Olga Židovlenkova

114 atsiliepimai

Kategorijos: B

Olga Židovlenkova
Kaina (90min): 40 €


Toyota Auris (automatas), Hyundai i30 (mechanika)

Konstitucijos pr. 23 - 516, Vilnius
+37060807236
vairavimoinstruktore@gmail.com

Amžius: 36m.
Kalbos: Lietuvių, Rusų

Atstovaujama mokykla: MB “Vairavimo instruktorė” Atnaujinta: prieš 961 d.

Follow:

Parašyti instruktoriui

Parašyti instruktoriui


Automobilių sporto mėgėja, nusprendusi perkelti turimą patirtį į vairavimo instruktorės amplua.
Ruošia ne tik egzaminui, bet realiam vairavimui kelyje, įvairiausioms įmanomoms situacijoms.
Išmoko pasitikėti savo jėgomis, suprasti automobilį ir vairuoti saugiai bei drąsiai.
Ruošia B kategorijos vairuotojus.
Veda papildomas pamokas.
Ruošia pakartotinam egzaminui Regitroje.
www.vairavimoinstruktore.lt

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2022/11/25

NEREALI! Ir velnių išrašo laiku ir nuramina, kai reikia. Iki pirmos pamokos vairo bijojau kaip velnio, bet po to baimė tikrai dingo. Nežinau kaip Olgai tai pavyksta, bet, manau, net beviltiškoje situacijoje išmokytu vairuoti gerai. Tam tikrais atvejais pvz.: parkavime arba gyvatuke, įsitikinau, kad ji sugalvojo savo būdą, kurio pagalba greit ir aiškiai sugeba paaiškinti kaip geriau įveikti užduotį. Tik geriausios rekomendacijos!!! Ačiū jums dar kartą labai ❤️

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2022/11/25

Puiki ir labai draugiška mokytoja, visas klaidas detaliai ir ramiai paaiškina, mokina, tol, kol mokinys supranta ir jam gaunasi. Mokina ne tik regitros praktikos egzaminui, bet ir realių situacijų kelyje. Esu jai labai dėkinga, nes jos pamokos praverčia kasdieninėse situacijose, padeda nepasimesti kelyje ir tikėti savo jėgomis! Labai rekomenduoju šią instruktorę

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2022/09/26

Tik geriausios rekomendacijos! Ramaus būdo, balso moteris, charizmatiška ir tikslingai moko vairavimo ypatumų. Gavau daug motyvacijos ir sėkmingai išlaikiau Regitros praktikos egzaminą. Ačiū dar kartą!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2022/09/13

Pradėti vairuoti ir išsilaikyti teises man atrodė neįmanoma misija, bet su Olgos pagalba man pavyko!

Olga konkreti, atidi, didelį dėmesį skiria vairavimo etikai ir saugumui kelyje. Stengiasi, kad mokinys suprastų ką daro, o ne tik automatiškai darytų, nori, kad ne tik išlaikytų vairavimo egzaminą, o ir sėkmingai ir be baimių vairuotų savarankiškai.
Man mano baimes padėjo
sumažinti ir Olgos sugebėjimas padrąsinti,
palaikymas ir tikėjimas akimirkomis, kai pats nori pasiduoti ir viską mesti.
Labai rekomenduoju Olgą ir dėkoju jai už
kantrybę, atiduotas žinias ir mažiau baimių!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2022/09/12

Kaip sakiau INSTRUKTORĖ iš dydžiosios raidės. Mokanti prisitaikyti prie mokynio, patarti, suprasti ir kantriai viską pateikti. Leidžia klysti ir mokytis iš savo klaidų.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2022/01/10

Nuostabi instruktorė! Paruošia ne tik egzaminui, bet ir "gyvenimui".
1) Labai mandagi, niekada neleidžia sau kelti balso ant mokinio, atiminėti vairo viduryje pratimo ar daryti psichologinio spaudimo.
2) Visada labai aiškiai paaiškina klaidas, nupiešia schematiškai ir įsitikina, kad mokinys TIKRAI SUPRATO kur suklydo.
3) Tikrai IŠMOKINA ŽVALGYTIS, tai taps viena iš stipriausių Jūsų pusių.
4) Labai žmogiška, čia tikrai Tas žmogus, kuriam rūpi mokiniai, jų savijauta ir nusiteikimas, padeda ir gyvenimiškuose situacijose (pvz. renkantis pirmą mašiną)
5) Labai sąžininga, nevynios žodžio į vatą, bet aiškiai pasakys kur silpnosios vietos, kur dažniausiai daromos klaidos ir kaip tai reikia koreguoti: pradedant nuo ergonominių dalykų ir taisyklingo vairo laikymo/aukščio sėdint mašinoje, baigiant kelio stebėjimu, žvalgymųsi pro petį ir t.t..
Trumpai apibendrinant - LABAI REKOMENDUOJU!!!!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2022/01/10

10 metų (po egzamino išlaikymo Regitroje) nevairavusi nusprendžiau sėsti prie vairo ir kreipiausi pagalbos pas Olgą. Neturėjau nei menkiausio įgūdžio vairuoti, bet vuolia - aš jau kelyje ir tai įvyko tik Olgos dėka. Olga yra neįtikėtinai profesionali, kantri, savo darbą išmananti, atsakinga, labai žmogiška bei reikli vairavimo instruktorė, atiduodanti savo mokiniams visas savo žinias, patarimus, ekspertines įžvalgas net ir pasibaigus pamokoms. Rekomenduoju mokytis pas Olgą kiekvienam, kas nori be pernelyg didelio streso tapti vairuotoju. :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2022/01/10

Ačiū, Olgai, už teisingas pastabas ir patarimus dėl vairavimo. Jos pagalba pavyko suiimti save į rankas ir pagaliau išlaikyti egzaminą. Suteikė pasitikėjimo savo jėgomis, kad mažiau stresuoti įvairiuose situacijose, davė naudingų patarimų vairavimui pagal ką lengviau vertinti, orentuotis, kai parkuoji mašiną ar atlieki kitus pratimus. Pasidalino kokių situacijų gali būti ir kaip jose elgtis, nepasimesti. Išaiškino daug paprasčiau kaip merginai ne prie technikos. Patiko, kad naudoja ne tik žodinį mokymą, bet vizualiai braižo ir paaiškina situacijas, kuriose klysti. Kai reikia, Olga griežta, bet visada pozityvi. Svarbiausia nebijoti klausti ir sakyti, kad neaišku, tada tikrai bandys paaiškinti.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2021/07/28

Balvonas.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2021/06/09

Na aš turbūt būsiu pirmoji kuriai ši instruktorė nelabai patiko.. tiesa, prieš tai ėjau pas kitą instruktorių o pas Olgą tiesiog ėjau prieš egzaminą dar prasivažinėti jog jausčiausi tvirčiau, teises išlaikiau viskas gerai, bet pats mokymo principas nu nzn - nelabai.. gal nesutapo laukai sunku pasakyti

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2021/06/08

Olga yra tikra savo srities profesionalė. Labai atsidavus savo profesijai, reikli, tačiau ne tik mokiniui bet ir sau, išmananti pradedančiųjų ir patyrusių vairuotojų psichologiją. Olgos tikslas yra ne tik paruošti Regitros egzaminui bet ir atsakingam saugiam vairavimui ateityje.
Olga išsamiai aiškina, atsako į visus klausimus, labai pagarbiai elgiasi pamokos metu: niekada neparodys jokio nepasitenkinimo ar susierzinimo, tuo labiau nepakels balso. Pas Olga atėjau iš kitos mokyklos turėdama didelę vairavimo baimę ir nemalonią patirtį su kitu instruktoriumi. Tik Olgos dėka man pavyko tą baimę nugalėti.
Visiems svarstantiems kur mokytis praktinio vairavimo, rekomenduoju kreiptis tik į Olgą. Pati gailiuosi kad pas ją neatėjau anksčiau.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2021/06/05

Tik geriausi atsiliepimai!! Noriu labai padekoti Olgai uz idomiais pamokas, uz profesionaluma, grieztuma, palaikyma! Tik Jos deka ismokau vairuoti! Olga, esi nereali!! Esu labai laiminga, kad turejau proga sutikti toki gera zmogu ir savo srities tikra specialista!! Aciu ir sekmes TAU!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2021/05/18

