. Draugiskas, nuosirdus ir nekeliantis bereikalingos itampos. Vairavimo pamokos buvo vienas malonumas. Dar karteli didelis aciu Laurynui ir noriu palinketi visiem tokiu instruktoriu!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2014/10/06

Noriu padėkoti Laurynui už suteiktas ypač naudingas varavimo žinias bei įgudžius , kurie man tikrai padėjo išlaikyti praktinį egzaminą be klaidų! Taip pat galiu pagirti už ypač šilta bendravimą pravažiavimų metu ir ypač sėkmingą mokinių motyvavimą :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2014/10/06

Turiu labai gerą nuomonę susidaręs apie instruktoriu Lauryną , jo deka išlaikiau praktikos egzaminą be klaidų , išmokė mane pilnai visų vairavimo technikų , kurios garantuotai padės išlaikyti egzaminą ir jums! Dekui jam, ne tik už perteiktus įgudžius , bet ir už šilta nuotaika pravažiavimų metu. :]


Parašykite atsiliepimą

Į jūsų el. paštą bus nusiųsta nuoroda atsiliepimo patvirtinimui, todėl patikrinkite, ar teisingai užrašėte el.pašto adresą
Dėmesio: privalote įrašyti savo vardą bei savo el.pašto adresą, kitaip atsiliepimas gali būti nepatvirtintas

© 2010 - 2017 VMREITINGAI - Visos tesės saugomos. Vairavimo mokyklos ir instruktoriai.
Eiti prie įrankių juostos