Eurodraivas, Justiniškės, Šeškinė

46 atsiliepimai

Kategorijos - KATEGORIJOS, A, A1, A2, AM, B, B1, Vilnius

 • Mokomieji: TOYOTA AURIS, HYUNDAI I30, VW GOLF, NISSAN JUKE
 • Laisvės pr. 62, Vilnius
 • 852400575, 861553677
 • info@eurodraivas.lt

Follow:

Atnaujinta: prieš 565 d.
Registruokitės į kursus

Registruokitės į kursus

Parašykite mokyklai

Parašykite mokyklai


Kainos:
Papildomi kursai padariusiems KET pažeidimą - 89€

B KATEGORIJA
Su teorija (40 akad. val. 30 akad. val. praktinio vairavimo) - 429€
Eksternu (teorija pasiruošusiems savarankiškai) - 429€

A; A1; A2 KATEGORIJA
Eksternu (teorija pasiruošusiems savarankiškai) - 310€
Su teorija (40 akad. val. 10 akad. val. praktinio vairavimo) - 330€

Ateik mokytis su draugais!
Atsivesk draugą ir gauk už kiekvieną atvestą draugą 15 €
Daugiau draugų, didesnės nuolaidos!!!


Mūsų užduotis – išmokyti savo mokinius vairavimo kultūros, paruošti saugiam ir savarankiškam vairavimui miesto gatvėmis ir Europos keliais! Baigę mūsų mokyklą galėsite saugiai jaustis bet kokiame kelyje!

Teorijos paskaitos vyksta skaitmeninio projektoriaus pagalba, gausi vizualinė mokomoji medžiaga, pati naujausia 2017 metų KET testų sprendimo programa.

Mokykloje spręsite KET testus Jums tinkamu laiku. Kompiuteriuose įdiegtos 2 mokomosios programos. Galite gilinti teorijos žinias su KET testų programa iš namų ar darbo – visur kur tik bus interneto ryšys!

Praktinius įgūdžius galėsite tobulinti erdvioje, privačioje, naujoje vairavimo aikštelėje, esančioje vos 2 min. kelio nuo mokyklos, todėl visas laikas, skirtas mokymui, bus išnaudojamas maksimaliai efektyviai.

Atestuoti ir ilgametę patirtį turintys vairavimo instruktoriai Jus puikiai paruoš saugiam ir savarankiškam vairavimui miesto gatvėmis ir Europos keliais!

Papildomos vairavimo pamokos – Nepasisekė išlaikyti praktinio egzamino? O gal vis nesiryžtate laikyti, manydami, kad esate nepasiruošę? Papildomos vairavimo pamokos padės Jums įgyti pasitikėjimo ir sėkmingai išlaikysite egzaminą!

Taip pat galimybė patobulinti vairavimo įgūdžius (jau turintiems vairuotojo pažymėjimą).

Mokinių patogumui vairavimo mokykloje rengiami pirmosios med. pagalbos kursai ir med. gyd. komisija būsimiems vairuotojams (už papildomą mokestį!).

Atšilus orams…Svajosite praskrieti įkaitusiu asfaltu ir pajusti vėjo gūsį bei neužstrigti kamščiuose? Rinkitės jau dabar („A1″kat. nuo 16 metų, „A2″ nuo 18 metų, „A“ kat. nuo 24 metų) vairavimo kursus šiuolaikiškoje, modernioje vairavimo mokykloje ir išmokite valdyti motociklą!

Grantuojame paslaugų kokybę, malonų bendravimą, dėmesį ir atidumą kiekvienam mokiniui!