Olga yra tikra savo srities profesionalė, labai atsidavusi savo darbui. Jeigu ne Olga, manau vairuotojo pažymėjimo taip ir nebūčiau gavusi. Pas ją atėjau iš kitos mokyklos su didžiule vairavimo baime ir tik su jos pagalba pavyko save nugalėti. Olga yra reikli, tačiau ne tik mokiniui bet ir sau. Niekada nepraranda kantrybės, labai aiškiai viską išdėsto, pakartoja tiek kartu kiek reikia, išmano tiek pradedančiųjų tiek patyrusių vairuotojų psichologiją, daug dėmesio skiria saugumui kelyje. Jos tikslas yra Jus paruošti ne tik egzaminui bet ir saugiam atsakingam vairavimui ateityje. Be viso to, Olga yra šiltas geras žmogus, su kuriuo lengva bendrauti įvairiom temom.
Nuoširdžiai visiems rekomenduoju kreiptis pas Olgą. Pati gailiuosi tik dėl vieno, kad pas ją neatėjau anksčiau :) Nuoširdus ačiū Jums, Olga!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2021/04/30

Esu labai dėkinga vairavimo instruktorei Olgai, kad labai gerai paruošė mane vairavimo egzaminui. Įgytas žinias apie parkavimą, tikrai naudosiu visada! Tai, kas atrodė labai sunku, dabar atrodo įveikiama ir pasiekiama. Dėkoju už kantrybę, kad paaiškinote dalykus ne vieną ir ne du, o daug daugiau kartų. Ačiū!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2021/04/19

Galiu tik prisidėti prie daugybės teigiamų atsiliepimų :) Kreipiausi į instruktorę norėdama papildomų pravažiavimų prieš egzaminą regitroje, po ilgos priverstinės pertraukos dėl karantino tikrai reikėjo praktikos. Baimės vairuoti neturiu, tačiau buvo šioks toks nusivylimas savimi ir savo sugebėjimais po pirmo neišlaikyto egzamino. Labai džiaugiuosi, kad pasiėmiau kelias papildomas pamokas pas Olgą, nes ne tik puikiai ir aiškiai parodė taisytinas mano vietas, bet ir suteikė pasitikėjimo prieš egzaminą, nuėjau į jį nebijodama, kad labai kažko nemoku. Ir išlaikiau :) Nuoširdžiai esu jums dėkinga, Olga!

Drąsiai ir nuoširdžiai rekomenduoju tiems, kas svarsto. Olga labai kokybiškai ir kruopščiai atlieka savo darbą, atidžiai stebi ir iškart komentuoja kiekvieną vairuojančiojo veiksmą, išaiškina kaip reikia ir kaip nereikia atlikti vienus ar kitus manevrus. Ir tuo pačiu niekada nejausit įtamptos ar streso, nes labai geranoriška ir turinti humoro jausmą. Tad ypatingai tiems, kas nukentėjo dėl kitų instruktorių elgesio (aš pati neturiu kuo skųstis, nebuvo jokios neigiamos patirties, bet žinau, kad tokių atvejų būna dažnai) - irgi labai rekomenduoju.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2021/03/28

Esu pakeitusi keleta instruktoriu, bet Olga vienareiksmiskai buvo geriausia. Tikrai rekomenduoju!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2021/01/27

Pačios didžiausios rekomendacijos ir geriausi atsiliepimai Olgai! Olga ne tik puiki specialistė, bet ir profesionalus, šiltas ir emociškai visada palaikantis žmogus. Būtent Olga padėjo nugalėti visas baimes ir patikėti, kad “aš galiu”. Pamokų metu Olga visada išlaikydavo ir profesionalumą, ir sukurdavo gerą mokymosi atmosferą, neleisdavo savimi suabejoti. Nuoširdžiai rekomenduoju Olgą visiems! O Olgai didžiulis ačiū už visą pagalbą, palaikymą (kad ir kokių klaidų buvo pridaryta) ir neblėstantį tikėjimą! Kuo didžiausios Jums sėkmės!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/12/11

Tik patys geriausi atsiliepimai! Jei būtų galimybė, įvertinčiau Olgą 11 iš 10 (ir tikrai ne todėl, kad visi atsiliepimai puikūs)! Pirmiausia, Olga - savo srities specialistė, kurios žinių bagažas didžiulis ir ji su mielu noru žiniomis dalinasi su kiekvienu mokiniu. Taip pat, Olga - puikus, kultūringas, mokinius gerbiantis ir į rezultatą orientuotas žmogus. Trečia, Olga - tikrai daugiau nei įprasta instruktorė.. Padės, ras išeitį bet kokioje situacija. Ir visada lauks grįžtant, neleis nuleisti rankų, kad ir kokių nesamonių pridarysite.. :). Pas Olgą atėjau iš kitos mokyklos, tad Olga panaikino visas baimes sėsti prie vairo, suteikė pasitikėjimo ir drąsos. Regitra - iš antro karto! Jei ieškote tikrai profesionalaus instruktoriaus, didžiausios rekomendacijos kreiptis į Olgą. Tik negalvokit, kad sėdėsit ir tik plepėsit, džiaugsitės geru oru. Ne ne, niekada nepamiršit, ką darot ir kokiu tikslu atėjot. Olga privers galvoti ir dirbti visose situacijose. Olga, sėkmės Jums tiek profesiniame, tiek asmeniniame kėlyje! Ačiū už visas pastangas ir darbą! Jūsų įdirbis ir pagalba - neįkainojama!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/11/17

Nuostabi instruktore!!! Ismoke ne tik vairuoti, bet ir pasitiketi savimi kelyje. Tik jos deka , islaikiau egzamina regitroje is pirmo karto. Aciu tau , Olga!!!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/11/17

Ольга - чудо! Столько терпения, даже в самых тяжёлых случаях. Понимает, что кто-то быстро всё схватывает, а кому-то же нужно больше времени, чтобы комфортно чувствовать себя за рулём. Объясняет всё чётко, буквально "на пальцах", чтобы ты точно понял. Где нужно похвалит, где нужно поругает.
Огромнейшее спасибо!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/11/06

Siūlau! Labai stipri instruktorė: greitai pastebi ir pataiso mokinio klaidas, duoda naudingus patarimus.

P. S.
Mokiniams - Nedarykite tas pačias klaidas ir susikaupkite! Instruktorė išties nuoširdi ir puikiai visus 'žaliukus' paruošia profesionaliam vairavimui.

Instruktorei - dėkoju, kad pataisėt mano sampratą apie įstriža ir lygiagretų parkingą, abu pakliuvo ir abu taisyklingai padariau!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/10/18

Tik geriausi atsiliepimai!! Atėjau iš kitos mokyklos su vairavimo baime ir nieko nemokėdama, Olga viską laiką psichologiškai palaikė, kantriai ir profesionaliai paaiškindavo. Buvo reikli ir griežta mokytoja, visada pastebėdavo ir pakomentuodavo klaidas, bet tuo pačiu buvo šiltas žmogus su puikiu humoro jausmu. Visada atrasdavo man tinkamą laiką, išsamiai pateikdavo paaiškinimus ir braižydavo schemas, tvirtai paruošė vairavimui realiomis eismo sąlygomis. Regitroje egzminą išlaikiau iš pirmo karto. Ačiū už kokybiškas pamokas ir kantrybę!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/10/15

NUOSTABI INSTRUKTORĖ, kuri padėjo atsikratyti baimėmis kelyje ir būtent jos dėka iš pirmo karto išlaikiau vairavimo egzaminą Regitroje, po prieš tai nesėkmingų dviejų bandymų su kitais instruktoriais. Taip - ji reikli (varnų tikrai neteks skaičiuoti kelyje), be galo atsidavusi savo darbui bei su nuostabiu humoro jausmu! Jeigu dar kartą tektų viską kartoti iš naujo, eičiau tik pas Olgą.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/10/12

Ši instruktorė visiškai atsiduoda darbui, pamokų metu mokiniui skiria 100% savo dėmesio, tad kiekviena minutė už vairo yra vertinga, kiekvienas niuansas pastebėtas ir aptartas. Taip, Olga yra reikli mokytoja, taigi pamokų metu reikia dirbti ir prie raudono šviesoforo ne varnas gaudyti, o strateguoti apie tolimesnius žingsnius (ir gatavų atsakymų jums tikrai nepateiks, reiks mąstyti:) )
Labai džiaugiuosi išlaikiusi egzaminą Regitroje be klaidų, dėkoju Olgai ir rekomenduoju ją kitiems!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/10/10

