ARV-Auto, Centras

85 atsiliepimai

Kategorijos 95 kodas, A, B, BE, C, CE, D, Kaunas, T

 • Mokomieji: Motociklai - Du YAMAHA FZ6-N, Du YAMAHA XJ6, SUZUKI GS500, YAMAHA YBR 125, KAWASAKI ELIMINATOR. Lengvieji automobiliai – vairuoti mokome tik naujais FORD FOCUS automobiliais mechanine pavarų dėže. FORD FOCUS bei VW GOLF su automatine pavarų dėže. Krovininiai automobiliai – MAN TGX 18.400, RENAULT MIDLUM 280.18, MAN TGA 19.410, MAN TGA 18.390, MAN TGA 18.410, Mersedes Benz 1843, IVECO 130E18, bei balninis vilkikas MAN TGX 18.440 (puspriekabė)
 • A.Mickevičiaus g. 52-18, Kaunas
 • (8 37) 424000, 8 688 71963
 • info@arv-auto.lt

Follow:

Atnaujinta: prieš 2164 d.
Registruokitės į kursus

Registruokitės į kursus

Parašykite mokyklai

Parašykite mokyklai


ARV – AUTO, UAB – viena didžiausių vairavimo mokyklų Kaune, bei Lietuvoje Per metus sėkmingai paruošiame daugiau nei 3000 įvairių kategorijų vairuotojų. Esame teigiamai įvertinti Susisiekimo Ministerijos, kaip geriausia vairavimo mokykla Lietuvoje. 25-ių metų vairuotojų mokymo patirtis ir atsakingas požiūris bei siekis ugdyti saugaus vairavimo kultūrą kelyje.

A1, A2, A, B1, B, BE, C1, C, CE, D
KATEGORIJŲ VAIRUOTOJŲ MOKYMAS
BEI VAIRAVIMO ĮGŪDŽIŲ TOBULINIMAS

PROFESINĖS KVALIFIKACIJOS MOKYMAS /95 KODAS/
PRADINĖ KVALIFIKACIJA KROVINIAMS VEŽTI
PRADINĖ KVALIFIKACIJA KELEIVIAMS VEŽTI
PERIODINIS KVALIFIKACIJOS TOBULINIMO KURSAS

PAPILDOMAS VAIRUOTOJŲ MOKYMAS
ASMENIMS, KURIEMS ATIMTA TEISĖ VAIRUOTI;
PRADEDANTIESIEMS VAIRUOTOJAMS, PAŽEIDUSIEMS KET

ADR MOKYMAI
PAVOJINGŲ KROVINIŲ VAIRUOTOJŲ
BEI SAUGOS SPECIALISTŲ MOKYMAS

Jūsų paslaugoms:
•Profesionalūs, ilgametę patirtį turintys teorijos dėstytojai bei vairavimo instruktoriai.
•Modernios mokymo klasės bei kokybiški užsiėmimai. Teorinės žinios pateikiamos naudojant šiuolaikinę originalią vaizdinę medžiagą, mokomuosius stendus bei maketus.
•Jūsų patogumui, teorinio mokymo klasės: Kaune – Centre, Vilijampolėje, Eiguliuose, Šilainiuose, Dainavoje, Girionyse, Garliavoje, taip pat Prienuose bei Marijampolėje.
•Tik mūsų mokyklos mokiniams – nuotolinis prisijungimas prie mūsų sukurtos KET TESTŲ programos. https://www.facebook.com/ARVAUTO
•Modernios praktinio vairavimo mokymo aikštelės Raudondvario pl., šalia VĮ “Regtira”, Prienuose bei Marijampolėje.
•Kokybiškas mokymas naujomis transporto priemonėmis, atitinkančiomis valstybinio egzamino automobilius.
•Grupes renkame nuolat: www.arv-auto.lt

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2024/05/17

Rekomendacija,- 1000%. Su kuo bebendrautum, nuo mažojo įmonės sraigtelio, atvykus, iki teorijos Liudo dėstymo. Konkretumas, supratingumas, mokėjimas aiškiai ir draugiškai viską pateikti, perduoti žinias. Malonus ir nuoširdus bendravimas. Ačiū už puikų darbą ir nuostabų bendravimą.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2024/04/05

Kaunas, instuktorius Vaidas Kavalenkovas, kompetencijos tiek mažai, kad keista kaip toks žmogus gali dirbti tokioje įmonėje, pamokos su juo, taspats, kas važiuoti vienam. Per visas mokomasias keliones, kokias teko pravažiuoti darbuotojas elgėsi nekompetetingai, ignoravo mane, laika leisdamas telefone, nieko prieš gyvūnus neturiu, tačiau pridursiu, kad jis visada mokomojoje vairavimo priemonėje vežiojosi šunį, kas mane blaškė ir trugdė susikaupti. Paklausus klausimo, kas besimokančiam aktualu visada gaunamas atsakymas pasipiktinusiu tonu. Galu gale vairavimo egzamine, regitroje, sužinojau, kad daug dalyku manęs neišmokė, tokiu, kuriuos privalėjo parodyti, regitroje egzaminuotojui papasakojus savo patirtį nereikėjo minėti instruktoriaus vardo, nes visi puikiai žino jį ir jo menka kompetencija.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2023/12/01

Tik patys geriausi atsiliepimai! Paruošimas 100% ir nuo nulio be baimės už vairo. Rekomenduoju instruktorių Rimvydą Miliūną, pats geriausias žmogus, mokytojas ir net vairavimo psichologas. Nuo pat pirmos pažinties minutės suteikė saugumo jausmą, kad galiu pasitikėti, tikėti ir jog tikrai išmokins viską, nuo pačių paprasčiausių smulkmenų (nebuvau sėdėjusi už mechaninės vairo ne karto). Visada pabraižydavo, parodydavo, išaiškindavo. Vėliau, kai pradėjau važinėti su tėčiu, kas nesisekdavo - visada atidirbdavom tai. Laukdavau kiekvieno važiavimo, kaip didžiausios šventės. Visada būdavo su šypsena veide, pozityvumu, humoro geru jausmu - tai net dingdavo visa įtampa. Būdavo dienų - sunkių, kada neklausydavau mokytojo, tačiau niekada blogu žodžiu nieko nesakė - visada tikėjo ir nenuleido rankų, ir pritaikė tinkamą mokymo metodą, kuris man idealiai tiko. Didžiausi linkėjimai instruktoriui Rimvydui - visada atsiminsiu Jus, kaip vairavimo autoritetą.