Kalbos: Lietuvių, rusų, lenkų
Darbo laikas:
I-V nuo 10:00 val. - 19:00 val.
VI  nuo 10:00 val. - 15:00 val. (pagal poreikį)

2018/12/11

Reklamoje deklaruojama, kad „EURODRAIVAS“ – europietiškos kultūros mokykla. Patikėjau ir tik vėliau supratau, kad ne apie 21amžiaus kultūrą yra kalbama. Inventorius klasėje nutrintas, kompiuteriai, manau, taip pat geriausiu atveju 20 a, nes iki mūsų laikų, kiek mačiau, nugyveno tik 2 ir tie, matyt itin brangūs kaip istorinė vertybė, nes labai saugomi (reik prašyt ir, kaip bibliotekos skaitykloje, juos jums atneša). Tiesa – transporto priemonės tikrai 21 amžiaus. O šiaip dvelkia ne tik viduramžiais, bet ir vergovine santvarka su šeimininke ir keliais vergais, kurie, didžiąja dalimi, savo iniciatyva (kitaip nesuvokiama) bando kepti vairuotojus stengdamiesi atkreipti ponios dėmesį . Lenkiu galvą prieš instruktorius, nes 21 amžiuje esant tokioms darbo sąlygoms, JŪS dar sugebate turėti pakantumo mokiniams, darbdavei bei demonstruoti savo profesionalumą... O vertinant, kad mokykla Lietuvoje, o Lietuva – Europoje, tai matyt ir europietiškos kultūros dalelė ten yra... ???

2018/11/03

Mokyklą rinkausi pagal patogumą susisiekti (nes visos jos šiaip panašios - moko vairuoti). Manau, kad prie vairo, kaip ir kitose srityse, pakankamai daug atsitiktinių žmonių, todėl nenorėdama būti “blogu šokėju” atėjau į “Eurodraivą” ne linksmai praleisti laiką, o mokytis. Teisė vairuoti tapo man būtinybe, o ne užgaida, todėl tam dėjau atitinkamas pastangas, ir esu labai dėkinga visiems šiame procese dalyvavusiems asmenims, nes šiai dienai aš jau esu “klevas”.

2018/02/17

Jautėsi, kad instruktorius turi didelę patirtį, išmano savo darbą, gerai viską paaiškina, bet buvo tam tikrų BET, dėl kurių šią mokyklą rekomenduočiau ne visiems!

Beveik visos vairavimo pamokos prasidėdavo vėliau nei būdavome sutarę. Pvz. susitariame 11 val., tai instruktorius arba pasirodo vėliau arba su kitais instruktoriais rūko, kalbasi kieme, o aš tiesiog sėdžiu mašinoje ir laukiu. Vairuoti pradedame 10-15 min. vėliau, kartais net ir grįždavome keletą minučių anksčiau. Viena, antra, trečia pamoka ir gaunasi jau valanda, gaunasi jau pamoka. Gaunasi prarasta pamoka! Visą laiką jautėsi, kad tempia iki paskutinio. Vis ruošdavausi tai pasakyti, bet maždaug po 6 ar 7 pamokos pasakė, kad tikrai gerai vairuoju ir pagalvojau, kad nebeverta ginčytis. Tiesiog užbaigsiu, išsilaikysiu ir pamiršiu tai. Bet vis dėlto tai buvo mano klaida. Visas tas nepravažiuotas laikas, kai instruktorius rūkydavo ir plepėdavo su kitais, kainavo vėliau, kai Regitroje išlaikiau tik iš ketvirto karto ir teko papildomai ieškotis kito instruktoriaus. O tai kainavo mano papildomą laiką ir pinigus! Nenoriu minėti instruktoriaus vardo, nes geras žmogus ir tikrai geras mokytojas. Tikrai davė gerų patarimų, Tik tas laiko nusukinėjimas susidarė įspūdis, kad labiau net pačios mokyklos problema, nes vienu metu mokiausi vairuoti su kitu draugu. Tai ir jo instruktorius nuolat vėluodavo, draugas laukdavo mašinoje kol jis rūkydavo ir su kitais kalbėdavosi, o to prarasto laiko jam, kaip ir man, nekompensuodavo.

Maniškis per pamokas nešaukdavo, nerėkdavo, aiškindavo ramiai, dėl pačio mokymo tikrai jokių nusiskundimų, bet tie vėlavimai žiauriai užknisdavo, tad antrą kartą į šią mokyklą vien dėl to nebegrįžčiau. Kaip minėjau, rekomenduoju ne visiems. Tie, kurie jau turi įgūdžių vairavime, gal net yra neblogi vairuotojai ir jiems tereikia vairavimo mokyklos pažymėjimo, tai Eurodraivas jiems puikiai tinka. Bet tie, kurie pradeda nuo nulio ir, kuriems brangus laikas, turėkite omenyje, kad gali būti, jog prarasite nemažai laiko.

