Eidvilė Pakėnaitė

4 atsiliepimai

Kategorijos: B

Eidvilė Pakėnaitė
Kaina (90min): 35 Eur


KIA Ceed (mechanika)

Konstitucijos pr. 23 - 516, Vilnius
867704718
info@amplius.lt

Amžius: 1990m.
Kalbos: Lietuvių, Anglų

Atstovaujama mokykla: Driving LT, Šnipiškės Amplius LT, Riešė Amplius LT, Centras Atnaujinta: prieš 335 d.
Parašyti instruktoriui

Parašyti instruktoriui


Patyrusi instruktorė.
Stažavosi pas geriausius Anglijos vairavimo mokymo meistrus.
Aktyviai dalyvauja automobilių sporto varžybose (Slalomai. fast lap ir pan)

2019/07/27

Vairuoti labai bijojau ir išdrįsti eiti į egzaminą užtruko, o dar ilgiau užtruko išlaikius egzaminą vairuoti vienai pačiai. Po kelių mėnesių savarankiško vairavimo neatsidžiaugiu ne tik kad išdrįsau, bet ir kad mokiausi AMPLIUS mokykloje ir su Eidvile, kuriai labiausiai noriu padėkoti už kokybišką mokymą, padrąsinimą (ypač, kai jau norėjosi pasiduoti...) bei kantrybę!
Rekomenduoju visiems, norintiems ramaus ir pagarbaus bendravimo, aiškumo, atvirumo bei profesionalumo.

2019/01/03

Eidvilę be abejonės galima skelbti metų instruktore. Su ja mokydamasi vairuoti jaučiausi puikiai - ji labai kantri, nesukelia jokio streso ir visada atsako į iškilusius klausimus. Vairavimo egzaminą išlaikiau iš pirmo karto! 100% rekomenduotina, kaip ir visa Amplius vairavimo mokykla.

2018/01/08

Kol mokiausi vairuoti teko pabendrauti su keturiais skirtingais instruktoriais, tačiau už tai, kad dabar savarankiškai ir drąsiai važinėju Vilniaus gatvėmis, AČIŪ galiu pasakyti tik Eidvilei. Už profesionalumą, už kantrybę, už atsidavimą savo darbui, už aiškumą, už gerą nuotaiką pamokų metu, už įskiepytą meilę vairavimui. Už tai, kad išmokė pasitikėti savimi, įvertinti esamą situaciją kelyje, ryžtingai priimti sprendimus. Už tai, kad dabar kiekvieną dieną parkuojantis 90 laipsnių kampu man nebereikia 15-lika kartų pasitaisyti... :))
Ačiū, Eidvile! Šitų penkių žvaigždučių tau tiesiog per mažai... :))

Visiems, bijantiems, dvejojantiems, ir tiems, kurie su savo dabartiniu instruktoriumi tiesiog neranda bendros kalbos, nuoširdžiai rekomenduoju pasimokyti vairuoti su Eidvile. Vidinio komforto zona - garantuota. :)

2017/06/10

Amplius yra tikrai labai profesionali bei kompetetinga mokykla kurioje dirba tik patys geriausi, kvalifikuoti, savo darba išmanantys bei mylintys instruktoriai. Mokyklos savininkas/direktorius Artūras Pakėnas padare viska, kad vairavimo pamoku tvarkaraštis būtu sudarytas man patogiausiu laiku ir net kai atrode tai neimanoma, man buvo pasiulyta instruktore Eidvile Pakėnaitė kuri sugebėjo suteikti galimybe man tureti pamokas kiekviena diena. Eidvile esu labiau nei patenkinta ir galiu parašyti tik gerus atsiliepimus.Atėjus iš kitos mokyklos po labai blogos patirties ši instruktore sugebejo man atsikratyti vairavimo baimės ir išliktu visiškai rami ir kantri net tada kai as visiškai nugrybaudavau. Žodžiu, jei pavargot nuo senu niurzgu ir smerkiancio tono ir norit jaunatviskos,labai gerai aiskinancios/mokinancios bei savo darbui atsidavusios ir nuo jo dar nepavargusios instruktores-labai siūlau kreiptis į Amplius mokykla ir instruktorę Eidvilę. Pažadu, nepasigailesit!
Ačiū tau Eidvile už tavo kantrybę!


Atstovaujama mokykla: Driving LT, Šnipiškės Amplius LT, Riešė Amplius LT, Centras

Parašykite atsiliepimą

Į jūsų el. paštą bus nusiųsta nuoroda atsiliepimo patvirtinimui, todėl patikrinkite, ar teisingai užrašėte el.pašto adresą
Dėmesio: privalote įrašyti savo vardą bei savo el.pašto adresą, kitaip atsiliepimas gali būti nepatvirtintas

© 2010 - 2017 VMREITINGAI - Visos tesės saugomos. Vairavimo mokyklos ir instruktoriai.
Eiti prie įrankių juostos