R. Varnelio vairavimo mokykla, Alytus

13 atsiliepimai

Kategorijos Alytus, B

Atnaujinta: prieš 2202 d.
Registruokitės į kursus

Registruokitės į kursus

Parašykite mokyklai

Parašykite mokyklai


varnelio_mokykla

Filialai:
Naujoji g.110, Alytus
Gardino g.1, Druskininkai

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2019/03/05

SUPERINIS instruktorius yra Ihor Melnyk! ❤️ Labai geras, nuoširdus, viską puikiai išaiškantis! Instruktorius iš I didžiosios raidės. Tikrai visiema REKOMENDUOJU tik JĮ! Geri prisiminimai išliks . :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/07/06

Puikus instruktorius yra Igoris! Tikrai puikus profesionalas. Labai geras mokytojas, kuris niekada nepakels balso, kad ir kaip prastai tą dieną Sektųsi. Taip pat niekada nepamiršta pagiriti tavęs, kad ir už mažytę pažangą. Vien geri atsiliepimai apie šį žmogų ir smagūs atsiminimai!!!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/05/10

Geras instruktorius Igoris, viska isaiskina gerai, mokina irgi puikiai, vien pliusai pas instruktoriu, regitra is 1karto išlaikyta jo dėka :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2018/02/24

Dėkoju instruktoriui Igoriui Melnyk už kantrybę ir profesionalias vairavimo pamokas. Geriausios rekomendacijos! Instruktorius puikiai išmano savo darbą, yra reiklus, puikiai paruošia regitros egzaminams.
Dėkoju ir linkiu sėkmė!

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2017/07/03

Kokia instruktoriaus Tado pavardė? Gal galite parašyti jo numerį?

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2017/06/29

Girdėjau apie Tadą Žemaitį gerų atsiliepimų, gal kas turine jo tel nr. ir galite jį čia parašyti?:)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2017/03/15

Vairuoti tikrai išmokė

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2017/01/31

Mokinausi prieš du metus Varnelį Alytuje, džiaugiuosi, kad papuoliau pas Joną, labai geras ir kantrus instruktorius buvo, koki dabar instrutoriai nežinau, bet kas laikės pas senus turėjo tikrai nenusivilt jų darbu. Dabar beveik 2 metus važinėju ir labai džiaugiuos.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/10/06

šiuo metu mokinuosi šioje mokykloje pas instruktoriu Tada , aš nebuvau nei karto sėdėjus už vairo ir per pora pamokų jau neblogai orentavausi aikštelėje . Šiam instuktoriui esu dėkinga už kantrybe . nežinau ką jis galvoja bet nei karto net balso nebuvo pakėles ačiū Tadui labai :)

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2016/01/21

Šioje mokykloje aš tik papildomai mokiausi vairuoti, bet noriu parašyti gerą atsiliepimą, nes per 5 vairavimo pamokas išmokau daugiau negu kitoje mokykloje per visą kursą skirtą vairavimui. Ir iškart (rytojaus dieną) išlaikiau praktinį egzaminą Regitroje. Labai didelis dėkui instruktoriui Tadui, tikrai geras mokytojas, kantrus, nekeliantis balso, viską išsamiai paaiškinantis.
Jei kam reiks būtinai rekomenduosiu Jūsų įmonę.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/11/10

Aš irgi laikiausi teises varnelį, ir likau patenkinta, mano instruktorius buvo Tadas. Kartais ir pakeldavo balsą, bet šiaip sutarėm neblogai, teises jau išsilaikiau, tai manau išmokino vairuoti.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/05/02

Siaubinga mokykla, buvau pas du šios mokyklos instruktorius, abu nemoka padoriai išaiškint kaip ką daryti, tik rėkia. O apie šios mokyklos savininką R.Varnelį išviso patylių, 0 žmogiškumo, nepadoriai elgiasi su žmonėmis, visados rėkia nemoka ramiu balsu kalbėt. NIEKAM NEPATARIU NAUDOTIS ŠIOS MOKYKLOS PASLAUGOMIS.

 • comment_ID ), '#' ); ?>

2015/02/26

Pati laikiausi teises varnelio ymonei(A.jonyno.g 12b) ir likau nusivylus vairavimo instruktorium Juozu . Jis visada rekdavo jei ka padarydavau blogai keikdavosi. Sakydavo kad vos aš ne iš durnyno nes nemokejau vairuot. Kitiem instruktoriam apie mane irgi pasakodavo kad.aš tik pinigus "sukišau" o daugiau tai nieko sake.kad jei maišausi perjunkt begius tai taip sugeba tik iš durnyno išeja žmoniesj kaip reikėdavo su juo važinet nesvarbu ar gatvei ar aikštelei bjodavau kiekvieno vairavimo.


Įvesti naują instruktorių

Parašykite atsiliepimą

Į jūsų el. paštą bus nusiųsta nuoroda atsiliepimo patvirtinimui, todėl patikrinkite, ar teisingai užrašėte el.pašto adresą
Dėmesio: privalote įrašyti savo vardą bei savo el.pašto adresą, kitaip atsiliepimas gali būti nepatvirtintas

 • Įmonės pavadinimas: R. Varnelio vairavimo mokykla

© 2010 - 2017 VMREITINGAI - Visos tesės saugomos. Vairavimo mokyklos ir instruktoriai.
Eiti prie įrankių juostos