Pamokos automobiliu su automatine pavarų dėžeEidvilė tęsia šeimos tradicijas - jau antra instruktorių karta

Amplius LT

40 atsiliepimai

Kategorijos B, Vilnius

 • Mokomieji: Toyota Auris (mech.), KIA Cee'd (mech.), Toyota Auris (aut.), Audi A3 (aut).
 • Molėtų g. 16, D.Riešė, Vilnius
 • 867704718
 • mokykla@amplius.lt

Follow:

Atnaujinta: prieš 75 d.
Registruokitės į kursus

Registruokitės į kursus

Parašykite mokyklai

Parašykite mokyklai


Kainos:
B kategorija praktinis vairavimas – 495 € (su mechanine pavarų dėže).

B kategorija praktinis vairavimas – 540 € (su automatine pavarų dėže).

B kategorija teorija (online) – 50 € (paskaitų įrašus pateikiame nemokamai).

Papildomos pamokos – nuo 40 € (su mechanine ir su aut. pavarų dėže).

Praktinio vairavimo pamokas pradedame mokiniams patogiose vietose.
Aukščiausios kvalifikacijos instruktoriai, turintys ilgametę praktiką automobilių sporte.

Mokomieji automobiliai –
Toyota Auris (mechaninė pavarų dėžė)
KIA Ceed (mechaninė pavarų dėžė)
Toyota Auris Hybrid (automatinė pavarų dėžė)
Audi A3 (automatinė pavarų dėžė)

Sakalų g. 22 – 4, Vilnius
Konstitucijos pr. 23 – 516 (B korpusas), Vilnius
Molėtų g. 16, 14260 Didžioji Riešė, Vilniaus r. sav.

Kalbos: Lietuvių, Rusų, Anglų
 • comment_ID ), '#' ); ?>

2022/12/21

Dėkoju už pagalbą! Egzaminas be problemų išlaikytas iš pirmo karto!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2021/11/12

Nuoširdus ačiū Amplius vairavimo mokyklai ir nuostabiam instruktoriui Andrejui Savčenko, už ramią mokymosi aplinką, už palaikymą, motyvavimą, žinias...
Kol kas negaliu patikėti, kad tiek teorijos, tiek praktikos egzaminai išlaikyti iš pirmo karto.
Tik geriausi atsiliepimai! Rekomenduoju!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/10/21

Dėkoju nuostabiam specialistui ir žmogui Artūrui Pakėnui. Tik geriausios rekomendacijos Artūrui ir visai Amplius.lt vairavimo mokyklai. Tai puiki vieta, kur mokoma ne tik techninių niuansų, bet ir teisingų vertybių. Tai ištisa vairavimo kultūros filosofija, kurioje puikiai deri atsakingas vairavimas ir mėgavimasis pačiu vairavimo procesu.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/09/28

Amplius yra puiki vairavimo mokykla, rekomenduoju rinktis būtent ją. Jaučiama orientacija paruošti gerus ir saugius vairuotojus. Teorijos pamokas dėstė mokytojas Artūras. Pamokos buvo tikrai įdomios, pateikiama daug naudingų praktinių pavyzdžių, atsakomi visi iškilę klausimai ir visuomet viskas paaiškinama.Vairuoti mokiausi pas instruktorių Tomą, kuris ne tik išmokė mane vairuoti nuo nulio, tačiau ir darė tai itin kokybiškai, palaikant kolegišką ir ramią atmosferą be jokio streso. Taip pat labai operatyviai ir lanksčiai buvo galima derinti vairavimo pamokų laiką. Esu labai dėkinga Artūrui ir Tomui už pamokas ir patarimus!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/09/27

Šią mokyklą pasirinkau dėl gerų atsiliepimų, ir galiu tik pasakyti kad tuo labai džiaugiuosi. Visų pirma noriu padėkoti mokytojui Artūrui už įdomias ir įtraukiančias teorijos pamokas, gerą nuotaiką ir draugiškumą. Na o labiausiai noriu pagirti instruktorių Tomą, kurio dėka atsikračiau baimės vairuoti, kuris man suteikė pasitikėjimo, nuolat motyvavo ir padėjo, detaliai viską paaiškindavo, buvo labai draugiškas, lankstus ir labai profesionalus- tik jo dėka vairuotojo pažymėjimas jau mano rankose. Didelis AČIŪ jums, jūs tikri šaunuoliai, nenuleiskit kartelės! Labai, labai rekomenduoju pasirinkti šią mokyklą ir instruktorių Tomą Juškėną.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/09/21

