Artūras Pakėnas

19 atsiliepimai

Kategorijos: B

Artūras Pakėnas
Kaina (90min): 40 €


Toyota Auris Hybrid (automatas)

Konstitucijos pr. 23 - 516, Vilnius, Lietuva
+37062033990
mokykla@amplius.lt

Stažas: 2008m.
Amžius: 1959m.
Kalbos: Lietuvių, Rusų

Atnaujinta: prieš 743 d.

Follow:

Parašyti instruktoriui

Parašyti instruktoriui


Vairavimo mokytojas/instruktorius
Automobilių sporto treneris

Praktinio vairavimo pamokų pradžios vietą deriname kartu su mokiniu.
Kaina atitinka kokybę.

Papildomų pamokų kaina – 40 €

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2021/11/10

Kas kaltas? Iš pirmos juostos sukantis į dešnę dešimtonė ar antrą juostą važiuojantis autobusas, kai dešimtonė kabino autobusą. Buvo kamštis ir jei reiktu dešimtoniai praleisdinėti, tai aplamai jį nepravažiuotu ir kamštis būtų dar didesnis, ne tai kad tik ryte, bet aplamai visą parą

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2021/01/22

Nors kursus užbaigiau jau senokai, bet mintis padėkoti niekaip neapleidžia. Intuicija turbūt pastūmėjo mane susirasti būtent šį instruktorių ir iki šiol dėkoju Dievui už tai. Tikrai puikus dėstytojas!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/04/23

Labai džiaugiuosi, kad pasirinkau mokytis vairuoti Amplius LT - visiškas atsitiktinumas, neklausinėjau jokių patarimų (kad neatkalbinėtų nuo šito pavojingo užsiėmimo, jei 30 metų to nereikėjo). Tiesiog paklausus "Google", atėjo atsakymas :) (iš visų perskaitytų labiausiai patiko mokyklos prisistatymas interneto svetainėje).

Nežinau, kaip būtų buvę su kitais mokytojais, bet Artūras Pakėnas - idealus variantas kaip tik man. Aš gi bijojau ir nekenčiau automobilių - o jis pradėjo nuo paprasčiausių vairavimo elementų, kad po truputį priprasčiau, paskui, palaipsniui sunkindamas užduotis, kantriai koregavo klaidas, dažnai leisdamas pačiai suprasti. Baimė dingo gana greitai ir nuo maždaug antro karto pamokų laukdavau, nes gi proga pavairuoti! O dar - pasišnekėti ir pajuokauti su protingu žmogumi. Jaučiu, kad išmokau vairuoti dėmesingai ir žinodama, ką darau.

Pradėdama šį gyvenimo nuotykį nesitikėjau, kad išlaikysiu vairavimo egzaminą regitroje iš pirmo karto - nedaug tokių pažįstu, tad buvau nusiteikusi keliems bandymams. Bet neteko - išlaikiau iš pirmo karto! Todėl mažiausia, ką galiu padaryti, tai padėkoti Mokytojui bent jau čia.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2017/09/26

Pat geriausias instruktorius! Per kelias pamokas išmokau daugiau nei per visą vairavimo kokyklos kursą. Labiausiai patiko tai, jog instruktorius moko vairuoti, o ne išlaikyti egzaminą ir visada aiškiai atsako į visus klausimus. Rekomenduoju visiem!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2017/02/21

Pats geriausias! Kantrus, izvalgus ir palaikantis. Pamokos ne tik nebaisios, bet net smagios! Jei galvojate, kad vairavimas ne Jums - pabandykite su Arturu Pakenu ;)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/02/06

Užtikrintas, kompetetingas ir puikiai savo darbą išmanantis profesionalas. Ne tik moko vairuoti, bet ir lavina saugaus vairavimo įgudžius. Moko galvoti kelyje ir būti itin dėmesingu. Duoda papildomų patarimų naudingų ir patyrusiam vairuotojui. Trumpai tariant - malonu dirbti su tokiu specialistu!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/02/05

Arturas puikus vairavimo specialistas, turintis labai sveika poziuri i vairavima, t.y. labai gerai ismano vairavimo niuansus bei gali duoti daug praktiniu patarimu.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/02/04

puikus instruktorius! labai aiskiai ir profesionaliai paaiskina eismo ir elgesio kelyje taisykles. po savaites vazinejimo islaikiau is pirmo karto!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/02/04