Ir visiems rekomenduoju tik ARV vairavimo mokyklą. Tikrai greitai praėjau pamokas, ir jas užbaigiau. Pliusas tas, kad tai vienintelė mokykla, kuri turėjo slidžią trasą. Tikrai rekomenduoju ją išmėginti, tai ne tik praktika žiemos keliams, bet ir suteikė labai daug pasitikėjimo savimi kelyje.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2023/05/12

Didžiausias AČIŪ Kauno Dainavos filijalo instruktoriui Antanui, teko pradėti pas instruktorių Šapolą, nerekomenduoju, visas pamokas telefone prasėdėjo, perėjus pas Antana reikalai susitvarkė ir štai teisės mano ☝️

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2022/11/16

Puiki mokykla

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2021/06/15

Kas ketinate eiti į centro filialą, neikite. Pinigus ištaškysite. 6 kartus laikiau mokyklinį ir nepraėjau, nes prisikabinėjo prie visokių mažmožių. Negaiškite savo laiko ir pinigų, eikite kitur. Per pačius vairavimus nieko neaiškina, telefone sėdi, o per mokyklinį pasako visas klaidas ir tik tada sužinai ką blogai darei.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/09/20

Mokiausi A kategorijos šioje "mokyklėlėje" pas Edvardą Vanagą. Po "rimtų" mokslų sekė keli bandymai laikyti egzaminą Regitroje. Aišku bandymai nesėkmingi. Perėjus į kitą mokyklą, pas jų konkurentus, A kategorijos pažymėjimas jau gautas. O su įgytomis žiniomis pas E. Vanagą, egzamino išlaikyti ir nebuvo įmanoma (tą supratau jau per pirmą pamoką kitoje mokykloje).
Reziumė:
Jei turite laisvo laiko ir noro klausytis Edvardo "sarkazmo", taip pat kolekcionuoti vis jo "brukamą" vizitinę kortelę kur apsipirkti, nuomotis iš jo aprangą, tai kreipkitės į šį instruktorių. Bet, mano supratimu, šis mokytojas sugeba tik rytais išstumti motociklus iš garažo, o vakare juos parstumti.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/08/19

Vertinu instuktoriu Vladimera blogai, visa laika sauke ant manes, trenke per ranka, ar cia normalu? Pravaziavom 3 valandas ir visos su asarom bei stresu. Tokie zmones , neturetu dirbti tokio darbo ! Gaila pinigu ismestu i bala.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/08/14

Centras instruktorius Židrūnas Veiverys super pagarba žmogiškumas ramiai paaiskina- mechaninė. Jūratė- automatas. Sorry bet nuo pirmo karto žemina savo mokinius jokios pagarbos žmogui kuris mokinasi. Šaukia daro stresa mokiniui. Važiavimo metu tai telefonas tai užrašų knygutė vartoma

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/07/11

Instruktorius Rolandas Gruzdžius - žmogus, išmanantis savo darbą, tačiau ypač nemaloniai bendraujantis su besimokančiuoju vairuoti. Vairavimo pamokose už klaidas neretai pykstama, retkarčiais netgi pašiepiama. Taip pat turi pomėgį ypač tempti laiką - galų gale dėl įtampos mažai ką teišmoksti. Nerekomenduoju.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/06/05

Visu šimtu procentu pritariu Remigijui. Jei norite išmokti "vadybos" ir šiaip turite "laisvų" pinigų, tai kreipkitės į Edvardą Vanagą. Tačiau, jei norite išmokti A kategorijos, tuomet siūlyčiau šį "puikų" instruktorių apeiti iš tolo.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/06/05

Visu šimtu procentu pritariu Remigijui. Jei norite išmokti “vadybos”, ir šiaip turite “laisvų” pinigų, tuomet kreipkitės į Edvardą Vanagą. Tačiau, jei norite išmokti A kategorijos, tuomet siūlyčiau šį “puikų” mikytoją apeiti iš tolo.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/06/04

Visu šimtu procentų pritariu Remigijui. Jei norite išmokti "vadybos" ir šiaip turite "laisvų" pinigų, tada galite kreiptis į Edvardą. Tačiau, jei norite išmokti A kategorijos, siūlyčiau šį "puikų" mokytoją apeiti iš tolo.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/06/04

Visu šimtu procentų pritariu Remigijui. Jei norite išmokti "vadybos" ir šiaip turite "laisvų" pinigų, tai kreipkitės į Edvardą Vanagą. Tačiau jei norite išmokti A kategorijos, tuomet siūlyčiau šį "puikų" mokytoją apeiti iš tolo.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/04/28

Mokiausi praktikos važiavimų A kategorijai Kaune. Instruktorius Edvardas. Pradžioje informavau, kad visai neturiu patirties vairuojant motociklą. Informacijos ir patarimų visų mokymų metu praktiškai NULIS! Pasako užduotis ir užsidaro savo namelyje. Tikrai ne taip turi dirbti instruktoriai. Ir dar- nuo pirmo susitikimo bandymas parduoti papildomas paslaugas (laikyk egzaminą su mūsų motociklu, pirk aprangą vienoje parduotuvėje ir t.t.). Vertinimas- blogai, labai blogai.
Egzaminas, aišku, neišlaikytas. Dabar einu papildomai mokintis pas jūsų konkurentus. Požiūris iš esmės kitoks. Didžiulis postūmis į priekį jau po pirmo užsiėmimo.
Niekam nerekomenduosiu jūsų mokyklos, bent jau A kategorijai.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2020/03/05

Mokiausi dainavoj pas instruktorių Marių Šmigelską, puikiai viską išaiškina, labai rekomenduoju!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/12/28

Mokinaus pas instruktorių Zigmą Marijampolėje, labai rekomenduoju, regitroje išlaikiau iš pirmo karto be priekaištų.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/08/14

Rekomenduoju šią ARV mokyklą, o ypač instruktorių Artūrą Navicką, kuris padėjo ir paaiškino visus keliamus klausimus. Pamokos buvo be streso ir su gera nuotaika, tai žmogus, kuris nuoširdžiai nori padėti išmokyti gerai vairuoti, saugiai jaustis kelyje ir regitrą išlaikyti iš pirmo karto!!!!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/05/29

Sveiki, labai noriu padėkoti ARV Auto instruktoriams Albinui ir Linui už suteiktas žinias, patarimus, ir kantrybę!!! Nuostabūs instruktoriai, rekomenduoju 100%!!!!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/05/12