Išlaikiau regitros praktikos egzaminą (iš pirmo karto) ir labai noriu padėkoti mokyklai už stiprų pamatą, bet ypač noriu pagirti instruktorių Tomą, kuris ne tik išmokė vairuoti, bet ir nesukėlė jokios baimės vairavimui, visada elgėsi labai taktiškai ir mandagiai. Kadangi prieš kelis metus mokiausi kitoje, gan žinomoje mokykloje, ten teko pakeisti 3 instruktorius, turiu su kuo palyginti. Turit stiprų, labai padrąsinantį instruktorių! Dar kartą dėkoju ☺️

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/09/12

Nors šioje mokykloje turėjau tik porą papildomų pamokų, jeigu būčiau apie ją žinojusi anksčiau, kai pradėjau mokytis, rinkčiausi tik ją (kitoje mokykloje buvau kai kurių dalykų išmokyta neteisingai). Važiavau pas instruktorius Artūrą ir Tomą, abu moka puikiai ir ramiai bendrauti, lengvai pajuokauti ir tiesiog palaikyti tinkamą atmosferą mokymuisi. Viską puikiai išaiškina. Po jų dviejų papildomų pravažiavimų išlaikiau egzaminą Regitroje iš pirmo karto ir apskritai jaučiuosi daug labiau pasitikinti savimi kelyje.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/02/08

Nors jau praėjo kuris laikas nuo mokinimosi šioje vairavimo mokykloje, bet tik geru žodžiu galiu paminėti Amplius LT. Prieš čia apsilankant, mokinausi kitoje vairavimo mokykloje, kurioje ne tik nemažai išleidau ir nebuvau deramai instruktuojamas, bet taip pat ir visiškai praradau bet kokią motyvaciją ir drąsa sėsti už vairo, ką jau kalbėt apie egzamino laikimą Regitroje (po visų pamokų, dėl silpnų vairavimo įgūdžių, 3 kartus neišlaikytas praktikos egzaminas, kol su teorija neturėjau jokių problemų). Dabar pagalvojus kvaila, kad dėl to kaltinau tik save, nes po kiek laiko sužinojau apie Amplius LT, pamačiau atsiliepimus, daviau šansą vairavimui dar sykį ir buvau tikrai džiugiai nustebintas. Be galo didelis AČIŪ šios vairavimo mokyklos personalui už rūpestį, operatyvumą ir lankstumą, o didžiausią padėką skiriu instruktorei Eidvilei, kuri ypač kantriai, draugiškai ir supratingai dirbo prie mano suvokimo apie vairavimą ir automobilio valdymo. Pirmoje vairavimo mokykloje buvau ruošiamas visai kitaip, o čia buvau tinkamai paruoštas nuo pat pagrindų iki reikalingų įgūdžių išlaikyti praktikos egzaminą Regitroje (kas mano nuostabai, po nedaugelio pamokų Amplius LT, įvyko iš pirmo karto). Po šiai dienai vairuoju Lietuvoje ir užsienio šalyse be didesnio vargo. Tikrai rekomenduoju norintiems įgyti vairuotojo pažymėjimą ir linkiu Amplius LT visokeriopos sekmės ateityje.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/01/24

Profesionalūs instruktoriai. Geriau neradau. Per vieną pamoką galima išmokti daugiau nei kur nors kitur per 3.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/12/19

Šauni instruktorė Eidvilė! Akcentuoja, kad svarbiausia išmokti vairuoti, o ne kuo greičiau išlaikyti egzaminą. Labai profesionalus ir dalykiškas požiūris į mokinį, maloni atmosfera pamokų metu. Rekomenduoju!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/04/23

Amplius LT - oficialiai - pati geriausia vairavimo mokykla!