Lankiau papildomas vairavimo pamokas prieš egzaminą Regitroje, kurį Olgos dėka išlaikiau iš pirmo karto.
Be jokios abejonės galėčiau parekomenduoti Olgą ir kitiems, ji puiki vairuotoja bei pedagogė. Pamokų metu pasidalino įvairiais naudingais patarimais, daug dėmesio skyrė saugumui kelyje, mano daromų klaidų analizei bei korekcijai.
Olga labai pastabi, todėl greitai įvertina, kokias klaidas darote. Reikli, todėl mokina ne tik atlikti manevrą, bet ir atlikti jį teisingai bei saugiai. Tuo pačiu visada padrąsina bei pagiria, kai mato tvarkingai atliekamus veiksmus ar pažangą.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/10/07

Pas Olga atėjau iš kito instruktoriaus, tai galiu pasakyti, kad per kelias pamokas daug daugiau išmokau, nes išsamiai pateikia informaciją, paaiškina, jei reikia nubraižo schemas, kurios padeda mokytis. Pamokos buvo tikrai naudingos ir vertingos. Rekomenduoju

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/09/29

Savo srities profesionalė! Išmananti ir mylinti savo darbą. Reikli, bet tuo pačiu labai motyvuojanti ir palaikanti. Suteikia didžiulį pasitikėjimą, bei įkvėpimą mėgautis vairavimu.
Begalo džiaugiuosi, kad mokiausi pas ją! Tik geriausi atsiliepimai ir REKOMENDACIJOS!!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/09/06

Kompetencija. Kantrybė. Pedagogo talentas. Praėjusių metų rudenį, aš buvau prarandantis viltį turėti vairuotojo pažymėjimą, šiandien galiu pasidžiaugti išlaikytu praktikos egzaminu ir esu įsitikinęs, kad esminiai lūžiai tiek kelyje, tiek sąmonėje įvyko dėka instruktorės Olgos.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/09/05

Kompetencija. Kantrybė. Pedagogo talentas. Praėjusį rudenį buvau praradęs tikėjimą, kad turėsiu vairuotojo pažymėjimą, dabar išlaikęs praktikos egzaminą esu isitikinęs, kad esminiai lūžiai tiek kelyje, tiek mano sąmonėje įvyko dėka instruktorės Olgos.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/08/01

Puiki instruktorė. Kantri, nuosekliai paaiškinanti įvairias situacijas, padedanti išanalizuoti klaidas ir jas perprasti, siekia ne išmokyti galimus egzamino maršrutus mintinai, o suprasti kelią, jaustis patogiai ir suprasti automobilį bei pasitikėti savo jėgomis.
Su instruktore Olga perėjau praktinių vairavimo pamokų kursą (automatinė pavarų dėžė) ir turėjau kelias papildomas pamokas - egzaminą Regitroje išlaikiau iš pirmo karto. Bet svarbiausia, jaučiuosi pasiruošusi be baimės leistis į kelią.
Ačiū instruktorei ir rekomenduoju visiems!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/07/30

Labai džiaugiuosi, jog vairuoti mokiausi pas instruktorę Olgą. Viskas detaliai, logiškai, numatant mažiausiai kelis mokymosi žingsnius į priekį. Ačiū, už puikias pamokas - tiek teorines tiek praktines, už nesibaigiančius patarimus ir ramybę bei užtikrintumą pamokų metu - visada jaučiausi puikiai. Rekomenduosiu visiems savo aplinkoje. Dar kartą ačiū!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/07/28

Beprotiškai nuostabi instruktorė! Esu jai dėkinga už nepamirštamas pamokas, už komfortabilumą, tiek už teorines tiek už praktines žinias. Nuo pat pirmųjų akimirkų kelia pasitikėjimą savo jėgomis, nuolatos drąsina ir palaiko. Atsidavimas ir tikėjimas savo mokiniais.
Tikrai SUPER INSTRUKTORĖ!!! Rekomenduoju 100%

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/07/18

Esu neapsakomai dėkinga Olgai! Žmogus puikiai išmanantis mašinas ir jų valdymą, o dar ir myli, tai ką daro! Atsako į visus klausimus, kad ir kokie jie atrodytų kvaili. Labai labai rekomenduoju!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/07/07

Esu labai dėkinga vairavimo instruktorei Olgai už įdomias ir naudingas pamokas, už kantrybę ir palaikymą, už tai, kad neleido pasiduoti ir įkvėpė pasitikėjimo. Olga yra tikra savo srities profesionalė, kuri noriai dalinasi savo patirtimi, išsamiai atsako į iškilusius klausimus, kartu kruopščiai analizuoja situacijas. Rekomenduoju visiems, kurie nori išmokti gerai ir saugiai vairuoti, sėkmingai išlaikyti vairavimo egzaminą ir tiems, kurie norėtų patobulinti savo vairavimo įgūdžius ir drąsiau jaustis kelyje.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/06/30

Tikrai geros pamokos su nuostabia instruktore. Patars, paskatins, padrąsins, pamokys, palaikys, prajuokins, o svarbiausia paruoš ne tik regitros egzaminui, bet ir įvairioms situacijoms kelyje. Žodžiu, rekomenduoju, nepasigailėsit :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/05/30

Nuostabi instruktorė, viską labai aiškiai išaiškina, padrąsina. Taip pat ir su geru humoro jausmu- nebus liūdna mokytis.
Labai rekomenduoju !

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/05/27

Pati profesionaliausia, maloniausia ir tikrai geriausia vairavimo instruktorė Lietuvoje!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/05/13

Puiki instruktorė. Apie instruktorę sužinojau iš rekomendacijų. Olga visada padrąsindavo ir patardavo kaip elgtis tam tikroje situacijoje. Pamokos metu kilusius neaiškumus net tik paaiškina, bet ir vizualiai pademonstruoja kaip reiktų elgtis. Ar tai anksti ryte ar vėlai vakare Olga visada pasiekiama ir gali atsakyti į rūpimus klausimus. Labai rekomenduoju šią instruktorę.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/03/09

Labai puiki instruktorė. Rekomenduoju visiems. Lankstus grafikas, įdomios pamokos. Nepamirškime ir to, kad išmoke puikiai vairuoti ! :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/02/27

Puiki instruktorė, padėjusi man daug drąsiau jaustis vairuojant bei išlaikyti vairavimo egzaminą! Pamokų metu gavau daugybe patarimų, visuomet negailėdavome laiko pasigilinti į vairavimo taisyklių esmę, buvau supažindinta su egzamino eiga, vairavimo kultūra. Į egzaminą ėjau nebe bijodama rezultato, o aiškiai žinodama, ką galiu parodyti. Esu labai patenkinta ir rekomenduosiu mokytoją Olgą visiems, nes jos žinių gausa ir suprantami bei interaktyvūs mokymo metodai išmoko ne tik pasiruošti egzaminui, bet ir buvimui geru vairuotoju ateityje!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/01/28

Dėkinga už sugražintą pasitikėjimą savo jėgomis - perlipau per nemenką kalną savo baimių. Gavau puikias vairavimo pamokas, pastabas. Dėkinga už profesionalumą, lankstumą ir smagius pokalbius! Ačiū nuoširdžiai! Pačios geriausios rekomendacijos.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/01/28

Labai gera instruktorė! Egzaminas iš PIRMO KARTO IŠLAIKYTAS!
•Vairuojant nejaučiau jokio streso.
•Viską detaliai paaiškina, papaišo.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/01/04

Labai rekomenduoju Olgą! Tai labai profesionalus žmogus, mylintis savo darbą. Olga 100 % susikoncentravusi į tai, kad padėtų mokiniui ne tik išlaikyti egzaminą regitroje, bet ir saugiai, kultūringai vairuoti. Kadangi vairavime man kildavo daug neaiškumų ir sunkumų, Olga labai pasistengė viską išaiškinti, o kartais būtinas griežtumas privertė mane pasimokyti iš kvailų klaidų. Tad tikrai rekomenduoju Olgą visiems besimokantiems vairuoti.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/01/04

Puiki instruktorė! Įkvepia pasitikėjimo, profesionaliai ir konkrečiai paaiškiai taisykles bei vairavimo subtilybes. Pamoka visada baigiasi gera nuotaika ir pozityvių tikslų išsikėlimu!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/01/03

