Mark Višumirski

15 atsiliepimai

Kategorijos: B, B1, Vilnius

Mark VišumirskiKIA Ceed automobilis ( mechaninė pavarų dėžė ) - benzinas; KIA Xceed automobilis ( automatinė pavarų dėžė ) - benzinas

Lvovo g. 11A
8 674 55370
ketlyderis@gmail.com

Kalbos: lietuvių, rusų, lenkų,anglų

Atnaujinta: prieš 33 d.

Follow:

Parašyti instruktoriui

Parašyti instruktoriui


 • comment_ID ), '#' ); ?>

2024/06/29

Labai geras instruktorius, pamokos be įtampos ir streso, paaiškina ir kelis kartus, jeigu to reikia, motyvuoja! Rekomenduoju:)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2024/06/13

Esu labai dėkinga instruktoriui Markui, už kantrybę ir tikėjimą manimi, ilgas kelias su praita vairavimo mokykla ir neišlaikyti egzaminai vertė jaustis prislėgtai ir galvoti, jog niekada nepasieksiu savo, tačiau Marko kantrybė, humoras, aiškūs nurodymai, pastabos ir patarimai leido savimi tikėti ir eiti toliau. Pagaliau ir aš stoju į klevukų gretas ir didžiuojuosi savo patirtimi, dar kartą didelis ačių instruoktoriui Markui!!!!!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2024/01/12

Pats geriausias instruktorius!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2023/12/12

Tik pačios didžiausios rekomendacijos! Šis instruktorius išmokė pasitikėti savimi. Pamokų metu atsakydavo į visus iškilusius klausimus. Viską aiškiai paaiškindavo net po kelis kartus, jei tik to reikėdavo. Pamokos buvo labai produktyvos, jų metu atlikdavome visus pratimus, kuriuos reikėjo atlikti regitros egzamino metu. Maršrutai visada budavo aplink regitrą. Pamokų metu visada išlieka ramus, todėl ir pačiai buvo ramiau vairuoti. Tikrai neabejokite ir rinkintės šį nuostabų instruktorių! :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2023/01/09

Nuostabus instruktorius!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2022/12/27

Geriausias instruktorius!
Išmokė tikėt savo jėgom, varyt į priekį ir nepasiduot!
Puikiai viską išaiškina, negaili savo laiko ir pasirūpina, kad savo klaidas suprastum iki galo :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2022/12/02

Didelis aciu!
Super instruktoriu!
Be streso, aiskiai ir suprantamai ismoke vairuoti.

Siandien egzaminas islaikytas :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2022/12/01

Super instruktorius. Savo darbo tikras profas! Labai dziaugiuosiu radęs tokį mokytoją.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2022/04/21

Nuostabus instruktorius, labai džiaugiuosi jį atradusi! Padėjo išmokti nebijoti vairuoti ir mėgautis vairavimu. Labai korektiškas, viską gerai paaiškina.
Tikrai visiems rekomenduoju mokytis vairavimo pas jį, nepasigailėsite! : ))

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2022/03/17

Geriausias instruktorius, kuri as turejau. Buvau pakeites ne viena ir ne du instruktorius, bet vis negalejau islaikyti praktikos egzamina Regitroje. Pavaziavau su Marku ir man pagaliau pasiseke! Esme yra tam, kad dauguma instruktoriu neatkreipe demesi i daugeli dalyku, i kuri atkreipe mano demesi Mark. Su juo as ismokau drasiai vaziuoti ir pasikliauti savimi kelyje.
Geriau is pradziu mokytis pas gera instruktoriu, negu gaisti pinigus ir laika.
Labai rekomenduoju rinktis butent sita instruktoriu!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2021/11/24

Vienas iš geriausių instruktorių, su kuriais teko vairuoti. Markas puikiai atlieka savo darbą, priverčia mokinį pasitikėti savimi ir tiksliai paaiškina kiekvieną klaidą.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2021/09/15

Markas puikus instruktorius! Greitai sužino naujausius maršrutus, eismo taisyklių pasikeitimus, nes nuolat bendrauja su kitais šalies instruktoriais. Per egzaminą Regitroje važiavau visiškai tokiu pačiu maršrutu kaip parodė Markas. Vairuojant elgiasi pagarbiai ir maloniai, pedagogiškas. Paaiškina kaip elgtis ir iš principo, ir atskirai visus niuansus.Vairuojant su juo puikiai sekėsi išlikti ramiai! Be to, mokykla pačiame Vilniaus centre - važinėtis po miestą buvo naudinga patirtis. Pas jį mokiausi, nes rekomendavo net keturios draugės. Taip ir aš dabar rekomenduoju!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2021/08/03

100% rekomenduočiau instruktorių Marką. Nuo pat pirmos pamokos suradom bendrą kalbą, dėl ko nebuvo jokios įtampos. Sklandžiai ir aiškiai paaiškina net sudetingiausius dalykus, racionaliai reaguoja į sukeltas (net ir kritines) situacijas nesukeldamas nepatogilumų. Į regitros egzaminą ėjau įsitikinusi, kad tikrai išlaikysiu iš pirmo karto, neabejodama instruktoriaus suteiktomis žiniomis.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/11/10

visai nieko
Jis:)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/10/08

Kam baisu pradėti vairuoti ir nenorite, kad instruktorius keltų stresą ar labai spaustų, Markas puikus instruktorius. Visada pagarbus, niekada ant manęs nerėkė (o tokių pasitaiko). Linksmas, gerai nusiteikęs, vairuodama su juo atsipalaiduodavau ir galėdavo geriau susitelkti į kelią, neblaškoma streso. Nesakau, kad jis negriežtas ir niekada nebara, mokytis vis tiek reikia. Bet tikrai labai kantrus ir atsako į visus klausimus, kad ir kokie kvaili būtų, išsamiai paaiškina, padeda tinkamai ir išsamiai pasiruošti egzaminui. Regitros praktikos vairavimo egzaminą išlaikiau iš pirmo karto su vos keturiom klaidom (iš aštuonių galimų), o juk pati save visada laikiau prasta vairuotoja. Markas padrąsina ir palaiko. Stebiuosi, kad neturi daugiau atsiliepimų! Drąsiai važiuokit su juo!


Parašykite atsiliepimą

Į jūsų el. paštą bus nusiųsta nuoroda atsiliepimo patvirtinimui, todėl patikrinkite, ar teisingai užrašėte el.pašto adresą
Dėmesio: privalote įrašyti savo vardą bei savo el.pašto adresą, kitaip atsiliepimas gali būti nepatvirtintas

© 2010 - 2017 VMREITINGAI - Visos tesės saugomos. Vairavimo mokyklos ir instruktoriai.
Eiti prie įrankių juostos