Vairavimo kursus įsivazdavau kaip nemalonią grubaus bendravimo patirtį, nes pažįstami tik ir pasakojo, kaip ant jų rėkė, žemino, žlugdė pasitikėjimą ar beveik nedviprasmiškai siūlėsi "padėti" už tam tikrą sumą. Todėl apsidžiaugiau radusi Amplius LT internetinę svetainę, kur akcentuojamas dėmesys mokymo psichologijai ir pagarbiam santykiui. Sakysite, naivu rinktis mokyklą pagal aprašymą? Taigi, kad ne! Ši mokykla ir jos direktorius bei mano vairavimo Mokytojas Artūras Pakėnas lūkesčius pateisino su kaupu. Mokytis buvo ne tik ne baisu, bet ir smagu. Užsiėmimų laukdavau. O kad išlaikysiu egzaminą regitroje iš pirmo karto, nė nesvajojau, bet tai ĮVYKO! Ačiū Artūrui Pakėnui. Rekomenduoju šią mokyklą visiems.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/03/29

Puiki mokykla! ketvirtadienį baigėm paskutinį praktinę pamoką su instruktoriumi A. Pakėnu prie Regitros, kur už pusvalandžio iš pirmo karto išlaikiau vairavimo egzaminą. Nuoširdžiausia padėka savo darbo profesionalui. Ypatingai rekomenduoju norintiems jaustis užtikrintai kelyje. Instruktorius daug dėmesio skyrė saugių įgūdžių formavimui bet kokiom eismo sąlygom, o ne vien tam, ko reikia egzaminui išlaikyti. Labai moka aiškiai ir suprantamai viską paaiškinti, o po pirmų jo anksčiau niekur negirdėtų praktinių patarimų parkavimasis bet kuriuo būdu jau po kelių bandymų tapo labai paprastu ir per egzaminą buvo pačia lengviausia užduotimi. Jau rekomendavau visiems savo pažįstamiems, dar neturintiems teisių!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/12/20

Tikrai labai gera mokykla. Nesigailiu, kad būtent ją pasirinkau. Teorijos mokytojas A. Pakėnas neleis jums užmigti per teorijos pamokas-labiai įdomiai ir aiškiai viską išdėstys. O super instruktorius, vairavimo meistras H. Kazakauskas jūsų praktines vairavimo pamokas pavers malonumu. Išgaruos bet kokia baimė vairuoti. Įgausite pasitikėjimo ir nesvarbu, kas jūs esate. Pas jį ir aklieji vairuoja. :) Tai ko nesugeba kiti ar bijo, apsiima ir tobulai padaro Henrikas. Ačiū jam ! Jo dėka aš dabar drąsiai ir su malonumu vairuoju, nors jam ir teko su manim nemažai pavargti. ;-)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/11/05

Profesionaliausia mokykla.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/10/05

Pati gėriausia vairavimo instruktorė Olga Židovlenkova

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/06/28

Geriausia mokykla ir instruktoriai!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2017/08/22

Labai gera mokykla

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2017/07/23

Labai gera vairavimo mokykla! Instruktoriai tikrai myli ir ismano savo darba. Mano instruktriai buvo Eidvile Pakėnaitė ir Artūras Pakėnas kurie prisitaike prie man patogiausiu laiku ir vietos. Eidvile ir Arturas labai maloniai ir gerai viska aiskina ir svarbiausia NESEDI IKIRIAI TELEFONE ka daro visada kiti instuktoriai...Jie visa demesi atiduoda tik mokyniui ir deka jiems islaikiau egzamina regitroje is pirmo karto! Aciu Jums labai, Jusu mokykla nuostabi. Visiems rekomenduoji,nepasigailesit !