Puiki instruktorė. Viską papasakoja ne tik žodžiais, bet ir piešia schemas, aiškina kodėl reikėjo taip pasielgti, o ne kitaip. Tad viską įsimins ir atsimins tikrai kiekvienas.
Siūlė papildomą pamoką prieš Regitra (išlaikiau iš 2 karto) ir nesvarbu ar tai 6val ryto, ar 12. Be to visada palaikė ir buvo šalia, net laukė kartu Regitroje kol mane pasikvies egzaminuotojas.
Vienintelis dalykas, kuriuo gailiuosi - kad nuo pat pradžių pasirinkau kitą vairavimo mokyklą, o ne pamokas su Olgą.
Tik geriausi atsiliepimai, rekomenduoju!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/01/03

Tik patys geriausi atsiliepimai! Man pradėjusiai vairuoti po daug nevairavimo metų, Olga suteikė pasitikėjimo ir drąsos. Konkreti, tačiau kartu labai žmogiška. Manau, kad tik Olgos tikėjimo, kad aš galiu, dėka vairuoju antrus metus. Drąsiai visiems rekomenduoju! :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/12/25

Labai puiki inatruktorė. Tikrai labai rekomenduoju. Pamokos nebuvo nuobodžios, be galo daug žinių pasisėmiau iš šios nuostabios instruktorės. Puikiai išmano savo darbą. Dėka jos, mokyklinį ir regitros vairavimo egzaminus išlaikiau iš pirmo karto. Ačiū labai už tokį didelį žinių bagažą

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/12/02

Mano mokymasis teisems su pertraukomis uztruko apie penkis metus ir tik Olgos deka pavyko ji pagaliau uzbaigti - siandien atsiemiau pagamimtas teises ir esu labai laiminga!!!
Jau pirma pamoka Olga dave patarimu, kurie labai padejo ir kuriu nebuvau girdejus anksciau, nors buvau perejus visa mokymu kursa draiveryje.
Olga ne tik myli savo darba, yra vairavimo profesionale, bet ir puiki psichologe - pades uzmirsti baime, bei pasiruosti egzaminui.
Visiems rekomenduoju ir rekomenduosiu Olga :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/11/06

Pamokos pas Olgą tokios informatyvios ir naudingos, kad norisi eiti į jas net išsilaikius teises. Visas instruktorės dėmesys skiriamas mokiniui, visi kilę klausimai atsakomi su kaupu. Tikrai rekomenduoju.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/11/05

Самая лучшая инструкторша, работу выполняет просто идеально никакого стресса волнения на ее уроков не бывает просто очень позитивныйи общительный человек очень рекомендую ее брал 2дополнительных урока перед регитрой и с 1раза сдал без ошибок!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/10/22

Džiaugiuosi, kad prieš regitrą mokiausi pas šią instruktorę!
Viską aiškina tiek kartų, kiek reikia, kad mokinys suprastų, atsako į kiekvieną klausimą ir vairuojant aptaria kiekvieną įmanomą situaciją kelyje ir ką vienu ar kitu atveju reikėtų daryti. Taip pat, vairavimo pamokos nekėlė streso ar neigiamų emocijų/ baimės, kas neretam pasitaiko mokantis vairuoti. Ačiū! Rekomenduosiu ir kitiems šią instruktorę!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/10/05

Džiaugiuosi, kad atėjau pas Olgą pasipraktikuoti. Ji puikiai paaiškina viską. Automobiliai puikūs. Sėkmės , Olga!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/10/02

Esu senjorė, man 62 m. instruktorės Olgos dėka praktinio vairavimo egzaminą Regitroje išlaikiau iš pirmo karto. Tai puiki savo specialybės profesionalė. Sąžininga, atsakinga, motyvuojanti mokytoja, kuri net ir sudėtingiausius vairavimo nuansus geba suprantamai paaiškinti. Kas pasirinks šią instruktorę, tikrai džiaugsis pasiektais rezultatais.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/09/01

Mokytis vairuoti grįžau po 10 metų, nes pirmas bandymas buvo nesėkmingas - tiesiog numečiau šį reikalą. Šįkart norėjau ne išsilaikyti teises, o tikrai išmokti vairuoti ir man pasisekė, kad gavau rekomendaciją eiti mokytis pas Olgą! Man vairavimas buvo baimės įveikimas, netikėjau, kad galėsiu prasilaužti ir važiuoti. Olga visada padrąsindavo, pabardavo, kai reikėjo, o svarbiausia, visada leido galvoti, kad aš galiu. Olga moko ne tik pagrindinių taisyklių, bet ir vairavimo kultūros, pagarbos kitiems eismo dalyviams, o ne tik savo patogumo vaikymosi. Be to, ji labai įdomi pašnekovė, su ja visada linksma ir smagu :) Galiu drąsiai sakyti, kad teises po 10 metų turiu jos dėka! Labai labai rekomenduoju Olgą, ypač jeigu jūsų patirtis panaši į mano, kai jums reikia atgauti pasitikėjimą savo jėgomis ir galiausiai gauti vairuotojo pažymėjimą :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/08/16

Olga yra nuostabi instruktorė ir apskritai įkvepianti asmenybė. Turėjau vos kelias pamokas besiruošiant egzaminui, bet per jas gavau daugiau nei galėjau tikėtis ir viltis. Manau, nemažai žmonių yra mokomi vairavimo mokyklose ir paleidžiami, neturintys svarbių įgūdžių kelyje kaip greitas reagavimas į eismo situacijas, sugebėjimas vairuoti taip, kad nebūtum stabdis likusiems eismo dalyviams, suvokimas, kaip veikia automobilis ir kaip su juo tinkamai elgtis, ir t.t.
Išlaikiau egzaminą iš pirmo karto, ir per egzaminą atsiminiau visas pastabas bei pamokas, kurias susakė Olga net tą patį ankstyvą rytą prieš egzaminą (kur jūs dar rasite instruktorių, kuris šeštadienio 6 rytą pasiūlys pasitreniruoti prieš egzaminą Regitroje? :))
Nuoširdus ačiū Olgai, ir rekomendacijos visiems, kurie nori ne tik išlaikyti egzaminą, bet ir po jo savarankiškai su noru sėsti prie automobilio vairo!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/08/13

Olga yra puiki mokytoja. Turiu pažymėti 3 dalykus:
1. Fokusas yra į saugų ir teisingą vairavimą; bus paaiškinta kaip geriausiai reaguoti ir elgtis situacijoje.
2. Puikiai supranta Regitros egzaminavimą ir paruošia tam pilnai - egzamino metu neturėjau jokių "siurprizų" buvau pasiruošęs.
3. Olga yra griežta,tačiau teisinga bei vertina pagarbą. Su jumis "nesicackins" ir sakys kaip yra. Tačiau jei žmogus priims rimtai viską ir įdės darbo, tikrai santykis bus geras. Mokymasis yra dviejų žmonių darbas.

Rekomenduosiu Olga visiem pažįstamiem ir draugam, įdėtos pastangos tikrai atsipirko - išlaikiau praktikos egzaminą iš pirmo karto.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/07/28

Puiki instruktore, jos deka ismokau suprasti ivairias situacijas kelyje, saugaus vairavimo ir atidumo. Vairavimo egzamina islaikiau is pirmo karto, ji laikant baimes jausmo neturejau nes buvau uztikrinta savo veiksmais. Manau tai yra geras išmokymas :) Ačiū instruktorei Olgai

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/07/16

Nuostabi instruktorė, labai šiltas žmogus! Puikiai atlieka savo darbą, be galo myli jį. Pamokose atkreipia dėmesį į kiekvieną smulkmeną, suteikia naudingų žinių ne tik Regitros egzaminui, bet ir saugiam vairavimui. Labai džiaugiuosi, jog mokiausi būtent pas Olgą, kuri suteikė pasitikėjimo sėdint už vairo ir padėjo išlaikyti egzaminą iš pirmo karto!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/07/15

Labai šauni instruktorė, mokina su atsidavimu. Tikrai rekomenduoju visiems.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/07/13

Didžiausios rekomendacijos visiems, kas nori išmokti vairuoti ir vairuoti ne bet kaip, o protingai. Ačiū, Olga, kad kiekvieną pamoką nuo pirmos iki paskutinės minutės 100% buvote atsidavusi. Ir nežinau kam dar dėkoti, kad yra tokia instruktorė kaip Jūs! ;D Nes kai kuriems reikia ne vien vairavimo instruktoriaus, bet ir psichologo. Žodžiu, visi, kas nori gerų, kokybiškų pamokų ir šiaip gerai praleisti laiką, rašykite Olgai ;D

