Alytaus Adolfo Ramanausko-Vanago gimnazija

3 atsiliepimai

Kategorijos Alytus, B

Atnaujinta: prieš 1944 d.
Registruokitės į kursus

Registruokitės į kursus

Parašykite mokyklai

Parašykite mokyklai


  • comment_ID ), '#' ); ?>

2011/02/16

Tik geriausi atsiliepimai apie šią mokymo įstaigą. Mokytojas, R. Gelžinis, labai kantrus žmogus, viską kruopščiai paaiškina. Manau tai tikrai svarbus bruožas mokinant vairuoti. Pamokos be įtampos, ar kitokio spaudimo. Džiaugiuosi pasirinkus :)

  • comment_ID ), '#' ); ?>

2011/01/26

Aš taip pat mokiausi R. Gelžinio įmonėje "Gelžinio ratai". Instruktoriumi buvo pats R. Gelžinis ir tikrai likau sužavėtų jo mokymo metodais. Niekada neištardavo pikto žodžio, viską detaliai išaiškindavo. Manau, kad ir kaip aš kvailai pasielgdavau, nei karto nerėkė ant manęs. Tikrai, nei kiek nesigailiu, kad mokiausi būtent šioje vairavimo mokykloje! O ir Regitroje egzaminus išlaikiau iš pirmo karto :)

  • comment_ID ), '#' ); ?>

2011/01/24

Sveiki,

Aš mokiausi A. Ramanausko vidurinėje esančioj vairavimo mokykloje pas R. Gelžinį. Vairuoti tekdavo pas instruktorių Algį, tai tikrai tik patys geriausi ir šilčiausi atsiliepimai apie jį. Labai taktiškas, niekada nerėkia, o tai ypač aktualu panelėms, manau:)Dėl teorijos, tai visiems patariu išmokti savarankiškai!


Įvesti naują instruktorių

Parašykite atsiliepimą

Į jūsų el. paštą bus nusiųsta nuoroda atsiliepimo patvirtinimui, todėl patikrinkite, ar teisingai užrašėte el.pašto adresą
Dėmesio: privalote įrašyti savo vardą bei savo el.pašto adresą, kitaip atsiliepimas gali būti nepatvirtintas

  • Įmonės pavadinimas: Adolfo Ramanausko–Vanago gimnazija

© 2010 - 2017 VMREITINGAI - Visos tesės saugomos. Vairavimo mokyklos ir instruktoriai.
Eiti prie įrankių juostos