2018/01/19

Didelis ir nuoširdus ačiū visam Eurodraivo kolektyvui. Galiu drąsiai sakyti pati geriausia vairavimo mokykla!!! Pradedant nuo labai malonios administratorės, kuri visada pasitinka su puikia nuotaika, pakalbina, viską paaiškina. Direktorė Edita, puikus žmogus, tokia nuoširdi, jei kyla klausimų visą laiką atsakys ir padės, pakalbina paklausia, kaip sekasi, ar viskas patinka. Labiausiai noriu padėkoti, mano pačiam geriausiam instruktoriui Remigijui, kuris mane atėjusią mokytis nuo 0 išmokė visko, tikrai labai ramiai, aiškiai viską aiškino, davė naudingų patarimų vairuojant, kurie pravers tiek dabar tiek ateityje vairuojant savo mašiną bei ją prižiūrint, o sankaba sankabėle, su kuria galvojau nesusidraugausiu, bet susidraugavau, instruktorius kantriai davė daug patarimų, kurie labai padėjo išmokti vairuoti ir nebijoti judrių gatvių. Instruktorius- visada į pamokas ateidavo geros nuotaikos, linksmas, labai geras paprastas žmogus, kurio galima visko drąsiai paklausti. Ypač pasiilgsiu pamokų su juo, nes jų visada laukdavau ir eidavau kaip į šventę!!! Linkiu sėkmės mokyklai ir visiems rekomenduoju!!!

2017/11/12

Labai puiki mokykla. Mokytojai konkretūs, viską puikiai išaiškina ir maloniai atsako į visus klausimus. Jų dėka egzaminus išlaikiau iš pirmo karto. Ačiū!

2017/11/12

Nereali mokykla! Labai geri instruktoriai, ju dėka viska išlaikiau is pirmo karto! Sekmės Jums!

2017/11/12

Viskas labai gerai.
Rekomenduoju mokykla.

2017/11/11

Norejau parasyti visai kitoki komentara, bet perskaicius kiek cia prirasyta buvau labai nustebus, tikrai! Todel ir as parasysiu rasineli :)
Ispudis, kad komentuojama ne apie EuroDraiva o visai apie kita mokykla, pilnai suprantama konkurencija labai didele tarp mokyklu, tai mano manymu ir rasineja konkurentai arba paprasyti konkurentu zmones, nes neatitinka tikroves.
Teorijos destytojas grieztas, pas ji turi mokytis, nes kaip jis sako "vairavimas labai atsakingas dalykas, ne tik uz save , bet ir uz kitus.."
Administratore Svetlana silta, miela moteris, tik reiketu jai lietuviu kalba pasimokyti:) Apie direktore Edita , na taip tikrai pirmas ispudis, kad labai griezta:)) Bet tik pradejus bendravima su ja iskarto pamatai kita zmogu, silta, miela, suprantinga. Teko su direktore bendrauti ne viena karta, pirma karta del pamokos i kuria neatejau, nes pramiegojau. Instruktorius Remigijus pasake, kad pamoka nusiraso, man buvo labai netiketa, nuejau pas administratore, bet ji pasake "tokios taisykles, reikia pranesti pries 24 val", tada susiradau svetaineje direktores telefono numeri ir paskambinau jai. Labai maloniai pasikalbejome, nuramino mane, kad nenurasys tos pamokos, kad mane supranta, viskas buvo sutvarkyta operatyviai ir auksciausiam lygi.
Sekanti syki, mano instruktorius iseidinejo atostogu, man jau laikas spaude, del isvykimo i uzsieni, direktore viska taip sudeliojo, kad spejau viska pravaziuoti ir issilaikyti, ir nuolaida labai gera pritaike. Ir dar kelis kartus buvau ja sutikus mokykloje, pasiteiravo, kaip sekasi , ar viskuom patenkinta, jei turesiu klausimu ar bus kazkas neaiskaus, kad iskarto skambinciau.
Tiesa, pabaigiau su kitu instruktorium Jevgenijum, abudu geri.
Todel ir sakau, kad rasineja tokias nesamones zmones, tik specialiai pakenkti ir sudaryti bloga mokyklos ivaizdi!!!
Linkiu visai EuroDraivo komandai sekmes ir istvermes nuo tokiu komentatoriu!
ACIU Jums!!!
Isvada: Kuo geresne mokykla - tuo blogesni komentarai!