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/07/11

Jus nereali! Dėkoju jums už tai, kad padejot ivykditi stipriausia svajone kuri atrodė visa laika neimanoma... dėkoju už jūsu kantrybe, mintis, pastangas be jūsu aš nebučiau ivykdes to ko troškau, jus mane išmokėte labiau pasitikėti savimi eisme ir gyvenimo keliuose! Ačiū už jūsu žmogiškuma nora padėti, už jūsu nuoširduma! Linkiu jums, kad ir toliau taip atsiduotumet savo darbui! Ir rekomenduoju jus nes jus tikrai galite padėti! Aš jūsu niekada nepamiršiu, nes jus atvėret naujas galimybes mano gyvenime! Ir už išpildyta svajone! Be jūsu nebučiau iveikes visu sunkumu. Jūs esate iš didžiosios raidės Olga! ✌️

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/07/11

Labai maloni, nuolat duodavo įvairių patarimų, įvairios smulkmenos nepraeidavo pro šalį ir visada jas ištaisydavo, be galo mylinti savo darbą moteris.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/07/07

Puiki instruktorė! Aiškina labai išsamiai, paprastai ir ne tik ką reikia daryti, bet ir kodėl tai reikia daryti. Jei reikia, kartoja tol kol suprasi. Jei ieškote instruktoriaus, visu 100 proc. rekomenduoju Ogą.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/06/08

Замечательный инструктор!! Очень благодарна!!! Рекомендую!!! Спасибо большое!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/06/02

Pas Olga turejau viena pamoka pries regitros egzamina, atejau pas ja susikausciusi, issigandusi ir nepasitinkinti savimi po seno instruktoriaus, per kelias vairavimo valandas issiklaide visos baimes, instruktore paaiskino mano klaidas, dave vertingu patarimu, o svarbiausia pradejau laisviau jaustis prie vairo ir pasitiketi savimi. Svarbiausia aisku rezultatas - regitra islaikyta. Nuosirdziai dekoju Olgai, ji savo srities profesionale.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/05/25

Nežinau ar kas kitas galėjo mane išmokyti vairuoti, juolab taip, kaip tai padarė Olga!
Kai vairavimo teisės apie 10 metų mintyse buvo tokia didelė svajonė- Olgos dėka jos mano rankose po PIRMOJO vairavimo egzamino!!! Tai žmogus kuris mane ilgai ir kantriai mokė ir tikėjo manimi visu 100%, kai net aš pati savimi jau netikėjau ir nei minutei neleido nuleisti rankų!
Tiek atsidavimo mokiniui, palaikymo, profesionalių patarimų ir savo vairavimo įgūdžių gali atiduoti tik toks nuostabus instruktorius kaip Olga!
Didziausias pasaulyje ačiū šiai nostabiai Mokytojai iš didžiosios raidės!!!!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/04/30

Labai puiki instruktorė! Net per vieną pamoką sugeba suteikti daug reikalingos informacijos bei pasitikėjimo savimi! Puikiai paaiškina įvairias situacijas kelyje ir parodo, kaip ir kodėl reikia elgtis. Suteikia labai daug naudingų tiek teorijos, tiek praktikos žinių. Tik geriausi atsiliepimai apie šią vairavimo instruktorę!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/04/23

Nuo ko ir pradėti su tuo mano vairavimu... tai buvo ilgas procesas prasidėjęs dar Anglijoje, ten taip ir neužbaigtas, grįžus į Lietuvą procesas buvo pradėtas nuo nulio su draiveriu. Apie tą mokyklą nė nekalbėsiu - neverta. Patarimas, neeikvokite savo laiko ir nervų, net neikite ten. Kai nusivyliau draiveriu, man parekomendavo Olgą ir o Dieve, koks geras sprendimas tai buvo! Olga - nereali, norit išmokti vairuoti - mokykitės pas Olgą. Ji išmokys! o jei rimtai, regitroje išlaikyta iš pirmo karto. Tuo viskas ir pasakyta.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/04/23

Geriausia instruktorė EVER!! Puikiai ruošia būsimus vairuotojus ne tik išlaikyti egzaminą, bet ir ateityje vairuoti saugiai. Suteikia ne tik praktinių, bet ir teorinių žinių.. Su Olga pamokos nuolat atrodo per trumpos.... Olga ne tik puiki instruktorė, bet ir draugiška bei šilta asmenybė! Vienas minusas, bent jau man galėjo būti griežtesnė ir spirti kelis kartus į už...kalį :D :D :D Iš manęs pačios geriausios rekomendacijos! Ir ačiū Tau Olga už kantrybę ir pastangas!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/04/23

Nuoširdžiai Olga geriausia mano sutikta vairavimo instruktorė! Pakeitusi vairavimo mokyklą, pas ją atėjau mokytis vairuoti ir tikrai nekeisčiau savo pasirinkimo. Prieš tai kelyje nesijaučiau drąsiai, bijodavau parkuotis, vairuodama nejaučiau jokio malonumo, bet Olga mane motyvavo, padrąsino ir jos tikėjimas savo mokiniais padarė stebukląOlga duoda puikius patarimus: kaip parkuotis, orientuotis sankryžose. Jei kas neaišku, visada nupaišo schemas, kurios labai padeda mokytis. Kaip mokytoja ji kantri, nekelia jokios įtampos, o kaip žmogus dar nuoširdesnė! Dar kartą AČIŪ jai už visus vairavimo patarimus ir už tai, kad pavyko išsilaikyti išsvajotas vairavimo teises! Tikrai rekomenduoju Olga visiems norintiems išmokti vairuoti, pasitikėti savo pačių jėgomis kelyje!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/04/06

Labai puiki instruktorė! Ikvėpia ir neleidžia nuleisti rankų!!!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/03/26

Jei norite išmokti GERAI vairuoti, o ne būti tais, kurie trikdo eismą kelyje, rinkitės Olgą kaip vairavimo instruktorę. Tai instruktorė, kuri nuoširdžiai myli savo darbą, ir kiekvienam mokiniui suteikia maksimaliai žinių praktinių bei teoriniu! Jei būsite atidūs per pamokas, bei dėsite pastangas, išlaikysite Regitroje iš pirmo karto ;) Sėkmės Visiems!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/03/03

Instruktorė labai profesionali ir draugiška :) Padėjo ištaisyti daromas klaidas, nebaisu buvo klysti ir klausti, o pamokos prabėgdavo produktyviai ir greitai. Didelis ačiū instruktorei Olgai, rekomenduoju keliauti mokytis vairuoti pas ją! :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/03/02

Pati geriausia vairavimo instruktorė! Labai palaikanti, gražiai ir rūpestingai bendraujanti. Labai gerai ir suprantamai moko vairuoti, jos dėka per porą pamokų pradėjau pasitikėti savo jėgomis ir pagerinau vairavimo įgūdžius:)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/02/23

Большое спасибо Ольге не только за сданный экзамен, но и за уверенность в себе. Долгое время не могла сдать на права на механике, плюнула решила ездить на автомате. Оказалось дело не только в коробке передач, но и в общем понятии дороги, автомобиля, участников движения и своей реакции. И вот то, что не могли объяснить 2 учителя (сложный случай у меня) быстренько объяснила Ольга. Ещё раз огромное спасибо!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/02/22

Pati geriausia instruktorė! Jau buvau praradusi viltį, kad kadanors išlaikysiu egzaminą, o tuo labiau, kad gerai vairuosiu. Tačiau prireikė vos kelių pamokų, kad viskas pasikeistų! Nuoširdžiai rekomenduoju :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/02/12

Absoliučiai geriausia instruktorė, kokią tik galima turėti. Kad ir kokius vairavimo įgūdžius turėjai, kad ir kokį santykį su vairavimu buvai išsiugdęs, pas Olgą viskas galiausiai pasidaro aišku ir suprantama, telieka klausyti jos profesionalių patarimų ir imtis veiksmų. O kas geriausia, kad Olga garantuoja ne tik egzamino išlaikymą, bet ir pasitikėjimą savimi už vairo dar ilgai ilgai po egzamino:)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/01/17

Pas Olga atejau iš kito instruktoriaus, jau buvau praradus viltį, kad galiu sedėt prie vairo... Po pirmų pamokų jau pradėjo matytis akivaizdus rezultatas. Nuostabi instruktorė kuri supažindina su automobilio valdymu ir eismu nuo A iki Z! Iškart mato ir analizuoja silpnas vietas ir su jomis dirba! Olga tikra savo srities profesionalė, bei nuostabi pašnekovė, atsiduoda savo darbui ir mokiniams 100%! Tik geriausi atsiliepimai ir rekomendacijos :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/01/07