Tikras sios srities profesionalas!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/02/04

Puikus vairavimo ekspertas, parengė mane egzaminui per savaitę ir išlaikiau iš pirmo karto. Profesionalus, etiškas, novatoriškas bei puikų humoro jausmą turintis specialistas

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/02/03

Vairuoju beveik 15 metu. Ir kai kolektyvas padovanojo gimtadienio proga vairavimo kursus pagalvojau "kam man TO reikia???"
Bet tik instruktoriaus deka suzinojau kas tai yra slydimas,kaip suvaldyti "zaiba" ant leduko ir sniego ir kaip neatsidurt griovy ar neduokdie stotelej.
Ypatingas aciu uz kuro sanaudu taupymo desniu isaiskinima ir kantrybe bei vidine ramybe visa tai perteikiant.
Man ipute daug to ko nezinojau ir svarbiausia pasitikejimo vairuojant kasdien.
Labai rekomenduoju pamokas kiekvienam mylinciam auto.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/02/03

Turedama patirties su keliais vairavimo instruktoriais galiu drasiai rasyti,kad Arturas yra itin profesionalus mokytojas. Kantrus ir labai izvalgus. Geras psichologas, greitai perpranta mokinio silpnases vietas ir moka jas apeiti netiesioginiu budu,nukreipdamas demesi,ir taip sumazindamas itampa. Etiskas, bet kartu nera labai formalus- palaiko draugika rysi.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/02/03

As vairuoju beveik 15 metu. Su gimtadieniu gavau dovanu instruktoriaus pamokas bet maniau "kam MAN TO reikia :) "
Pasirodo visus tuos metus as tik sukiojau savo "zaibo" vaira ir nenutuokiau kaip reikia elgtis ekstremaliose vairavimo salygose ant ledo ir zvyro ir kas labai praverte ateity nepasimesti slydimo metu.
Aciu uz ismokyta ekonomija ir mazesnes kuro sanaudas.
Labai rekomenduoju kiekvienam kas myli auto ir nori igyti patirties suvaldant situacija. Aciu instruktoriui uz profesionaluma ir ramybe/kantrybe :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/02/03

Superinis instruktorois!Kantrus, net su tokia vairuotoja kaip as ! :) Mokantis isaiskinti, visada pakartos ir paklaus jei ko nesupranti! Rekomendavau jau ne vienai draugei! Aciu!!!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/02/03

Turi didžiulį bagažą žinių ir patirties! Nepakeičiamas instruktorius :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/02/03

Super instruktorius!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/02/03

Pats geriausias instruktorius! Visiems rekomenduoju, aukščiausia klasė

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/02/03

Pats geriausias instruktorius. Visiems rekomenduoju, aukščiausia klasė!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/02/02

Su Artūru Pakėnu teko mokytis įvairių vairavimo būdų, tiek saugaus vairavimo, tiek EKO vairavimo, kuris labai nustebino efektyvumu, tiek ekstremalaus-sportinio vairavimo and slidžios dangos, įvairių testų kaip briedžio, netikėtos kliūties, gyvatėlė ir kt.
Visa tai man kaip vairuotojui davė labai daug geros patirties ir supratimo kaip automobilis elgiasi vienokioje ar kitokioje situacijoje, kaip jį galima prognozuoti ant įvairios kelio dangos ir galų gale pasitikinčiai ir atsakingai vairuoti.

O į visą tai dar telpa ir jumoras, draugiškumas ir palaikymas!
Smarkiai rekomenduoju susipažinti!


Parašykite atsiliepimą

Į jūsų el. paštą bus nusiųsta nuoroda atsiliepimo patvirtinimui, todėl patikrinkite, ar teisingai užrašėte el.pašto adresą
Dėmesio: privalote įrašyti savo vardą bei savo el.pašto adresą, kitaip atsiliepimas gali būti nepatvirtintas

© 2010 - 2017 VMREITINGAI - Visos tesės saugomos. Vairavimo mokyklos ir instruktoriai.
Eiti prie įrankių juostos