2017/11/11

Tragiška mokykla... Rinkausi, nes suviliojo palyginti mažomis mokymo kainomis, tačiau nusivyliau ir labai stipriai... Pirmiausia tuo, kad vairavimo teoriją praktiškai mokėmės patys, nes mokytojas dažniausiai rodydavo tik visokius video ir filmukus, mažai aiškindamas tikrosios teorijos, kuri praverstų realybėje keliuose. Taip pat jis pastoviai juokaudavo, tačiau tie juokeliai net nebūdavo juokingi... Iš pradžių tai netrukdė, tačiau laikui bėgant tai ėmė trukdyti, nes mokytojas pradėjo daugiau juokauti ir kalbėti temomis, nesusijusiomis su mokymo medžiaga, užuot skyręs visą dėmesį mokslui.
Tačiau tuo visos nesąmonės nesibaigė... Prasidėjus praktinėms vairavimo pamokoms pas instruktorių Remigijų, atrodė, kad viskas bus gerai, mes puikiai sutarsime ir instruktorius mane puikiai išmokys. Deja, laikui bėgant atsiskleidė tikrasis instruktoriaus būdas. Iš pradžių bendraudavo normaliai, būdavo linksma, vėliau prasidėjo naršymai telefone pamokų metu, rėkimai ir kitokie nesmagūs dalykai. Pastoviai vėluodavo į pamokas, tad iš turimos 1,5 val. dažniausiai likdavo geriausiu atveju valanda pamokai. O dar nemažai kartų buvo, kai ateidavo prastai jausdamasis, tada viskas, ką darydavau, būdavo blogai, rėkdavo, atiminėdavo vairą iš rankų ir t.t., žodžiu, tai žmogus, nevaldantis savo nervų, kai jaučiasi blogai arba, kai viskas nusibosta. Manau, tokiems instruktoriams ne vieta čia. Kai atėjo laikas laikyti egzaminą, aišku, neišlaikiau. Instruktorius liepė pasiimti papildomų valandų ir egzamino perlaikymą. Tačiau aš nusprendžiau nebesikankinti ir pereiti į kitą mokyklą, tačiau čia visos nesąmonės taip pat nesibaigė.
Norint perstoti į kitą mokyklą, reikia gauti pažymą apie išklausytą teorijos kursą ir išvažinėtas praktikos pamokas. Darė pažymą 2 savaites, nes neva direktorė sirgo (galbūt, šito patikrinti negalėjau), kai pranešė, kad pažyma padaryta, atėjau jos pasiimti, o ten buvo pilna neatidumo klaidų suvedant asmens duomenis (manau, tokius dalykus kaip asmens kodą, vardą, pavardę ir pan. dokumentuose reikia patikrinti po 3-4 kartus, kol įsitikinama, kad tikrai viskas gerai, tačiau direktorei taip neatrodo...). Paprašiau pataisyti, tai gavau atsakymą, kad iš karto nepataisys, reikės palaukti, nes direktorės nėra, o kada bus, nežinia... Žodžiu, kol gavau pažymą, praėjo turbūt 3 ar 4 savaitės, kai tai būtų galima padaryti per 1 dieną.
IŠVADOS. Geriausia, ką turi šita mokykla, tai administratorė, kuri tikrai yra labai fainas žmogus, bet tai ir yra viskas. Direktorė su žmonėmis bendrauja klaikiai, instruktorius Remigijus išvis su žmonėmis nesiskaito. Žodžiu, kainos ir kokybės santykis šioje mokykloje yra mažų mažiausiai tragiškas. Tikrai siūlau rinktis brangesnę, bet kur kas kokybiškesnę mokyklą, nes vėliau tie sutaupyti 40 ar 50€ virsta kur kas didesnėmis sumomis, kai tenka keisti mokyklą ir taisyti klaidas... Kaip pastebėjau, tiek direktorei, tiek instruktoriams šioje mokykloje svarbiausia iš mokinių išvilioti kuo daugiau pinigų, o ne juos išmokyti, nes pamokos labai nekokybiškos, egzaminui beveik neruošiama, nes norima, kad mokinys pasiimtų kuo daugiau papildomų pamokų ir perlaikymų, kurie tikrai nėra pigūs. Tiems, kas nori kokybiško mokslo, o ne „pinigų išmetimo į balą“, tai siūlau šios mokyklos nesirinkti!

