Eidvilė Pakėnaitė

8 atsiliepimai

Kategorijos: B

Eidvilė Pakėnaitė
Kaina (90min): 40 Eur


KIA Ceed (mechanika)

Konstitucijos pr. 23 - 516, Vilnius
+37067704718
mokykla@amplius.lt

Amžius: 1993m.
Kalbos: Lietuvių, Anglų

Atnaujinta: prieš 1120 d.
Parašyti instruktoriui

Parašyti instruktoriui


Patyrusi instruktorė.
Stažavosi pas geriausius Anglijos vairavimo mokymo meistrus.
Aktyviai dalyvauja automobilių sporto varžybose (Slalomai. fast lap ir pan)

  • comment_ID ), '#' ); ?>

2021/09/07

Nuostabi instruktorė. Mano istorija : pas instruktore ėmiau papildomas pamokas, nes labai nepasitikėjau savimi prie vairo, senasis instruktorius daugiau prakalbėdavo per pamokas nei pamokydavo ar paaiškindavo... O su instruktore Eidvile, išmokau vairuoti gerai, nejaučiu didelis baimės sėdėdama prie vairo, instruktore tikrai neburbės su jumis be reikalo, viską išaiškins, jei nesuprasite pakartos. Nuostabi instruktore, kantrybės Jums ir toliau su mokynukais

  • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/07/30

Po pusmetinės pertraukos neišlaikius egzaminą du kartus (prieš tai mokiausi su chamiško elgesio instruktorium iš Naujamiesčio mokyklos Vairuok Čia, kuris įvarė man daug baimės), pakliuvau pas Eidvilę. Labai daug nesitikėjau, tiksliau, netikėjau savo jėgom ir kad kažkas mane galėtų paruošti tik per dvi savaites. Buvo ir mokymosi spragų, kurias Eidvilė pastebėjo bei taktiškai ir kantriai išaiškino. Bet daugiau buvo grynai blaškymosi ir baimės - juk prieš tai kai mokiausi nuo streso verkdavau po kiekvienos pamokos. Kažkur po 3-4 pamokų pradėjau savimi pasitikėti, o po 7 ėjau laikyti egzaminą. Ir išlaikiau! :) Ačiū, Eidvile!

  • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/03/04

Pliusai:

1) Eidvilė rami, profesionali, niekada nekelia balso.
2) Lengva susiderinti pamokų laiką.

Perėjau į kitą mokyklą, todėl, lyginant Eidvilę su nauju instruktoriumi, minusai Eidvilės atžvilgiu, asmeniškai man, tokie:

1) Iki pat mokyklinio egzamino laikymo nei karto nebuvo užsiminta apie 20 teorinių klausimų, kurie užduodami vairavimo egzamino metu Regitroje, nors laiko tam buvo pakankamai – kamščiuose stovėdavome tikrai nemažai. Perėjus į kitą mokyklą, instruktorius labai nustebo, nes ten visi klausimai praeinami pačią pirmą pamoką, + mokykliniame vairavimo egzamine jie užduodami, ko nebuvo pas Eidvilę laikant egzaminą.
2) Eidvilė nedaro pamokų savaitgaliais ir iki 9 val ryto, kas man buvo didelis minusas.
3) Man, kaip ne pačiai gabiausiai mokinei, trūko paaiškinimų. Pavyzdžiui, parkuojantis 90 laipsnių kampu nejausdavau galinio atstumo – kartais pavykdavo tinkamu atstumu privažiuoti prie linijos, kartais ne. Kai nepavykdavo, gaudavau Eidvilės komentarą: “Kitąkart žiūrėk.”, ir tiek. Su nauju instruktoriumi mes visuomet kartu išlipdavom iš mašinos, pamatuodavom atstumus; aiškindavo, kaip orientuotis veidrodėlių pagalba tokiais atvejais; kartodavo tą patį kad ir 5 kartus, kol suprasdavau. Šito man labai trūko su Eidvile.
4) Mokykla, kadangi maža, neturi savo aikštelės, todėl pratimus važiavome mokytis atlikinėti į Naująją Vilnią. Kol nuvažiuodavome/grįždavome, pratimams atlikti likdavo 15-20min.

Vairavimo egzaminą Regitroje išlaikiau iš pirmo karto ir be klaidų, bet už tai esu, deja, labiausiai dėkinga kitam instruktoriui ir kitai mokyklai.

  • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/03/04

Puiki instruktorė , visada buvo baisu vairuoti su kitais. Atejau čia nei balso kelimo nei ką . Iškart paaiškina ir viskas ramu ir faina . Labai maloni ir visada prisitaiko prie tavo laiko. Rekomenduoju.

  • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/07/27

Vairuoti labai bijojau ir išdrįsti eiti į egzaminą užtruko, o dar ilgiau užtruko išlaikius egzaminą vairuoti vienai pačiai. Po kelių mėnesių savarankiško vairavimo neatsidžiaugiu ne tik kad išdrįsau, bet ir kad mokiausi AMPLIUS mokykloje ir su Eidvile, kuriai labiausiai noriu padėkoti už kokybišką mokymą, padrąsinimą (ypač, kai jau norėjosi pasiduoti...) bei kantrybę!
Rekomenduoju visiems, norintiems ramaus ir pagarbaus bendravimo, aiškumo, atvirumo bei profesionalumo.

  • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/01/03

Eidvilę be abejonės galima skelbti metų instruktore. Su ja mokydamasi vairuoti jaučiausi puikiai - ji labai kantri, nesukelia jokio streso ir visada atsako į iškilusius klausimus. Vairavimo egzaminą išlaikiau iš pirmo karto! 100% rekomenduotina, kaip ir visa Amplius vairavimo mokykla.

  • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/01/08

Kol mokiausi vairuoti teko pabendrauti su keturiais skirtingais instruktoriais, tačiau už tai, kad dabar savarankiškai ir drąsiai važinėju Vilniaus gatvėmis, AČIŪ galiu pasakyti tik Eidvilei. Už profesionalumą, už kantrybę, už atsidavimą savo darbui, už aiškumą, už gerą nuotaiką pamokų metu, už įskiepytą meilę vairavimui. Už tai, kad išmokė pasitikėti savimi, įvertinti esamą situaciją kelyje, ryžtingai priimti sprendimus. Už tai, kad dabar kiekvieną dieną parkuojantis 90 laipsnių kampu man nebereikia 15-lika kartų pasitaisyti... :))
Ačiū, Eidvile! Šitų penkių žvaigždučių tau tiesiog per mažai... :))

Visiems, bijantiems, dvejojantiems, ir tiems, kurie su savo dabartiniu instruktoriumi tiesiog neranda bendros kalbos, nuoširdžiai rekomenduoju pasimokyti vairuoti su Eidvile. Vidinio komforto zona - garantuota. :)

  • comment_ID ), '#' ); ?>

2017/06/10

Amplius yra tikrai labai profesionali bei kompetetinga mokykla kurioje dirba tik patys geriausi, kvalifikuoti, savo darba išmanantys bei mylintys instruktoriai. Mokyklos savininkas/direktorius Artūras Pakėnas padare viska, kad vairavimo pamoku tvarkaraštis būtu sudarytas man patogiausiu laiku ir net kai atrode tai neimanoma, man buvo pasiulyta instruktore Eidvile Pakėnaitė kuri sugebėjo suteikti galimybe man tureti pamokas kiekviena diena. Eidvile esu labiau nei patenkinta ir galiu parašyti tik gerus atsiliepimus.Atėjus iš kitos mokyklos po labai blogos patirties ši instruktore sugebejo man atsikratyti vairavimo baimės ir išliktu visiškai rami ir kantri net tada kai as visiškai nugrybaudavau. Žodžiu, jei pavargot nuo senu niurzgu ir smerkiancio tono ir norit jaunatviskos,labai gerai aiskinancios/mokinancios bei savo darbui atsidavusios ir nuo jo dar nepavargusios instruktores-labai siūlau kreiptis į Amplius mokykla ir instruktorę Eidvilę. Pažadu, nepasigailesit!
Ačiū tau Eidvile už tavo kantrybę!


Parašykite atsiliepimą

Į jūsų el. paštą bus nusiųsta nuoroda atsiliepimo patvirtinimui, todėl patikrinkite, ar teisingai užrašėte el.pašto adresą
Dėmesio: privalote įrašyti savo vardą bei savo el.pašto adresą, kitaip atsiliepimas gali būti nepatvirtintas

© 2010 - 2017 VMREITINGAI - Visos tesės saugomos. Vairavimo mokyklos ir instruktoriai.
Eiti prie įrankių juostos