SEAT Leon

Mark Višumirski

5 atsiliepimai

Kategorijos: B, B1, Vilnius

Mark Višumirski


Lvovo g. 11A
8 674 55370
ketlyderis@gmail.com

Kalbos: lietuvių, rusų, lenkų,anglų

Atnaujinta: prieš 870 d.

Follow:

Parašyti instruktoriui

Parašyti instruktoriui


2021/11/24

Vienas iš geriausių instruktorių, su kuriais teko vairuoti. Markas puikiai atlieka savo darbą, priverčia mokinį pasitikėti savimi ir tiksliai paaiškina kiekvieną klaidą.

2021/09/15

Markas puikus instruktorius! Greitai sužino naujausius maršrutus, eismo taisyklių pasikeitimus, nes nuolat bendrauja su kitais šalies instruktoriais. Per egzaminą Regitroje važiavau visiškai tokiu pačiu maršrutu kaip parodė Markas. Vairuojant elgiasi pagarbiai ir maloniai, pedagogiškas. Paaiškina kaip elgtis ir iš principo, ir atskirai visus niuansus.Vairuojant su juo puikiai sekėsi išlikti ramiai! Be to, mokykla pačiame Vilniaus centre - važinėtis po miestą buvo naudinga patirtis. Pas jį mokiausi, nes rekomendavo net keturios draugės. Taip ir aš dabar rekomenduoju!

2021/08/03

100% rekomenduočiau instruktorių Marką. Nuo pat pirmos pamokos suradom bendrą kalbą, dėl ko nebuvo jokios įtampos. Sklandžiai ir aiškiai paaiškina net sudetingiausius dalykus, racionaliai reaguoja į sukeltas (net ir kritines) situacijas nesukeldamas nepatogilumų. Į regitros egzaminą ėjau įsitikinusi, kad tikrai išlaikysiu iš pirmo karto, neabejodama instruktoriaus suteiktomis žiniomis.

2020/11/10

visai nieko
Jis:)

2020/10/08

Kam baisu pradėti vairuoti ir nenorite, kad instruktorius keltų stresą ar labai spaustų, Markas puikus instruktorius. Visada pagarbus, niekada ant manęs nerėkė (o tokių pasitaiko). Linksmas, gerai nusiteikęs, vairuodama su juo atsipalaiduodavau ir galėdavo geriau susitelkti į kelią, neblaškoma streso. Nesakau, kad jis negriežtas ir niekada nebara, mokytis vis tiek reikia. Bet tikrai labai kantrus ir atsako į visus klausimus, kad ir kokie kvaili būtų, išsamiai paaiškina, padeda tinkamai ir išsamiai pasiruošti egzaminui. Regitros praktikos vairavimo egzaminą išlaikiau iš pirmo karto su vos keturiom klaidom (iš aštuonių galimų), o juk pati save visada laikiau prasta vairuotoja. Markas padrąsina ir palaiko. Stebiuosi, kad neturi daugiau atsiliepimų! Drąsiai važiuokit su juo!


Parašykite atsiliepimą

Į jūsų el. paštą bus nusiųsta nuoroda atsiliepimo patvirtinimui, todėl patikrinkite, ar teisingai užrašėte el.pašto adresą
Dėmesio: privalote įrašyti savo vardą bei savo el.pašto adresą, kitaip atsiliepimas gali būti nepatvirtintas

© 2010 - 2017 VMREITINGAI - Visos tesės saugomos. Vairavimo mokyklos ir instruktoriai.
Eiti prie įrankių juostos