2017/10/11

Automobiliai nauji, pamokos laiku ir nesupratus isaiskinamos, jeigu netikdavo praktinio vairavimo laikas, visada susitardavome kad butu palanku tiek instruktoriui tiek man:)Instruktorius bei teorijos destytojas buvo nuostabus.Rekomenduoju!

2017/10/04

Puiki mokykla, džiaugiuosi mokymo kokybe.

2017/10/03

ACIU INSTRUKTORIUI VITALIJUI IR VISAI EURODRAIVO KOMANDAI !!!!! Siandiena issilaikiau vairavima regitroj is pirmo karto :)
Tikrai riakomenduosiu visiems sia mokykla, viskas good!
Ir dar, labai lanksti su mokejimais ir nuolaidomis ;)

2017/07/23

SIAUBINGA. Neapsigaukite nuolaidomis ir mažesne vairavimo kursų kaina. Mokykloje dirba nekompetetingi asmenys, nėra suinteresuoti, kad išsilaikytum egzaminus sėkmingai. Per vairavimo pamokas neišmokau nieko, nes buvo pastoviai rėkiama, vairas išplėšiamas iš rankų, liepė imti papildomas, nieko neaiškindavo. Labai gailiuosi pasirinkęs šią mokyklą, mokyklinį ir regitroj egzaminą išsilaikiau kitoj mokykloj. Niekam nerekomenduoju rinktis šią įstaigą.

2017/05/03

Teorijos pamokos geros. Teorijos tiek mokyklinį, tiek Regitros egzaminą išlaikiau iš pirmo karto. Tačiau su vairavimu - prastai. Instruktorius Arvydas atrodė malonus, kaip ir vairavau per pamokas gerai, tačiau pradėjus laikyti mokyklinį egzaminą supratau, kad nieko nemoku. Toks jausmas, kad pinigai instruktoriui ir te rūpi. JEI JAU MOKOTES ČIA ir pas šį inst., egzaminą mokyklinį,
pasiruoškit, iš 1 kart neišlaikysit... Taip pat patariu mokėti už egzamino perlaikymą kasoje, o ne instruktoriui į rankas, nes būtinai kelis eurus ir sau pridės... Beje, perlaikymai - ypač brangus.

2017/02/18

VISIEMS rekomenduoju ir siulau vairavimo mokykla EURODRAIVAS ir instruktoriu Remigiju.. Cia besimokydama igyjau netik pasitikejimo uz vairo.bet ir daug naudingu patarimu tolimesniam saugiam vairavimui ir automobiliu prieziurai Instruktorius Remigijus savo darbo asas,tikra to zodzio prasme,matosi,kad jam paciam patinka jo darbas.Visada geros nuotaikos .Nesuprantu auksciau rasiusios"mokines"del velavimu.Pati vazinedama maciau,kaip Remigijus is anksto numatydavo kamscius ir parinkdavo kita marsruta stengdamasis del manes.Jokiu konfliktu!!!! NEMENKA DOZE HUMORO padejo geriau viska isisavinti.IS PIRMO KARTO islaikiau visus egzaminus.ACIU instruktoriui Remigijui ir visai mokyklai EURODRAIVAS

2016/12/09

Patariu visiems!!!! Super mokykla. Viska islaikiau is pirmo karto. Labai esu dekinga instruktoriui Andrey Z. Uz jo kantrybe, ir pastangas ismokyti zmogu gerai vairuoti,ir kas svarbiausia mastyti ka darai kelyje. Aciu visai komandai.