Esu labai patenkinta,kad praktinio vairavimo mokymuisi pasirinkau būtent Olga!Jei kas klaustu rekomendaciju į ka šiuo klausimu kreiptis,net nesuabejočiau pasiūlyti šios instruktorės paslaugas,kadangi tai žmogus,kuriuo gali pasitikėti.Į savo darbo kokybę įdedanti visus200 proc. pastangu!Sėkmės jai!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/12/23

Olga, fantastiška instruktorė. Prieš tai mokiausi kitoje vairavimo mokykloje ir pakeičiau net du instruktorius, kurie sakydavo,kad ne taip,negerai ir pan.,bet nepaaiškindavo kodėl,ką daryti. Olga pateikia atsakymus ir moko iš tiesų vairuoti ir jausti automobilį. Egzaminas Regitroje išlaikytas iš pirmo karto!!! Nes net per kelias pamokas sugeba perduoti labai daug informacijos ir supratimo kaip iš tiesų reikia vairuoti. Rekomenduoju visiems,kurie mano,kad su jų vairavimu kažkas negerai ir neranda žmogaus,kuris padėtų tuos atsakymus rasti! Ir visiems,kurie nori išmokti iš tiesų vairuoti ir mėgautis tuo!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/12/22

К Ольге попала случайно, когда срочно искала замену предыдущему своему инструктору, взяв один урок, поняла-этот человек научит меня водить! К счастью, я не ошиблась, экзамен в Регитре сдала с первого раза! Предупреждаю сразу: будет очень нелегко, порой жестко, но зато знания, полученные от Ольги останутся с нами навсегда! Браво, Ольга, вы на своем месте!!!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/11/09

Aš labai džiaugiuosi, kad man teko vairuoti su šia nuostabia instruktore. Ji sugeba padaryti tokią atmosferą, jog tu visiškai nejauti jokio diskomforto ir pats pajauti, kaip pradedi mėgautis vairavimu. Labai patiko, kaip viskas yra išaiškinama, parodoma tiek kartų, kad tik žmogus suprastu, o ne sudarytų vaizdą, jog supranta. Ačiū labai už visas pamokas, už puikų bendravimą, už iskiepytą norą vairuoti, už galimybę viską daryti pačiam ir stengtis. Esu labai laiminga, kad būtent Olga buvo tas žmogus kurio dėka ne tik išlaikiau vairavimo egzaminą, bet ir labai daug ko išmokau.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/10/24

Nuostabi instruktorė! Matosi, kad jai rūpi jos mokiniai ir rezultatas. Aiškiai ir ramiai dėsto, tiksliai paaiškina, malonu mokytis vairuoti. Prieš tai labai nepasisekė regitroje, galvojau, kad esu visai beviltiška, tačiau pavairavusi su Olga atgavau pasitikejimą savimi, įgavau daugiau drąsos ir nebebijau vairuoti :) Rekomenduoju visiems!!! Tikrai išmoksite vairuoti :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/10/23

Aš didžiuojuosi, šita savo sryties Speceliste, daugiau tokių savo sryties specelistu, tai pasikeistų vairavimo kultūra visoje šalyje. Ačiū jai už suteiktas pamokas, po kuriu išlaikiau praktinį egzamina iš pirmo karto, net instruktorius pagyrė, kad turėjau nuostabia mokytoja. AČIŪ OLGAI!!!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/10/01

Puiki vairavimo instruktorė!
Prieš kelerius metus kokius 4-5 kartus laikiau praktinį egzaminą Regitroje ir vis neišlaikydavau. Egzaminuotojai vis kartodavo, kad gerai vairuoju, bet paprasčiausiai nemoku Regitros maršrutų. Galiausiai nusprendžiau padaryti pertrauką ir tik prieš kelis mėnesiu vėl kilo noras pamėginti laikyti egzaminą. Kreipiausi į Olgą ir nenusivyliau. Ji, priešingai nei mane anksčiau stebėję instruktoriai ir tie patys egzaminuotojai laikėsi nuomonės ne, kad man reikia mokėti maršrutus (juk niekada nemokėsi visų ateityje būsiančių kelių), tačiau iškart pastebėjo pagrindines mano problemas ir pradėjo ties jomis dirbti.
Taip pat kaskart atsakydavo į visus man iškylančius klausimus, analizuodavo su manimi įvairias situacijas ir, svarbiausia, liepdavo man pačiai mėginti surasti atsakymus. Jei nesuprasdavau, aiškindavomės, kol galiausiai pamatydavau, kodėl yra taip, o ne kitaip.
Dar vienas svarbus dalykas, kad Olga nuoširdžiai palaiko ir “serga” už visus savo mokinukus, ir tai nesunku pastebėti. Taip pat, moko ne tik, kaip važiuoti, bet kaip gerbti vieniems kitus kelyje, kad visi jaustumėmės saugūs ir patenkinti.
P.S. dabar vairavimo egzaminą išlaikiau iš pirmo karto, tikriausiai daugiau nieko ir nereikia pridėti :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/09/17

Olga!!! Nuostabus zmogus, nuostabi instruktore. Tikrai drasiai rekomenduoju. Emiau vos pora pamoku, taciau tos pora pamoku tikrai buvo produktyvios! Desto aiskiai, ramiai, priduoda drasumo :))) Tikrai nepagailesit, jeigu kreipsites pas Olga. Profesionale!

Aciu, Olga, ir stiprios sveikatos Jums!!! :)))

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/09/16

Olga -tikra profesionale, puikiai ismananti savo darba,malonus geras zmogus.Man sunkiai sekasi su vairavimu,jauciau stresa ir baime,bet atejus pas Olga gavau daug ziniu,naudingu patarimu,vairavimas laikui begant net pradejo patikt ir sekasi vis geriau:) 100% rekomendoju si nuostabi vairavimo instruktore!!!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/08/25

Pas Olgą pasiėmiau papildomų pamokų prieš Regitrą, galiu pasakyti, kad tik geriausi atsiliepimai! Olga ne tik paaiškina esminius vairavimo principus, gražiai ir maloniai paaiškina daromas klaidas, bet ir puikiai nuteikia emociškai, nuramina. Tikrai didžiausios rekomendacijos!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/08/22

Gyvenimas privertė po beveik 9 metų pertraukos vėl sėsti už vairo (ir iki tol vairavimo patirties turėjau ne per daugiausiai). Neįsivaizdavau, kaip čia prisiruošti, kaip įsidrąsinti - laiko daug praėjo, miestas pasikeitęs, naujos sankryžos, aplinkkeliai ir t.t. Kartą visai netikėtai Facebooke pamačiau diskusiją, kur buvo rekomenduojami geriausi vairavimo instruktoriai - nežinojau, kad yra instruktorių - moterų! Daugiau pasidomėjusi radau visą krūvą geriausių atsiliepimų apie Olgą. Taigi, pradėjau su ja važinėti. Ką galiu pasakyti - po visais gerais atsiliepimais PASIRAŠAU! Važinėju jau savarankiškai, bet ausyse kiekvienoje situacijoje tebeskamba vertingi Olgos patarimai (ir pabarimai). Ypatingai esu dėkinga, kad Olga man parinkdavo maršrutus, kurių norėdavau išvengti - daug važinėjom po žiedines sankryžas, todėl dabar man jos nebekelia baimės.
Jei norit po ilgesnio nevairavimo atšviežinti savo įgūdžius ir vėl įgauti pasitikėjimo - Olga tikrai yra ta instruktorė, kurios jums reikia. O galbūt dabar važinėjat su kokiu neypatingai drąsos ir pasitikėjimo įkvepiančiu instruktoriumi? Čia ypač aktualu merginoms. Patikėkit - mokytis vairuoti su Olga tikrai geriausias sprendimas.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/08/13

Būna puikių vairuotojų, tačiau ne visi vairuotojai yra geri instruktoriai. O Olga - nuostabi vairuotoja ir nuostabi instruktorė. Labai profesionali, labai taikli ir puikiai randa būdą, kaip perduoti savo žinias mokiniams. O svarbiausia - Olga moka suteikti pasitikėjimo! Vairavimas man kėlė baimę, nepasitikėjau savo daromais sprendimais vairuojant. Nežinau kaip, bet Olga viską apvertė aukštyn kojom - negaliu sulaukti, kada vėl sėsiu prie vairo! Po Olgos pamokų praktikos egzaminą išlaikiau pirmu bandymu. Ir egzamino metu jaučiausi begalo užtikrinta ir žinanti ką daranti.