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2017/06/10

Amplius yra tikrai labai profesionali bei kompetetinga mokykla kurioje dirba tik patys geriausi, kvalifikuoti, savo darba išmanantys bei mylintys instruktoriai. Mokyklos savininkas/direktorius Artūras Pakėnas padare viska, kad vairavimo pamoku tvarkaraštis būtu sudarytas man patogiausiu laiku ir net kai atrode tai neimanoma, man buvo pasiulyta instruktore Eidvile Pakėnaitė kuri sugebėjo suteikti galimybe man tureti pamokas kiekviena diena. Eidvile esu labiau nei patenkinta ir galiu parašyti tik gerus atsiliepimus.Atėjus iš kitos mokyklos po labai blogos patirties ši instruktore sugebejo man atsikratyti vairavimo baimės ir išliktu visiškai rami ir kantri net tada kai as visiškai nugrybaudavau. Žodžiu, jei pavargot nuo senu niurzgu ir smerkiancio tono ir norit jaunatviskos,labai gerai aiskinancios/mokinancios bei savo darbui atsidavusios ir nuo jo dar nepavargusios instruktores-labai siūlau kreiptis į Amplius mokykla ir instruktorę Eidvilę. Pažadu, nepasigailesit!
Ačiū tau Eidvile už tavo kantrybę!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/08/01

Mano instruktorius buvo gerb. H. Kazakauskas, ir galiu tikrai pasakyti, kad savo specialybėje šis žmogus yra profesionalas. Mano manymu, žymiai svarbiau yra mokytis ne tik regitros egzaminui, o kasdienai, tam kad važiavimas iš tikrųjų teiktų malonumą. Todėl esu 100 proc įsitikinusi kad joks kitas instruktorius taip kantriai, profesionaliai ir linksmai paaiškintų bei parodytų daug vairavimo "triukų", ypatumų.
Ačiū!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/07/23

Puiki mokykla ir puikus instruktoriai, kurie labai maloniai bendrauja ir prisitaiko prie pamoku laiko ir vietos! Labai nuostabiai ismokino vairuoti ir egzamina islaikiau regitroje is pirmo karto!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/07/15

Šioje mokykloj pirkau papildomas vairavimo pamokas. Instruktorius Henrikas buvo labai lankstus, prisitaikydavo prie mano galimų laikų. Taip pat greit išmokė visko iš naujo, nes buvau vairavusi prieš gerus metus. Ir per 3 papildomas pamokas priminė ką buvau pamiršusi ir regitros egzaminą išlaikiau iš pirmo karto!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/02/06

Puikūs, profesionalūs, atsakingi ir labai kantrūs mokytojai! Esu labai dėkinga ir visiems rekomenduoju.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/02/04

Po ilgos pertraukos ( praėjo daugiau kaip 10 m. kai išlaikiau teises) teko sėsti prie automobilio vairo. Suprantama, kad vairuoti teko mokytis iš naujo. Prisiminus mano ir daugelio kolegių ankstesnes patirtis su vairavimo mokytojais, ieškojau tokio, kuris, gal dabar tai ir juokingai skamba, tiesiog nerėktų, neįžeidinėtų, nevarytų papildomo streso. Artūras Pakėnas buvo ir mano dukros vairavimo mokytojas, kadangi dukros atsiliepimai buvo patys puikiausi, tai išdrįsau ir aš kreiptis. Dabar galiu nuoširdžiai rekomenduoti visoms ir visiems, kurie po ilgos pertraukos sės prie vairo - kreiptis į Artūrą Pakėną - ne tik išmoksit valdyti automobilį, bet ir pats mokymosi procesas bus pakankamai malonus - minimum streso, minimum baimės. Mokytojas - tikras profesionalas, geras pedagogas, puikiai išmano pradedančiųjų vairuotojų psichologiją ir tikrai nerėkia :) Taigi, jeigu norite išmokti vairuoti ne tik egzaminui, kad nereikėtų į pamokas keliauti, kaip į pragarą, o priešingai - prisiminti tas pamokas, kaip puikiai praleistą laiką už vairo šalia kantraus, pakantaus, profesionalaus mokytojo, tai nuoširdžiai rekomenduoju Artūrą Pakėną.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/02/04

Puiki vairavimo mokykla, vairuotojų rengimas ne tam, kad išlaikytų egzaminus regitroj, o tam, kad mokėtų vairuoti. Rekomenduoju visiems draugams

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/02/03

Labai gerai išmoko vairuoti.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/02/03