2016/12/09

Puiki vairavimo mokykla, labai gerai desto teorija ir praktika. Teko vairuoti su instruktoriumi Andrej, kalba lietuviskai su akcentu, bet tai visiskai netrugdo, labai gerai viska išaiškina, daug vazinejom regitros marsrutais, regitroje islaikiau is pirmo karto tiek teorija tiek praktika.

2016/11/07

Mokiausi tik vairavimo, viskas buvo puiku. Jei nežinote, kurią mokyklą pasirinkti, rekomenduoju EuroDraivą, o ypač instruktorių Remigijų, kuriam esu dėkinga už kantrybę, žinias ir pamokas, kurios tikrai nebuvo nuobodžios ir į kurias visada buvo noras eiti. Viską aiškino suprantamai ir tiek, kiek reikia, kad suprast ir išmokt. Išlaikiau iš pirmo karto. 10/10

2016/10/15

Mokykla SUPER,visi labai draugiski,instruktorius Remigijus-afigenas:)))viska paaiskins ir parodys.Labai pasiilgsiu pasivazinejimu su instruktoriumi:))

2016/09/14

Esu labai dekinga instruktoriui Remigijui, su juo nuo pat pirmos vairavimo pamokos jauciausi puikiai, visada pagirdavo ar pasakydavo ka darau ne taip, bet visada maloniai.
Pamokos prabegdavo stebetinai greitai, nes budavo kupinos juoko ir geros nuotaikos.
Per 10 dienu pabaigiau vairavimo kursa mokykloje, regitroje islaikiau is pirmo karto. Taigi, viskas super ☺

2016/09/10

Mokykla tikrai gera, pradedant administracija ir baigiant instruktoriumi. Didžiausia padėka instruktoriui Vitalijui, jis ne tik mane išmokė gerai važinėti pradėjus nuo nulio, bet ir yra be galo linksmas, bei geras žmogus!

2016/08/31

Pirmas ispudis afigenas,instruktorius-Remigijus-SUPER!Pavaisino kava-DIDELIS JAM ACIUU!!!:))))Moka gerai,viska aiskina ir pataria kaip gerai.

2016/06/09

Instruktorius Arvydas - labai geras,konkretus, malonu su tokiu mokytis.

2016/06/01

Puikus kainos ir kokybės santykis! Ypač norėčiau pagirti instruktorių Andrėjų. Ramaus būdo, gerai išaiškinantis ir pastebintis pagrindines klaidas, atsižvelgiantis į tai, kur mokiniui reikia daugiau padirbėti. Rekomenduoju!

2016/05/30

Tikrai labai nuvylė Arvydo pamokos, kaip gaila kai žmogus mato tik skaičiukus..
Labai keista kai tiek laiko mokausi ir tik per egzaminą Tau yra pasakoma kad tu nemoki vairuoti. Ir darai tokias klaidas tuose keliuose kur kiekvieną dieną važinėdavome pabrėžiu mokytojo Arvydo reikalais. Na gaila..

2016/05/29

Labai patiko instruktoriaus sugebėjimas išsiaiškinti mano klaidas. Nekaip negalejau suprasti eismo žieduose ... O dabar neturiu su tuom problemu.
Visiem rekomenduoju. O instruktorius buvo Vitalijus.
Dėl mokyklos darbo: Greitai paruošti tvarkingai dokumentai.
P.S. Linkėjimai direktoriai Editai.

2016/05/26

Rekomenduoju visiems, viskas super;)
Mokiausi pas Instruktoriu Vitalijų!!!
Pats geriausias instruktorius, labai linksmas, gerai viska paaiskina, ir mokyklini praktinio vairavimo egzamina ir Regitroje islaikiau is pirmo karto!
Teko 2 pamokas važinėti ir su Andrėjumi, tikrai nieko blogo negaliu pasakyti ir apie jį.
Tik nesuprantu prieš tai rašiusio mokinio..administracija juk visada maloniai paaiškina, kad jeigu kažkas netiktu ar nepatinka instruktoriaus darbas, kad galima pakeisti instruktoriu.
Sekmes visam "Eurodraivas" mokyklos kolektyvui:)