Labai dekui destytojui Renaldui uz puikiai ismokytas teorijos zinias. Regitroj islaikyta is pirmo karto

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/05/09

Didelis aciu instruktoriui Gediminui Miklusiui.puikus instruktorius,regitra is pirmo karto.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/05/02

Mokiausi ARD pas E.Mitkų. Daug žinių, geras pateikimas.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/03/17

mokiausi vairuoti Silainiu filiale su Kestuciu Kuru. Nuostabus instruktorius, supratingas, kantrus, niekad nebuvo susierzinimo jo veide, kai 20karta ta pacia klaida dariau. Niekad nebuvau iki tol vairavusi- uzteko 15vairavimu ir regitroj viska issilaikiau is pirmo karto. Tik geriausi atsiliepimai apie si instruktoriu:)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/03/15

Lankiau teorijos kursus Dainavos filiale, puikiai parengė, o didžiausią įspūdį paliko instruktorius Arvydas Zavistanavičius. Be galo malonus, kantrus, šiltas, profesionalus žmogus. Pas jį mokantis nebeliko jokių neaiškumų, spragų, baimių ar nepasitikėjimo. Kiekvienas važiavimas yra ne tik pamoka, bet ir nuostabus laiko praleidimas. Ačiū jam labai! Rekomenduoju TIK šį instruktorių!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/08/24

Pats geriausias instruktorius yra Edvinas Rutkauskas centro filiale !!! Ačiū didelis jam :) Regitra išlaikyta iš pirmo karto ! :))))

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/04/29

SVEIKI! SUSIMOKEJAU UZ TEORIJA, O PRPGRAMELE DAR LIGI SIOL NEAKTIVUOTA! KODEL?

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2017/12/06

Prasta mokykla Kaune Centre, prastai paruošia vairavimo egzaminui.Vairavimo metu instruktoriai mažai ką aiškina, tik sėdi ir tyli, bet atėjus laikyti laikui vairavimo egzamina viskas išaiškėja. Ir tik perki papildomus važiavimus ir galo nematyti.Paklausus gal man neverta vairuoti išvis. tai išgirstu, tai ne viskas gerai. Nuvažiavus laikyti Regitroje pasijunti visišku nevykėliu.Gal aš paprasčiausiai gavau prastą instruktorių.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2017/11/15

Esu labai patenkinta šios mokykles instruktorium Antanu Kunsku nuostabus žmogus, mokytojas. Labai smagu mokytis pas ši zmogus , i vairavimus eidavau su didziausia sypsena! Taip pat puikiai supranta savo darba, turintis daug daug kantrybes žmogus! Labai likau patenkinta!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2017/11/13

Lankiau A kategorijos kursus šioje mokykloje, konkrečiau-Marijampolėje. Instruktorius Paulius tikrai geras instruktorius, kantrus ir supratingas, paaiškino kaip ką teisingiau atlikti, kaip nesusimauti. nors išlaikiau regitroje ne iš pirmo karto, bet tai tik dėl per didelio jaudulio. Pagaliau įgyvėndinau vieną svajonę ir galėsiu sėsti ant plieninio žirgo legaliai !!! Dėkoju ARV, o labiausiai instruktoriui Pauliui.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2017/10/16

Noriu pagirti Jurijų Gorlovą, kuris moko Kaune B kategoriją!! Esu labai patenkinta, žmogus turintis daug kantrybės, puikiai visko išmokė!! Daugiau tokių šaunių instruktorių!!!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2017/07/12

Didelis AČİŪ jusu vairavimo mokyklai. Dainavos filialui. Teorijos destytojui Robertui. Didžiausias AČIŪ vairavimo instruktorei Ilonai Nicelienei. Visiems rekomenduosiu.... Kantri, tolerantiška tiesiog nuostabi savo srities specialistė. Mane ji išmokė taip, jog viskas pavyko per pirmuosius kartus. Ačiū ir nuolat besišypsančiai administratorei. Šiandiena laikau vairuotojo pažymėjima ir tiesiog negaliu jums likti nepadėkojus. Dar karta AČIŪ !!!!!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2017/07/01

Šilainių filialas su ten dirbančiais darbuotojais yra pats geriausias! O vairavimo instruktorius Mindaugas Jukšta žiauriai gerai viską išaiškina bei išmoko , Regitroje išlaikiau viską iš pirmo karto ir tikrai nesigailiu pasirinkęs ARV AUTO vairavimo mokykla.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2017/02/03

Centro skyrius siaubingas, niekam nerekomenduoju čia eiti praktikos važiavimų. Visu pirma jūsų visi važiavimai bus ištempti (po 1-2 važiavimus per savaitę). Instruktoriai per daug nieko neaiškina važiavimo metu, kai kurie sau su telefonais siuntinėja snap'us ir tt. Tik egzamino įskaitos metu sužinosit visus kriterijus už ką esat vertinami, nes važiavimo metu jums niekas neaiškins kas blogai yra daroma, kokie yra vertinimo kriterijai. Jei norit sutaupyti savo laiką ir pinigus bei nervus siūlyčiau čia neiti. Smarkiai apsigavau čia pasirinkęs praktinius važiavimus, daugiau niekada čia neičiau.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/12/28

Eilinį kartą kas 5 metai atnaujinau zinias adrA1 pas mokytoja EgidijųMitkų. Dedu didelį pliusą jam uz šiuolaikšką mokyma. Dėkoju.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/12/27

Vytautas Stainys yra vertas puikaus instruktoriaus vardo. Visas klaidas ramiai paaiškina, duoda geriausius patarimus ir svarbiausia - suteikia malonią atmosferą važiuojant, nesukeldamas jokio streso. Tik geriausi žodžiai šiam puikiam instruktoriui, kuris suteikė daug naudingų žinių, motyvavo ir padėjo įveikti regitrą be baimės! REKOMENDUOJU!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/11/16

Sveiki,gal galima gauti iš kažkur instruktoriaus Jono (pavardės nežinau) numerį? Dirba Garliavos arv-auto.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/10/19

Mano manymu, geriausia vairavimo mokykla Kaune ir ne tik.
Mokiausi pavojingųjų krovinių vežimo egzaminams (ADR A1 ir A2) pas instruktoriu Egidijų Mitkų. Savo srities profesionalas puikiai išmanantis savo darbą. Mokymas vyko ne tik ARV patalpose, bet dar ir galėjau spręsti testus namie. Testų sprendimui namie jie siūlo vairuotojams.lt esančius ADR testus. Tikrai patogi programa ir naujausi klausimai. Laikyti egzaminą buvo paprasčiau nei išlaikyti programoje esančius testus :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/10/05