Puikus žmogus ir vairavimo instruktorius - A.Pakėnas.
Nuoširdžiai linkiu sėkmės

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/02/03

Nuostabūs instruktoriai, nuoseklūs, nuoširdūs ir gebantys įsiklausyti į bet kurį žmogų. Norintys ir siekiantys tik kokybės, ne kiekybės, tai labai svarbu. Naudojantis ir dalinantis savo įgyta patirtimi bei praktika ir žiniomis. Puiki technika. Rekomenduoju visiems kas nori būt saugus ir atsakingas vairuotojas kelyje.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/02/03

Kiekvienam rekomenduoju šią vairavimo mokyklą. Per tiek kiek turėjau instruktorių, dar nė vienas nebuvo taip padėjas psichologiškai nusiteikti prieš egzaminą. Ypatingai ačiū Artūrui Pakėnui ! :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/02/03

Ačiū už Jūsų kantrybė ir įgytas žinias. Savo darbą mylite 100%.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/02/03

Ačiū už Jūsų kantrybę ir suteiktas žinias. Savo darbą mylite 100%.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/02/02

Šiandien be automobilio - kaip be gyvybiškai svarbaus organo:)) Už mokėjimą gerai jį valdyti esu dėkinga Artūrui - mano pirmajam ir vieninteliam vairavimo teorijos dėstytojui, pirmajam vairavimo instruktoriui. Tikriausiai be jo nebūčiau pirmųjų vairavimo egzaminų (teorijos ir praktikos) išlaikiusi iš pirmo karto!:) o kas labai džiugu ir malonu, kad bendravimas baigus mokyklą nesibaigė. Pasidižiuodama sakau, kad Artūras dabar - mano slalomo treneris, kuris lydės ir į pirmąjį mano ralį:)) Kompetencija, kantrybė, diplomatiškumas, motyvacija ir apskritai SUPER - čia yra Artūras :) Rekomendavau nuo pirmųjų pažinties dienų, rekomenduoju ir šiandien. AČIŪŪŪ!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/02/02

Automobiliai ar mokymo patalpos svarbu. Bet niekada nebus taip svarbu kaip mokytojas. Galiu kalbėti tik apie instruktorių Artūrą. Dėl jo kursą vertą kartoti ne vieną kartą! Atidus, "kitu kampu" požiūris į mokymą, įdomus medžiagos išdėstymas, gyvas mokymas su humoru ir pagarba.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/02/02

Kokybiškas požiūris į mokymą, profesionalūs ir kantrūs instruktoriai.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/02/02

Profesionalūs instruktoriai

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/02/02

Ačiū už Jūsų kantrybę, pagalbą, bei įgytas žinias. Savo darbą mylite 100%. Sėkmės tolimesnėje veikloje!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/02/02

Profesionalus ir draugiškas instruktorius
Malonus vairuoti automobilis
Labai aiški ir nenuobodi teorija
Labai atsakingas požiūris į būsimą vairuotoją
Lankstus grafikas
Patogi mokymosi vieta

Tikrai galima rekomenduoti!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/02/02

Kantrybė, patirtis, humoro jausmas ir profesionalumas - nerealus mokytojo Artūro kompetencijų derinys. Ačiū, kad esat! Gyvuokit dar 100 metų!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/02/01

Puikios ir tikslingos pamokos su profesionalia priežiūra.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/02/01

Nors buvo toli nuo namų, rinkomės A.Pakėno pamokas. Ir tikrai likome patenkinti mokymo kokybe.


Įvesti naują instruktorių

Parašykite atsiliepimą

Į jūsų el. paštą bus nusiųsta nuoroda atsiliepimo patvirtinimui, todėl patikrinkite, ar teisingai užrašėte el.pašto adresą
Dėmesio: privalote įrašyti savo vardą bei savo el.pašto adresą, kitaip atsiliepimas gali būti nepatvirtintas

 • Įmonės pavadinimas: VšĮ Vairavimo mokytojų klubas
 • Įmonės kodas: 301526579

© 2010 - 2017 VMREITINGAI - Visos tesės saugomos. Vairavimo mokyklos ir instruktoriai.
Eiti prie įrankių juostos