2016/02/10

Kainos nera dideles sioje mokykloje. Bet deje instruktorius Andrejus kaip rasoma nemoka vairuoti taisyklingai. Neleizdavo dairytis paciam, vietoj to pats apsidairo. Padarius klaida nevisada aiskindavo, net ir paklausus. Pirmu pamoku pas ji neverta imti nes jis neskuba i jas. Gerai kad laiku kreipiasi i kita instruktoriu kitoje mokykloje ir istaise klaidas, kuriu neaiskino sis instruktorius.
Geriau rinktis mokykla kuri reitinge yra pirmoje vietoje Vilniaus mieste.

2015/12/02

Istikru labai gera mokykla, labai gerai moko, puiki administracija ir destytojai. Vairavimo mokytojai gerai prisitaiko prie Juso grafiko kada jus galite ateiti i vairavimo pamoka, isrenka gerus marsrutus. Siulau sia mokykla visiems! :)

2015/12/01

Ačiū.Man pasiseke,deka Jusu mokyklos profesionaliai komandai.Man Jus rekomendavo drauge, o as rekomenduoju ir rekomenduosiu Jus kaip labai atsakinga,rupestinga,lojali mokiniu atžvilgiu mokykla.Gero kelio visiems:)

2015/12/01

100 balu!!!
Aciu visam Eurodraivo kolektyvui, teorijos destytojui Viktorui ir instruktoriui Andrejui!Siandiena islaikiau Regitroj vairavimo egzamina is pirmo karto!!!
Linkejimai administracijai ir sekmes visam mokyklos kolektyvui:)

2015/12/01

Vairavimo mokykla Eurodraivas tikrai labai gera,esu dekinga Jusu kolektyvui už kantrybe ir labai geras gyvenimo pamokas kelyje.Sekmes Jums visokeriopos.Rekomenduosiu visiems savo draugams:)

2015/10/24

Super mokykla. Instruktorius Vitalijus pats kantriausias ir linksmiausias instruktorius koks tik gali buti. Islaikiau is pirmo karto egzaminus. Dekoju

2015/09/16

Tikrai nerekomenduoju lankyti A kategorijos kursu. Instruktorius Tadas visaip "muilina" praktikos valandas, visu 10 val net neduoda pravaziuot, reziume- gauni moket kitiems uz papildomus vaziavimus. Geriau sumoket daugiau, bet rinktis kitus.

2015/07/22

Visiems kas skaito ir kas komentuoja,Eurodraivo mokykla tikrai gera,gavau as ir pamoku kiek reikia ir man patogiu laiku važiavau;)Kas mano,kad esate afigenni vairuotojai jus klystate,tai sprendžiame ne mes,o instruktoriai,jie dirba savo darba ir uz tai aciu jiems.Beje jei manote,kad jus islaikete egzamina,o instruktorius skaito kitaip,visada galima pažiūrėti filmuota medžiaga ir pažiūrėti savo klaidas,o instruktoriaus paprašyti pakomentuoti,paaiškinti.Aš pasakysiu taip kiek žmoniu tiek nuomoniu,tad mano nuomonė tikrai gera ir dar žmonės turėkite savo nuomone ir neklausikyte kitu.Visada yra teise rinktis ir tai gali padaryti kiekvienas.Ačiū Eurodraivui už kantrybe ir supratima;) Andrejau aciu Jums uz išsamias pamokas.Aš esu nauja vairuotoja ;))))VALIOOOO Sekmes linkiu visiems ....