Mokykla patenkinanti visus lūkesčius.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/11/26

Rasau konkreciai apie GARLIAVOS mokykla. Teorija buvo ziauriai gerai ismokinta ir likau patenkinta. Bet praktikos instruktorius....... NIEKAM NEREKOMENDUOJU INSTRUKTORIAUS JONO!!!! Jis per 14 vaziavimu mokino tik kaip masina graziai valdyti, ir nematydavo kad darau kritines klaidas (pvz: nuo kalno pries sviesafora stabdausi su laisvu). Ir taip gavosi kad laikiau mokyklini su kitu instruktorium, ir aisku neislaikiau!!! Nes as galvodavau kad vairuoju labai gerai, bet pasirodo daug klaidu darau, kuriu jis man nesakydavo... Ir siaip, instruktorius visada susiraukes, piktas, net siurpai eidavo kai turedavau su tokiu nemaloniu zmogum sedet.. Tai mokyklini islaikiau is trecio karto (tik tada kai jau su juo laikiau)....

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/10/31

Mokiausi Kauno Centro Skyriuje, siaubinga patirtis, jokios pagarbos mokiniui, jeigu norite būti žeminami "dėstytojų ir instruktorių", tada prašom neškite jiems ( mokyklai) savo pinigus.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/10/24

Sauni mokykla,geri instuktoriai,jei netingi mokytis ir" nevolioji" durniaus.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/09/13

Zydrunas Veiverys - geras ir malonus instruktorius. Ne tik ismoko visko ko reikia gatvese vairuojant, bet ir megstantis pajuokauti :) rekomenduoju

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/07/17

Puiki mokykla. Mano iškirtinėje situacijoje rado išeitį, sutaupė man daug pinigų, laiko ir nervų :) puiki mokymo kokybė. Kiekvieną sutinka, kaip sau artimą. Rekomenduoju visiem ir kiekvienam.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2014/07/28

Lankiau A kategorijos praktinius vaziavimus Kaune ir likau visiskai nusivyles.

Aikstele yra - TRAGISKA

Instruktorius ,kaip kaskas jau minejo, - arogantiskas, palieka tave aikstelei viena ir vazinekis kaip nori, jokiu paaiskinimu kaip geriau iveikt viena ar kita uzduoti. Isvaziavus i miesta visai tyli, pasako tik i kuria puse sukti, o padarius klaida pradeda saukt ko pasekoje isvis pasimeti. Grizus is vazinejimo po miesta dar pasitycioja is to kaip negerai dar vairuoji.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2014/03/04

Esu visiškai patenkinta, kad pasirinkau šią vairavimo mokyklą. Dėstytojo Roberto paskaitos tiesiog puikios: įdomios, produktyvios, dėstytojas puikiai išaiškina visą teoriją. Esu labai jam dėkinga. :) Na, o su instruktoriumi man ne taip pasisekė... Teko eiti pas Stasį. Vyrukas jau pagyvenęs, ilgai dirbantis šį darbą, todėl turbūt nervai jau ištampyti, bet tai visiškai nepateisina jo nepagarbos mokiniui, žeminimo, pastovaus šaukimo ir visiško nesiskaitymo. Nekalbu jau apie tai, kad jo mokymo būdas yra visiškai bevaisis. Kaip sakoma: iš tuščio į kiaurą.:) Taip pat, negalima pamiršti įžeidinėjimo ir liežuviavimo kaip kokiai senai turgaus bobai. Kai pasikeičiau instruktorių, jis sugebėjo mane išvadinti savo mokiniui "čiučiundra" ir dar pridėjo "tik niekam nesakyk, kad tai sakiau". Jam nepasisekė, nes tasai mokinys buvo mano klasiokas ir labai geras draugas. :) Na, o dabar pasikeičiau instuktorių į Tadą ir esu labai patenkinta. Labai labai šaunus žmogus ir mokymo būdas puikus. Tikrai rekomenduoju šią vairavimo mokyklą, tik jei papulsite pas Stasį, apsišarvuokite geležine kantrybe arba pasikeiskite instruktorių jau po pirmo vairavimo.:)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2014/02/17

Ėjau pas jus mokytis b kategorijos dėl gerų atsiliepimų, gero autoparko, ir dėl patogios vietos arti namų (Šilainių padalinys). Ir nenusivyliau Jūsų mokykla. Išlaikiau Regitroje teoriją ir vairavimo egzaminą iš pirmo karto, aišku mokykloje nebuvo itin lengva, važiavimo iskaitą išlaikiau tik iš penkto karto, tačiau, manau, tai buvo į naudą, nes tai vertė mane dirbti dar daugiau, suprasti, kad vairavimas nėra paprastas dalykas. Instruktorius mano buvo Vaidas Vaitkevičius, kuris, manau, yra sažiningas, ramus, kantrus ir gerai kvalifikuotas specialistas. Norėčiau jam asmeniškai padėkoti už vairavimo pamokas. Buvau girdėjus visokių istorijų apie netikusius "instruktorius", tačiau susipažinus su Juo, dingo visokie netikę stereotipai. Pasirodo mokytojas gali buti ir kantrus, ir kartu linksmas, pajuokaujantis, nesukeliantis streso, kas labai svarbu besimokant naujo dalyko. Taip pat man Jis patiko dėl darbštumo, paruošė ivairioms girdėtoms užduotims Regitroje, kurios kaip tik ir pasitaikė, vis kartojom, kas nesiseka, be to vis kartojo, ko butinai nepamirsciau, kas būtina geram ir saugiam vairavimui, ir nuoširdžiai patardavo, ką daryti dėl važiavimų ir įskaitų, visad padrasindavo, ko pasekoje net ir pati nebijojau seėsti už vairo su šeimos nariu besimokinant papildomai. Kalbant apie teorijos dėstytoją, taip pat nesu nusivylusi, Gudaitis griežtas, kartu kompetentingas, linksmas mokytojas suteikė įvairiais būdais teorines žinias, "privertė" mokytis, tik vienas minusas, kad labai jau maža klasė dar rudenio sezonui. Be to turiu Jums pasiūlymas ateičiai, besimokydama vairuoti savarankiškai pasigedau vairavimo aikštelės nuomos.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2014/02/06

