Ma

3 atsiliepimai

Kategorijos: B

MaKIA CEE'D

Lai
Amžius: 1993m.
Kalbos: Lietuvių, Anglų

Atnaujinta: prieš 766 d.
Parašyti instruktoriui

Parašyti instruktoriui


  • comment_ID ), '#' ); ?>

2021/07/07

Puikus, kantrus, ramus instruktorius, viską detaliai paaiškina, balso nekelia, komfortiška mokytis su tokiu instruktoriumi :)

  • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/02/14

Mokytojas iš didžiosios M! Ramus, kantrus, mokantis suprantamai paaiškinti ir tiek kartų kol išmoksti, o svarbiausia-nekeliantis tono ir nepykstantis ant mokinio dėl klaidų. Puikiai išmano ir myli savo darbą! Tikrai rekomenduoju Martyną 100% visiems, ypač tiems kurie savimi nepasitiki-patikėkite, jis tikrai jums įkvėps drąsos ir pasitikėjimo. Išlaikiau egzaminą iš pirmo karto ir tik Martyno dėka jau metus esu vairuotoja, kuri nebijo važiuoti į bet kurį miestą! :) Linkėjimai super MOKYTOJUI! <3

  • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/02/14

Martyną man rekomendavo, kuomet buvau visiškai nusivylusi tiek savo tuometiniu instruktoriumi, tiek savo sugebėjimais vairuoti. :) Tikrai turiu su kuo palyginti, todėl drąsiai rekomenduoju Martyną visiems - geresnį sunku būtų rasti.
Ramus, draugiškas, besišypsantis, kantrus - aiškins tiek, kiek reikės; išanalizuos kiekvieną situaciją; išlips iš mašinos kad ir 10 kartų išmatuoti atstumus ir parodyti, kaip reikia. :) Visad padrąsins ir įkvėps pasitikėjimo savimi, kai jo trūks.
Puikiai žino Regitros reikalavimus, todėl per egzaminą nebuvo visiškai nieko naujo, išlaikyta iš pirmo karto.
Labai labai rekomenduoju!


Parašykite atsiliepimą

Į jūsų el. paštą bus nusiųsta nuoroda atsiliepimo patvirtinimui, todėl patikrinkite, ar teisingai užrašėte el.pašto adresą
Dėmesio: privalote įrašyti savo vardą bei savo el.pašto adresą, kitaip atsiliepimas gali būti nepatvirtintas

© 2010 - 2017 VMREITINGAI - Visos tesės saugomos. Vairavimo mokyklos ir instruktoriai.
Eiti prie įrankių juostos