Per vairavimo pamokas labai jaučiasi, jog visas dėmesys yra skirtas mokiniui, į visus klausimus Olga atsako itin išsamiai ir aiškiai, nebaisu užduoti net 'kvailus' klausimus:) Mašinoje nuolat tvyro teigiama atmosfera, kas, ko gero, ir leidžia pilnai susikaupti vairavimui, negalvojant ir nesiparinant apie kitus dalykus: kiekviena padaryta klaida bus paaiškinta, suprasta ir išmokta.
Vienintelis minusas - Olgos pamokos praeina labai greit, pasibaigus pamokos laikui norisi dar:)
Tai nuostabi instruktorė, vien tik geriausi atsiliepimai, labai rekomenduoju ir esu begalo dėkinga už suteiktas žinias!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/07/29

Nesumeluosiu sakydama, kad Olga sako, Olga žino! Nuostabi instruktorė išmananti savo darbą, bei itin šiltas ir draugiškas žmogus. Žino kaip taktiškai kritikuoti, pasakyti pastabas, o kartu ir pagirti. Labai patiko jos mokymo stilius, tvirtai, užtikrintai ir svarbiausia- kelyje saugiai. Ji ruošia ne tik regitros egzaminui, bet ir vairavimui kasdieninėmis sąlygomis nesėdint egzaminuotojams šalia, puikiai žino kaip pabrėžti ir padėti mokiniams įsisavinti svarbią informaciją tiek iš teorinės tiek iš praktinės pusės. Regitros egzaminą išsilaikiau iš pirmo karto, ir prie to prisidėjo Olga:) dar kartą Jai ačiūū ir tikrai rekomenduočiau!!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/07/29

Na, nuo ko gi pradėti? Galiu pasakoti labai ilgą istoriją apie Draiverį, kaip man sakė, kad niekada neišmoksiu vairuoti ir man vairuoti galima leisti tik automatą. Rašiau skundus už koneveikimą, rėkimą ir baisų bendravimą, nekultūrą. Rodės, kad pasaulio pabaiga, kaip nemėgstu vairuoti ir už ką padariau tokį blogą sprendimą laikytis teises. Iš tikrųjų man buvo tikrai sudėtinga susitelkti ir susikaupti vairuojant, esu tikrai išsiblaškiusi, bet Draiveryje girdėjau tokių atsiliepimų, kad esu nesutverta vairuoti automobilį, manau tik pradedančiam vairuoti, tai pernelyg stiprus ir ankstyvas pareiškimas... Na, logiškiausias variantas man pasirodė išeiti iš Draiverio ir ieškoti išsigelbėjimo kitur:) Ir kaip man pasisekė! Per skelbimus, atsitiktinai susiradau instruktorę Olgą:) Ir pasirodo visai ir vairuoti galiu ir ne tokia jau baisi mano situacija. Taigi prieš kelias dienas vairavau pirmą kartą Regitroje ir iš pirmo karto išsilaikiau mechaninės egzaminą. Ir visaip sakiau, kad man dar ne metas, bet geriau žinojau ne aš, o mano instruktorė! Nežinau, matyt visą gyvenimą liksiu skolinga už tokį šiltą ir profesionalų bendravimą, už patikėjimą manimi, kai pati netikėjau ir žinoma už išgelbėjimą iš šitos, rodės, beviltiškos situacijos! Visiems, kurie pasimetę, jaučiasi beviltiški ir net nesupranta ką daro prie to vairo, noriu pasakyti, negalvokit taip ir nenusiminkit, tereikia atrasti tą žmogų, tą instruktorių, su kuriuo atrodo galėtum važiuoti, kad ir serpentinais:) Visi žinoma turi atrasti savo Instruktorių, kaip kelrodę žvaigždę:) ir man pasisekė ją rasti, mane išmokė ne atkalti regitros maršrutus, kaip kiti instruktoriai daro, bet išmokė svarbiausio - vairuoti! AČIŪ JUMS OLGA!!!!!!!!!!!!!!!!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/07/28

Puiki instruktorė ir žmogus viename :) Savo srities profesionalė, kuri moka išanalizuoti daromas klaidas ir padeda jas pašalinti. Visada galima sutarti dėl tinkamo laiko ir pamokos vietos. Jeigu reikės - instruktorė Olga praves pamoką šeštą ryte arba jau vėlai vakare, net savo planus pakeis dėl mokinių :) Svarbiausia, jog ji ne tik geriausia instruktorė, bet ir nuostabus žmogus, su kuriuo įdomu bendrauti, nebaisu klysti, klausti. Ji moka motyvuoti ir nenuleisti rankų, net jei atrodo, jog viskas laaaabai blogai. Savo mokiniams pasiruošusi padėti bet kur ir bet kada. Kiekvienas jai svarbus ir kiekvienu rūpinasi iš visos širdies.Jei dar dvejojate, pas ką keliauti mokytis vairuoti - rinkitės Olgą! Tikrai nepasigailėsite! Džiaugsitės, jog turite tokią šaunią instruktorę ir dar kitiems rekomenduosite :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/07/25

Puiki instruktorė! Tikra savo srities profesionalė, kuri sugeba tinkamai paaiškinti, jei reikia, pateikti pavyzdžių. Svarbiausia, jog instruktorė Olga ne tik išmano savo darbą, bet moka motyvuoti, įkvėpti savo mokinius. Su ja nebaisu mokytis, klysti ir klausti, jei ko nežinai :) Jei dar abejojate, kurį instruktorių pasirinkti - rinkitės Olgą! Tikrai nenusivilsite :) Nuostabi instruktorė ir žmogus.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/07/06

WOW, aš dar iki dabar apstulbus, kaip ši instruktorė Olga, per dvi papildomas pamokas sugebėjo išmokyti reikalingų dalykų, tiek permokyti senas klaidas, tiek morališkai palaikyti bei nuraminti prieš pat egzaminą. Mokytoja iš didžiosios raidės. Esu labai dėkinga. Stipriai rekomenduoju tiems, kurie galvoja kad gerų instruktorių išvis nebūna, arba patyrę klaidingus mokymus. Eikit būtent čia. :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/06/12

Nuostabi instruktorė! Tikra profesionalė. Mokinantis man buvo svarbu, jog prie instruktoriaus galėčiau jaustis ramiai, nejusčiau įtampos ir streso. Olga tai išpildė su kaupu. Pamokos visad būdavo malonios, instruktorė kantri, išklausanti, atsakanti į visus klausimus. Smagu matyti, kai žmogus myli savo darbą. Tikrai rekomenduoju!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/05/29

100% rekomendacija! Labai profesionali ir maloni instruktore. Savo aistra vairavimui ir automobiliams gali uzkresti bet ka! Gerai valdo situacija, moko ir aiskina visas gudrybes ir taisykles - labai patenkinta kad pasirinkau ja nes mane is visisko nulio paruose egzaminui, kuri islaikiau is pirmo karto! Labai dziaugiuosi, rekomenduoji ir tariu dideli aciu :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/05/25

Pati geriausia instruktorė! Viską puikiai paaiškina, pamoko. Rekomenduosiu visiems tik Olga! Nes tik su ja pradėjau nebijot mechanikod,ir duprasti kaip reikia važiuoti. Gavau daug patarimų ir labai džiaugiuos kad nuėjau būtent pas ją!! Ačiū! ☘

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/04/18

Patys geriausi atsiliepimai apie profesionalią vairavimo instruktorę Olgą. Labai gerai išlaikytas balansas tarp pagyrimo ir papeikimo. Nieko nereikalingo. Buvo tikras malonumas vairuoti, be streso. Labai profesionali, atsidavusi savo darbui. Tuo pačiu itin žmogiška, šilta, draugiška, bei daranti mielas staigmenas. Man buvo labai svarbu, ne tik pačiai tikėti, kad galiu vairuoti, bet kad ir Olga manimi tikėtų. Jei tik bus kokių neaiškumų, žinau, kad visada galiu kreiptis į ją. Labai pasisekė, kad mokiausi būtent pas šią puikią vairavimo instruktorę, tik patys šilčiausi atsiliepimai ir geriausios rekomendacijos. Linkiu, kad nepritrūktumėte darbo ir, kad mieste jūsų suteiktų žinių dėka važinėtume saugiai ir profesionaliai. Buvo labai malonu:)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/03/26