Labai patenkinta šia mokykla. Teorijos mokiausi Šilainiuose, dėst.Gudaitis; paskaitos įdomios, nenuobodžios. Teoriją mokykloje ir Regitroje išlaikiaus iš pirmo karto. Važinėjau su dviems instruktoriais Kęstučiu (su Golf VI) ir Albinu (Fokus). Labai ačiū abiems , nes Regitroje išlaikaiu iš pirmo karto.
Sėkmės darbe vism ARV AUTO kolektyvui

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2014/01/12

nelabai patenkinta sia mokykla ,,lankiau raudonvario pl.teorijos mokytojas Ramunas sauniai deste aiskiai viska isaiskino jam 10 balu. bet instruktorius nekoks ir administracija nekokia.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2013/12/29

ARV auto ,mokinausi CE kategorija.Likau visapusiskai patenkintas sia mokykla. Silainiuose teorija deste Vytenis- aiskiai ir suprantamai. Praktikinius vaziavimus mokino instruktorius Ramunas, kuris paliko tikro profesionalo ispudi. Maloniai nustebino tvarkingas autoukis.Automobiliai nauji ir ju daug.Todel per menesi laiko buvau isklauses teorijos paskaitas ir atlikes praktikinius vaziavimus ir islaikes teorijos ir paktikos egzaminus. Aciu Jums. Ir sekmes ruosiant vairuotojus.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2013/11/13

Pati geriausia mokykla, nei uz ka nesirinkciau kitos!
Puikios salygos mokytis vairuoti :
1.Paskaitos vyksta KTU, naujos auditorijos, profesonaliai.
2. Labai geras destytojas Liudas :)
3.Praktinis vairavimas buvo su malonumu, automobiliai nauji, svarus, aikstele labai gera.
4. Instruktoriai geri labai, Zilvinas ir Robertas, ismoke taip, kad kelyje- kaip namuose.
5. Puiki mokymo programa kompiutery.
6.Administratores malonios.
Pasekoje to, visus egzaminus puikiai islaikiau, regitroj viskas 100%. Nei vienos klaidos, Aciu vairavimo mokyklai ir darbuotojams.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2013/11/06

Tikrai arv-auto pati geriausia vairavimo mokykla, mokiausi B kat. ejau truputi issigandusi prisiskaicius prastu komentaru, bet likau patenkinta visais 200proc.:) tikrai nemokejau vairuoti, bet per toki trumpa laika ismokino ir jau siandien baigiau vairavimo iskaita sioje mokykloje is pirmo karto, o galvojau kad islaikysiu is kokio 10
-to:) taip pat ir teorija. Begalo dekoju sauniam kantriam destytojui Vyteniui Gudaiciui, i jo paskaitas ejau su malonumu;) ant tiek viska gerai isaiskino, kad nelabai daug reikejo mokintis papildomai bilietus i teorijos egz. ejau zinodama kad islaikysiu is pirmo kart taip ir buvo:) taip pat labai didelis AČIŪ instruktoriui Rinaldui Petkeviciui labai ramus, kantrus, viska labai gerai paaiskino, ismokino vairuot kaip priklauso mokiaus kaune silainiu filiale labai patiko nauji automobiliai viskas be priekaistu, likau begalo viskuo patenkinta ir visiems siulyciau tik sia vairavimo mokykla :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2013/11/06

ARV lankiau Raudondvario plente. Labai patiko! Destytojas Ramunas viska puikiai ir aiskiai isdeste. Instruktorius Vytas Stainys irgi labai geras. Paaiskindavo klaidas, nepykdavo ir nerekdavo. Labai dziaugiuos pasirinkus sia vairavimo mokykla! Linkejimai ARV kolektyvui!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2013/09/11

Labai NErekomenduoju eiti mokytis A kategorijos šią įmonę Kaune. Nes :
Instruktorius arogantiškas
Neatsakinėja į klausimus
Kabinėjasi
Važiavimo metu padarius klaidą, rėkia ir įžeidinėja!
Baigus važiavimą įrodinėja kažkokius nesuprantamus savo gyvenimo įsitikinimus!
O jeigu jam tiesiog ( dėl poros klaidų ar išvis neaišku dėl ko) nepatinka tavo važiavimas, reikia pirktis papildomus kursus kurių, vienos pamokos kaina 100lt!!!
APGAILĖTINA!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2013/08/16

Nusivyliau šia vairavimo mokykla, tiek išreklamuota ir nieko gero. Jau reikėjo bėgti po pirmo apsilankymo jų biure Kauno centre, kaip jau kas anksčiau minėjo, administratorės nelabai turi patirties klientų aptarnavimo srityje. Toliau teorijos mokytojas, nežinau kuo aš jam užkliuvau, bet tiesiai į akis šaipėsi, kad neišlaikysiu egzaminų (gal čia tokia skatinimo sistema..), nepavyko šis jo noras, teoriją Regitroje išlaikiau iš pirmo karto. Na o instruktorius Jonas, dėkoju jam, įvarė vairavimo baimę, ir per nagus gavus buvau, ir netikėle išvadinta. Po to jau baisu būdavo ką nors jam sakyti ar klausti. Nesakau, kad šioje mokykloje visi instruktoriai yra tokie, bet jei pajausite, kad nerandat kalbos su mokytoju iš karto keiskite. Po viso šito mokslo pralaukiau metus, kol sukaupiau drąsą vėl sėsti prie vairo, nuėjau į kitą vairavimo mokyklą, ėmiau papildomus vairavimus ir tada ramiausiai iš pirmo karto išlaikiau praktikos egzaminą Regitroje. Mokyklos pliusai - tvarkinga mokymosi aikštelė ir naujausios mašinos.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2013/08/04

Mokiausi ARV auto su nuostabiu instruktoriumi Pauliumi Sverciausku Dainavos filiale. Labai labai geras instruktorius - kantrus, geras pedagogas, niekada nepakele balso tono ir, kas svarbiausia, ismoke vairuoti. I jo pamokas eidavau su malonumu :) tikrai rekomenduoju

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2013/06/27

Arv geriausi aciu edvardui už paskaitas buvau nusiteikimas kad reiks egzamina penkis kart laikyt visur išlaikiau iš pirmo instruktorė jūratė išvis pasaka žmogus jai kur ir mokytis tai tik arv jus super mokykla aciu jums nuoširdžiai

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2013/06/14

Sauni mokykla tik patariu jei jau kazkas instruktoriuje nepatinka nesijauciat saugiai, ar gerai su juo vairuojant, net negalvodami pasikeiskite. man taip nutiko kad pravazevau visus vairavimus su nepatyrusiu instruktorium ir jis man per 12pamoku neisaiskino beveik nieko. Nusipirkau papildomu vairavimu pas tikrai nuostabu, kulturinga, kantru, supratinga instruktoriu MILIUNA mokanti viska issaiskinti labai aiskiai. Rekomenduoju visiems:) ACIU SIAM INSTRUKTORIUI. pravazevau kelis kartus ir esu labai patenkinta nes pagaliau issilaikiau mokyklini vairavimo egzamina, jauciuosi tikrai tvirtai uz vairo:)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2012/12/20

Na man ir su tuo Azuolu teko susidurt.. Toki isterika seniai teko sutikt.Darbas sunkus,atsakomybe didele,bet kai klientus zemint pradeda tai tikrai blogas pojutis. Rengiuosi dabar ce kursam ir bijau patekt pas si instruktoriu vien del to dvejoju su arvauto pasirinkimu.o siaip visa kita tai tik didziulei pliusai,o ypatingai teorijos mokytojas.sekmes arv auto

Response from ARV-Auto, Centras on 2013/04/06

Teorijos mokytojas super tikrai be priekaistu.nu bet instruktoriai padek dieve krovininiu ,i arv ejau atsitiktinai nepaskaites nei forumu nieko del to save edu db del tokio pasirinkimo.gerai pasidomekit pries einant patarciau i paprastesnes ne tiek nervu isgadins isgamos.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2012/07/21

Super mokykla. Mielai dar kartą kursus lankyčiau :) Teorijos mokytojas Mindaugas viską puikiai išaiškino, daug pavyzdžių pateikė kaip realiai kelyje reikėtų elgtis vienokioje ar kitokioje situacijoje, o ir 'prikolų' netrūko. Su džiaugsmu į paskaitas šuoliuodavau :D Instruktorius taip pat šaunus pasitaikė (J. Gorlovas), nerėkė, visada padėdavo. Rekomenduoju :) Apie direktorių Valdą aplamai neturiu žodžių. Vienas nuostabiausių mano sutiktų žmonių. Toks atsipalaidavęs, visad nuotaikoj žmogus, ramiai pro šoną nepraeis, būtinai kokį bajeriuką suskels :D Kalbant apie pačią įrangą mokyklos taip pat vien pliusai. Golfukai smagiai rieda (mokinausi su VI). Teorijoj klausimai sunkoki, bet nuoširdžiai pasimokinus iš pirmo karto tikrai galima išlaikyti. (aš pati ir mokykloj ir regitroj iš pirmo karto išlaikiau) Žodžiu labai liuks paruošimas. Labai labai ačiū jum:)

Response from ARV-Auto, Centras on 2013/09/19

Pritariu. Instruktorius Jurijus Gorlovas-pats geriausias! Sis zmogus niekad ant manes nesauke, nors tikrai buvo nekokiu situaciju. Tikrai nemaniau, kad galesiu kadanors taip saugiai ir uztikrintai jaustis uz vairo. Viskas-sio nuostabaus mokytojo deka. Aciu, instruktoriau!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2012/04/26

Negalėčiau gerai atsiliepti apie ARV vairuotojų mokyklą Kaune. Pirma - biure dirbančios merginos netaktiškos ir nemandagios. Su interesantais tinkančiais joms į tėvus kalba kaip su kaimo šokiuose sutiktais bernais. Su mokyklinių egzaminų klausimais akivaizdžiai persistengta (gal todėl skina geriausios auto mokyklos laurus), daugelio bilietų atsakymų variantai prasilenkiantys su logika ir mažų mažiausia - idiotiški. Stengiamasi ne patikrinti mokinio žinias, o bet kokia kaina jį suklaidinti ir supainioti, bet tai atskira istorija. Labai prastą įspūdį paliko vairavimo instruktorius Ąžuolas Datenis. Vietoj to, kad mokiniui aiškintu jo klaidas, ką ir kaip reikia daryti ir ko nereikia daryti, jis pamokų metu peza niekus ir nuolat aiškina, kad nemoki važiuoti. Tsakant atbarabanina vieną ratuką Regitros egzaminų maršrutu, kuris tęsiasi na daugiau kaip valandą, gryžta į aikštelę ir žinoma nesidrovi mokinio paprašyti pasirašyti, kad pasivažinėjimas vyko 2 val. Ir taip 6+1 kartus. Po to žinokis kaip išmanai. Suprantama, jei nori papildomai pasimokyti ir gauti tikslingesnę pamoką, teks papildomai pamokėti. 6 pamokų po 2 "čyras" valandas tikrai užtektų, kad išsilaikyti egzaminą Regitroje, bet ne su šiuo instruktoriumi...

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2012/04/20

Si makykla tikrai labai gera labai puikus Teorijos Destytojas Vytenis Bei Vairavimo instruktorius Merkelis +10 iems ARV-Auto Sauniausia mokykla Kaune siuliciau visiems rinktis :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2011/09/22

geresnes mokyklos Kaune tikrai ner mokinausi ABC D kat. tai ten vienas instruktorius ant dvieju masinu o masinos senos tai vaziavimus baigiau po menesio o ARV masinos liuks instruktorius Salasevicius super ir MAN toks pat kaip regitroi negana to dar viena vaziavima paliko pries pat egzamina.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2011/09/09

Labai puiki vairavimo mokykla:)Teorijos paskaitos tikrai įdomios:)Nuostabus instruktorius- Edvardas:)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2011/08/15

Labai džiaugiuosi , kad pasirinkau šią vairavimo mokyklą, teorijos paskaitos buvo labai įdomios ir išsamios. Labiausiai dėkinga esu savo vairavimo instruktoriui ,Rolandui Gruzdžiui , kad paruošė egzaminams , kuriuos islaikiau is pirmo karto puikiai ir , kad dabar jau vairuoju savo mašinytę. Sėkmės visiems pasirinkusiems šią mokyklą.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2011/06/08

Aš manau gera mokykla ir jų auto ūkis tikrai geras. Tik žiūrėsim, kaip man seksis Regitroje važiavimą CE kategorija laikyti. Teoriją iš pirmo karto išlaikiau. Manau tam mokykla taipogi įtakos turėjo.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2011/06/08

Puiki mokykla, rekomenduoju instruktorių Miliūną, jo pagalba išlaikiau iš pirmo karto, dėkui jam!:))