Nuostabi instruktore. Atradau ja, ieskodama zmogaus su kuriuo galeciau papildomai pavazineti. Per pirma musu pamoka ji pastebejo visas mano klaidas, jas akcentavo ir isaiskino viska geriau, nei vairavimo mokyklos instruktorius, su kuriuo pries tai vaziavau apie 8 kartus. Pabaigusi vairavimo mokyklos kursa, paprasiau visu savo dokumentu ir toliau mokiausi tik su ja. Siandien pasiemiau savo vairuotojo pazymejima :) Visiskai uzsitarnavo mano pasitikejima. Visapusisai puiki instruktore.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/03/24

Olga yra pati geriausia instruktorė!! Su ja turėjau tris pamokas, bet išmokau daugiau negu prieš tai važinėdama su kitu instruktoriumi... Išlaikiau regitros egzaminą ramiai, savimi pasitikėdama. Tikrai labai labai rekomenduoju šią instruktorę ypač tiems kurie nesijaučia drąsiai prie vairo, kurie nepasitiki savim važiuodami, tai yra žmogus tikras profesionalas labai gerai išmanantis savo darbą, ir dar puiki psichologė! Rekomenduoju 100% jei skaitot šitą atsiliepimą tai nedvejokit ir skambinkit instruktorei!!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/02/08

Super instruktorė, visiems rekomenduoju! Profesionaliai atlieka savo darbą, puikiai paruošia regitrai. Padeda ne tik vairuojant, bet ir emociškai, begalo šiltas ir geras žmogus. Didelis ačiū, instruktorei Olgai!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/02/08

Kuo aukščiausias įvertinimas! Išmano tai ką daro, t.y. ruošia ne tik Regitros egzminui, bet ir atsakingam bei saugiam vairavimui.

Pamokos metu jautiesi gerai ir dėl asmeninių instruktorės savybių. Tai specialistė, kuri supranta įvairius psichologinius niuansus, nekelia streso, mandagi ir diplomatiška.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/02/08

Šauni instruktorė, ne tik puikiai atlieka savo darbą, bet sugeba atskleisti tikrą vairavimo džiaugsmą, stengiasi važiuoti kuo įdomesniais keliais, priderinti kuo geresnį laiką. Užpildė visas vairavimo mokyklos spragas. Yra supratinga ir draugiška.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/02/08

Geriausia instruktorė mieste! Juokaudama sakau, kad net ir mešką šokti išmokys. Auksinės kantrybės, sumanumo ir atidumo žmogus. Randa skirtingus būdus kaip išaiškinti, prisitaiko prie žmogaus ir kai reikia būna griežta arba supratinga. Man tas lazdos ir morkos principas labai padėjo. Maniau, kad vairavimas ne mano stichija, bet dabar suprantu, kad tai tik įgūdžių ir gero paruošimo klausimas. Esu labai dėkinga Olgai už sunkų darbą.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/02/08

Turbut tik Olgos dėka išsilaikiau teises. Puiki mokytoja, griežta kai reikia,bet visada išlaikanti ramu tona, duodanti geru patarimų. Per pamokas nesijauti įsitempusi ,o kaip tik susikoncentravus į vairavimą. Ačiū !

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/01/07

Labai šilta ir draugiška, gerai išmananti savo darbą instruktorė. Galiu tik rekomenduoti.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2017/08/20

Galiu drąsiai rekomenduoti šią instruktorę, nes jį tikrai gera mokytoja ir puiki psichologė. Jau buvau pasirengusi mesti viską ir daugiau nebesimokyti, bet jos dėka po kelių pamokų pradėjau jaustis kelyje drąsesnė, pajutau, jog galiu ir noriu būti geru vairuotoju.
Olga randa paaiškinimus ir patarimus kiekvienam. Draugiškai bendrauja ir stengiasi, kad pamokos vyktų be įtampos. Pamokos metu per daug ne giria, bet už tai kai pasako: „Šiandien man visai patiko...“ tikrai supranti, kad jau yra progresas ir jautėsi geriau.
Dar vienas privalumas, kad lengva susiderinti laiką ir vieta.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2017/08/17

Instruktorę drąsiai rekomenduoju. Ypatingai visiems, kas tikrai bijo vairuoti/ nepasitiki savimi už vairo arba bandė mokytis su mechanine pavarų dėže ir nusivylė...
Olga yra konkreti, griežta, bet įžvalgi ir matanti kiekvieno žmogaus individualų mokymosi tempą, palaikanti. Ji labai profesionali, sukelia didžiulį pasitikėjimą.
Jeigu atėjai pas ją mokytis, tai jau neišvengiamai išmoksi vairuoti kuo puikiausiai, plius jausi malonumą, o ne baimę išvažiuoti į gatves.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2017/08/17

Visiems rekomenduoju šią nuostabią instruktorę! Vairavimo pamokos buvo tikras malonumas, jaučiausi lyg būčiau su gera drauge. Mokanti aiškiai ir suprantamai perteikti sukauptas žinias savo mokiniams ir visada paaiškinti padarytas klaidas. Reikli bei puikiai išmananti ir mylinti savo darbą. Juk ne veltui ši instruktorė yra išrinkta geriausia Lietuvos vairuotoja 2016! Tikrai džiaugiuosi, jog turėjau galimybę išmokti vairuoti būtent pas šią instruktorę.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2017/08/16

Labai aciu tokiai nuostabiai instruktorei ! Daug ko ismokau, viska issilaikiau Regitroje is pirmo karto !! Aciu labai . :))
REKOMENDUOJU !!!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2017/08/15

Nuoširdžiai rekomenduoju šią instruktorę.
Tai instruktorė, kuri tikrai puikiai išmano savo darbą. Ir nori, jog tikrai išmoktum, suprastum ir žinotum.
Instruktorė puikiai sugeba prisitaikyti prie mokinio, viską išaiškint taip, jog tikrai suprastum.
Jos dėka, aš neturiu baimės prie vairo, pamokose ji visuomet draugiška, moka sukurti tokią atmosferą, jog pamiršti visas baimes ir asmeninės problemos lieka už durų.
Ji puikiai paruoš ne tik egzaminui Regitroj, bet ir gyvenimiškom situacijom, kai turi vairuotojo pažymėjimą.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2017/08/14

Aš buvau iš tų, kurią privertė mokytis vairuoti. Sakiau, jog vairavimas nemaloni katorga, o ir keleto instruktorių darbu buvau "juodai" nusivylus. Pirma mano pamoka pas Olgą prasidėjo nuo žodžių: "Pas mane baisiau nei Regitroje, tad teks mokytis". O vėliau pasakė "Aš mokinu taip, kad žinočiau, jog mano mokinys visuomet vairuos atsakingai, saugiai ir protingai. Paskaičiuos, pasvers, kvailai nerizikuos ir mano aplinkos žmonės gatvėje galės būti saugūs". Ir tada supratau, jog pataikiau ten kur reikia!
Į vairavimo pamokas vaikščiojau su malonumu, nes mokiausi ne tik valdyti automobilį ir laviruoti net sudėtingose situacijose, bet tuo pačiu gavau suvokimą apie sąmoningą vairavimą bei malonumą vairuoti.
Šiuo metu nuolat gaunu keleivių komplimentus dėl savo malonaus, profesionalaus ir saugaus vairavimo. Vairuodama gebu nusiraminti ir mėgaujuosi procesu.
Rekomenduoju Olgą visiems, kuriems svarbu gauti daugiau įgūdžių nei siūlo vairavimo mokyklos, išmokti valdyti automobilį stresinėse situacijose bei išmokti mėgautis vairavimo procesu.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2017/08/14

Tikrai labai miela, šauni, kultūringa, reikli, puikiai išmananti savo darbą instruktorė. Nuoširdus žmogus. Tik Olgos dėka egzaminą regitroje išlaikiau puikiai, nepadariau nei vienos klaidos. (Prieš tai turėjau kitus du mokytojus...)Jei mokiniui kas neaišku, instruktorė mielai viską paaiškina, galima drąsiai klausti nors ir begalę kartų. Tad drąsiai visiems rekomenduoju mokytis pas instruktorę Ogą, tikrai nepasigailėsit, o tik džiaugsitės savo mokslo rezultatais.


Atstovaujama mokykla: MB “Vairavimo instruktorė”

Parašykite atsiliepimą

Į jūsų el. paštą bus nusiųsta nuoroda atsiliepimo patvirtinimui, todėl patikrinkite, ar teisingai užrašėte el.pašto adresą
Dėmesio: privalote įrašyti savo vardą bei savo el.pašto adresą, kitaip atsiliepimas gali būti nepatvirtintas

© 2010 - 2017 VMREITINGAI - Visos tesės saugomos. Vairavimo mokyklos ir instruktoriai.
Eiti prie įrankių juostos