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2011/04/13

Labai džiaugiuosi pasirinkusi šią vairavimo mokyklą. Didelė kompiuteriu salė, puikūs teorijos ir vairavimo instruktoriai, draugiškas kolektyvas - tikrai neturiu nei vieno nusiskundimo. Labai rekomenduoju instruktorių R. Gruzdžių.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2011/04/05

#4, kaip įdomiai... Aš su tuo pačiu dėde Komisarovu viską pravažiavau puikiausiai, ne vieno karto turbūt balso nepakėlė, o "kliurka" aš už vairo tai atsakanti:) Ir dėstė aiškiai, ir kantrybė man jo auksinė pasirodė.:) O šiaip ir apie likusi ARV kolektyvą - kuo geriausi atsiliepimai: labai aiškiai ir plačiai išdėstyta teorija, nemažai išgirdau iš dėstytojo praktinės informacijos. Ne tik sausai KET knygelę atpylė. Labai labai ačiū jums visiems ten :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2011/03/31

Labai šaunus kolktyvas ir malonūs instruktoriai.. Automobiliai nauji, tavrkingi.. Jei dar kartą reikėtų eiti į vairavimo kursus, eičiau būtent čia ir tik pas instruktorę REGINĄ... :) Dėkoju visiems..

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2011/03/02

Pirmas pliusas yra tai, jog čia geri automobiliai, nauji ir tokie patys kaip regitroj, va, pvz, regitra nusipirko 6 golfuka ir ARV jau tokį turi, nežinau kaip kitiems, bet aš tikrai nenorėčiau mokytis su 3 ar 2 golfu, arba audine 1989 m. kur būna kitose vairavimo mokyklose, net graudu žiūrėt būna kai su tokiom mokosi :D Teoriją irgi labai gerai išdėstė, išlaikiau iš pirmo karto be jokios baimės ir nervų :) Vienas instruktorius nelabai patiko, pavardės neminėsiu, problema panaši kaip ir jau rašiusiems, visokie reikalai (iš mano laiko), kartais net keista būdavo, atrodo vos pavažinėji, jau baigėsi laikas, o draugų irgi pilna ir su visais sveikinasi, kartą, kad pasisveikintų su draugu man vairuojant kaip dėjo ant stabdžių tai jei be diržo, būčiau per langą išlėkus. :D Bet kitas instruktorius labiau patiko, gerai išaiškino ir reikalų bereikalingų neturėjo.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2011/02/17

Taip, teorija tikrai aiškiai išdėstyta (išlaikiau iš pirmo karto), tačiau vairavimo instruktorius nebuvo pats maloniausias (Komisarovas) griebdavo už vairo, keldavo balsą ir šiaip viską pasakydavo ką daryt (kada bėgį perjungt, kada posūkį rodyt, kada persirikiuot). Šiaip geras žmogus tik kantrybės mažoka. Eidavau su baime į vairavimo pamokas ir jau 2 mėn kaip nesiryžtu eit į Regitra vairavimo laikyt, nes nesijaučiu išmokyta pakankamai.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2011/02/15

Tikrai labai rekomenduoju šitą mokyklą, viskas daroma taip, kaip reikia, moko to kas reikalinga. C ir CE išsilaikiau iš pirmo karto. Aš tik už ARV-AUTO.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2011/02/02

Mokykla puiki, laikiausi 2 kategorijas, abi išlaikiau Regitroje iš pirmo karto (viską).

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2011/01/28

šią mokyklą rekomendavo pažįstami, kurioje patys mokėsi. Tad pati galiu pasakyti, kad tikrai puikiai paruošia. Įdomiai pravedamos paskaitos, kartais koks juokelis įterpiamas, puiki mokymo sistema. Dar tie papildomi atsiskaitymai parodydavo žinių lygi, o tai priversdavo daugiau pasimokyti.Turėjau puikų instruktorių Vaitkevičių. Prieš tai niekad nebuvau vairavusi, jis kantriai ir aiškiai viską išaiškino. Teoriją išlaikiau iš pirmo, vairavimą iš antro karto.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2011/01/25

Na, aš išsakysiu šiek tiek kitokią nuomonę apie šitą mokyklą. Šitoj mokykloj turėjau tik pravažiavimą [D kat]. Kadangi turėjau su kuo lyginti [C, CE] tuo pačiu metu važiavau su kita mokykla], tai mane stebino abejingi instruktoriai, bet kokių aiškinimų stoka. Ne visada ryždavausi paklausti, kas neaišku, nes sulaukdavau nereikšmingų atsakymų, tokių minimalių, kurie tarsi sako "atsiknisk kuo greičiau", dėkui nors už tai, kad viskas gana mandagumo ribose.. "Topas" būdavo, kai per kiekvieną važiavimą, reikėdavo tai pavežti kokius pažįstamus iki kažkur, tai šiaip sustoti ir palaukti kol instruktorius išlips ir nusipirks cigarečių, pasišnekės su draugais, ar kt. reikalai - ir taip per kiekvieną važiavimą bent po 3 kartus :) Gal ir netrukdo, bet kai važiavau vieną papildomą važiavimą už savo lėšas, ir reikėjo Regitroj kažko palaukti, buvo nelabai smagu. Tačiau yra ir kitas pliusas - kadangi autobusas egzaminams naudojamas tas pats, tai tikrai palengvina važiavima, bent psichologiškai. Be to, vieną kartą "po blatu" leido Regitros aikštelėje pasisukioti :) O bet tačiau, egzaminą išlaikiau tik iš trečio karto.. Nzn, kiek tai mano kaltė (man autobuso vairavimas pats sudėtingiausias iš visų kategorijų, C ir CE išlaikiau iš pirmo karto), kiek instruktorių :) Gal tiesiog užtaikiau ant tokio momento, kai buvo daug darbo, ir nebuvo kada gilintis į kiekvieno naujo vairuotojo problemas, bet tikrai norėjosi ne tokio atmestino požiūrio, kartais primindavo "senus gerus" vairavimo mokyklų laikus, kaip prieš 10-20 metu, tik kad niekas nešaukė.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2011/01/21

ARV manau, geriausia vairavimo mokykla Kaune. nežinau nei vieno žmogaus, kuris būtų nusivylęs šia mokykla. Tikrai nėra nuobodu sėdėti paskaitose, ne tik todėl, kad eini dėl savęs, užsibrėžto tikslo turėti teises, bet ir todėl, kad mokytojai labai malonūs ir išmanantys savo darbą. Prieš tai buvau visiškai nevairavusi ir išmokė per 10 vairavimų visko, ką buvo įmanoma per tiek laiko išmokyt. Rekomenduoju tikrai :) Išlaikiau iš pirmo karto. Puikus mokytojas Rolandas.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2011/01/21

Labai puiki vairavimo mokykla. Teorijos dėstytojai teoriją pateikia labai aiškiai, nestokoja humoro, todėl įsidėmėti labai paprasta. :)
Vairavimo instruktoriai negaili patarimų, gudrybių, apsiginklavę kantrybe. Mokantis nejaučiau jokio streso, tik malonumą sėdint už vairo.
Pradėjau vairuoti nuo nulio. Per trumpą laiką pavyko išmokti vairuoti taip, kad laikant egzaminą klaidų buvo minimumas.
Rekomenduoju šią mokyklą visiems , kurie nori labai gerai išmokti vairuoti. ;)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2011/01/17

Aš taip pat mokinausi ARV, tikrai labai įdomios paskaitos, Ačiū už jas Mindaugui! išsamiai ir aiškiai viską dėstė... Instruktoriai irgi nuostabus, gerai išaiškina, pasako kur būti itin atsargiems...visokiu gudrybių papasakojo :D Visiems rekomenduočiau šią mokyklą, tikrai tikri profesionalai dirba :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2011/01/17

Lankiau ARV auto vairavimo mokyklą, įspūdį paliko labai gerą. Teorijos paskaitos įdomios, tikrai neteks nuobodžiauti. Dėstytojai temą išdėsto aiškiai ir įdomiai, atsako į visus iškilusius klausimus. Vairavimo instruktoriai taip pat kaip ir dėstytojai išmano savo darbą. Su jais malonu bendrauti, klaidas kurias padarai pasako ir paaiškina kaip jų išvengti. ARV auto - mokykla kurią rekomanduoju visiems kurie nori išmokti vairuoti!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2011/01/12

Mokiausi Arv-auto mokykloj ir įspūdis liko didžiulis ir labai geras. Eidama mokytis buvau susidarius nekokią nuomonę apie vairavimo kursus išviso, taciau Arv viską pakeitė. Galiu pasakyti, kad paskaitų kokybė, paskaitų atmosfera, paskaitų informacija, paskaitų laikas buvo patys geriausi. Dėstytojui Mindaugui duočiau + 10 balu, nes pas jį net ir nenorom sugebi įsisavint informacija, nes jis ją begalo įdomiai perteikia. Vairavimo instruktoriai ir mašinos taip pat labai geros, naujos. Instruktoriai paruošia tikrai labai gerai, malonu bendrauti su jais. Paslaugos labai kokybiškos. Eidavau į Arv su didžiausiu džiaugsmu, nes tai vieta kur mokslas sutinka atsipalaidavimą. :) Visiem rekomenduočiau rinktis Arv, nes tai vieta, kuria nenusivilsit ir nenorėsit baigti kursu.! :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2011/01/12

Lankiau ARV-AUTO vairavimo mokyklą, labai idomios teorijos paskaitos, tikrai nenuobodžios, per jas daug ko išmokau ir net pamiršti neišeina :D Dėstytojas labai kompetetingas. Vairavimo instruktorių tikrai gerą turėjau, net baigus važiavimus gavau naudingų patarimų. Siūlyčiau rinktis šia mokyklą, tikrai nenusivilsit :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2011/01/12

Labai, patenkintas esu baigęs šia vairavimo mokyklą, ir tikrai rekomenduoju visiems.
Dėstytojų vairavimo paskaitos vykdavo įdomiai ir nebūdavo sunku išmokti visos teorijos, suteikiama buvo daug informacijos, todėl esu laimingas baigęs šia vairavimo mokyklą.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2011/01/12

Lankiau arv-auto vairavimo mokyklą apie teorijos pamokas galiu pasakyt kad išmokė gerai aišku reikėjo ir pačiam padirbėt, dėstytojas tikrai palaikė tvarką paskaitų metu. O apie vairavimą tiesiog priklauso nuo instruktoriau mokymo pvz: mano instruktorius mane mokė jau tikram važiavimui kaip reikia vazžiuot jau išsilaikius teises, tad Regitroje turėjau problemų su saugiu važiavimu, išlaikiau vairavim iš antro karto. Tikrai rekomenduoju arv-auto pats esu patenkintas ir manau jūs taip pat nenusivilsit :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2011/01/12

Mokykla tikrai gera, paskaitos įdomios, tik mokyklinį išlaikyti labai sunku, kur nusiperki jų kodus sprendimo tai ten neapsimoka,ten sprendi 100 arba 93%, o nuėjus į egzaminą vos tesurenki 72%, tai ši sistema man nepatiko :)

Response from ARV-Auto, Centras on 2011/03/17

Sutinku 100%... Pirkau tikrai ne viena tą jų kodą, namie visad išlaikau (net visus bilietus mintinai jau išmokus) , o ten , kai nueinu, tai pastoviai atsiranda kakokių neaiškių/nematytų klausimų, aš jau nežinau ką ir galvot, mistika kažkokia, atrodo, kad tyčia taip, neleidžia išsilaikyt, gal litų laukia? hmz...praradau viltį išlaikyt tą mokyklinį kada nors.... Iš vis nesinori eit.. Prieš kelis metus kitoj mokykloj buvau išsilaikius ir mokyklinį, ir Regitroj teorija iš pirmo kart, o dabar..? wtf?

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2011/01/07

Labai patenkinta šia mokykla. Labai įdomios paskaitos, todėl nesunku išmokt teoriją, dėstytojai siekia išmokint, o ne tiesiog greičiau pabaigt paskaitas, vairavimo instruktorius pakliuvo tikrai labai geras, o ir mašinos tokios pat kaip Regitroj, tad nebuvo šoko nuėjus į ją.


Įvesti naują instruktorių

Parašykite atsiliepimą

Į jūsų el. paštą bus nusiųsta nuoroda atsiliepimo patvirtinimui, todėl patikrinkite, ar teisingai užrašėte el.pašto adresą
Dėmesio: privalote įrašyti savo vardą bei savo el.pašto adresą, kitaip atsiliepimas gali būti nepatvirtintas

 • Įmonės pavadinimas: UAB „ARV-Auto“
 • Įmonės kodas: 132141896

© 2010 - 2017 VMREITINGAI - Visos tesės saugomos. Vairavimo mokyklos ir instruktoriai.
Eiti prie įrankių juostos