2015/07/22

Sveikučiai visi skaitantis ir komentuojantis;) mokykla kaip ir visos LT mokyklos.Beje Eurodraive nebuvo bedu,vazinejau po 2,3kart per savaite,o drauge vazinejo kas diena po 2 ak pamokas.Ir dar mokykloje administracija visada paklausdavo kaip sekasi,ar viskas gerai.Tie kurie komentuoja kokie jie geri vairuotojai ir kaip mokyklos juos vargšelius apgaudinėja,pasakysiu kiekvienas egzaminas filmuojamas jus visada galite paprasyti peržiureti ta filmuota medziaga ir paprasyti,kad pakomentuotu Instruktorius,juk tam jie ir dirba savo darba,kad mus išmokytu saugiai vairuoti.Aciu tariu Eurodraivo mokyklai:)

2015/07/21

Teorijos pamokos buvo visai nieko, o praktikos pamokos buvo blogos, taciau tai ne instruktoriaus kalte, nes pravaziavimus pagal jo perpildyta darbotvarke buvo galima gauti tik karta, du per savaite. Nebuvau bloga vairuotoja, taciau likau labai nusivylusi sia mokykla, paklojau daugiau nei dvigubai, nes teko pereiti i kita vairavimo mokykla.

2015/06/17

Teko pasinaudoti sitos mokyklos paslaugomis, tikrai rekomenduoju, dirba profesionalai puikiai zinantis savo darba.

2015/06/17

ačiu jums tiek mokytojams tiek konduktoriams už viska esu maloniai dekingas jums tapau profesonalu

2015/06/17

Esu vilnietis, mokykla strategiskai patogiojo vietoje, kursu laikas man buvo labai priimtinas kadangi esu dirbantis. Tiek administracija, tiek mokymu personalas profesionaliai parengtas, buvo malonu mokytis, islaikiau is pirmo karto. Tikrai rekomenduociau visiems, nes kainos ir kokybes santykis atitinka produkta. Eurodraivas, jums aciu!!!

2015/06/17

Puiki mokykla, pastabūs bei įžvalgūs mokytojai, atsakinga komanda dirbanti nuoširdžiai su kiekvienu siekiant bendro tikslo + tikrai gera kaina!

2015/06/16

Eurodraivo sauni mokykla,pradedant nuo administracijos,pabaigiant vairavima.
Teorijos destytojas labai smagus,bet kalba tai jau labai garsiai;)vairavimo instruktorius
Andrejus labai aiskiai isaiskina praktines uzduotis.As islaikiau is pirmo karto,Valioooooo.Aciu

2015/03/31

Mano atveju ir laika lankstu suderino ir kursus greitai praejau :) Super mokykla. Priešingai nei kitu komentatorių rašytam komentare. Greitai, kokybiškai ir pigiai.

2015/03/20

Puikiai ivertinu destytojo Viktoro paskaitas.
Vairuojant praktikos pamokose, atrode viskas labai lengva, mazai pastabu, mazai buvau taisoma. Po to per egzamina buvau sukirsta, ir pati negalejau tuo patiketi - pasirodo igudziu visai nedaug, ir neuztenka net mokykliniam egzaminui.

Ruosiantis Regitros egzaminui, teko pakloti dar antra karta tiek, kiek sumokejau Euro Draivui, kad ismokciau vairuoti, bet jau papildomose pamokose, pas kita instruktoriu. . Kad istaisytu daromas klaidas, ir suzinociau tiksliu patarimu, palengvinanciu parkavimasi. Po siu pamoku supratau, kad esu pasiruosusi vairuoti, ir sekmingai islaikiau egzamina Regitroje. Deja uz tai padekoti vairavimo instruktoriui negaliu.

Mokykla nera bloga, taciau nerekomanduociau mokytis pas instruktoriu Arvyda.

2014/11/11

Na, aš irgi galiu pasakyti tą patį, ką ir prieš tai rašęs žmogus. Nuvylė labai. Nerekomenduoju. Rinkausi dėl žemos kainos, o skūpus moka du kartus, mokėjau ir aš kitoms mokykloms...

2014/10/25

Kainos nera dideles, bet tai vienintelis pozityvas, kuri galiu pasakyti. Laiko lanksciai nederina, pamokos kartais isdestomos tokiais intervalais, kad greitai pabaigti kursu yra visiskai neimanoma. Pamoku laikas neretai budavo sutrumpinamas. Nuejus pas kitus instruktorius papildomoms pamokoms suzinojau, kad esu prisirinkus ne viena bloga iproti, kuriu nebuvo taisoma. Nerekomenduociau...


Įvesti naują instruktorių

Parašykite atsiliepimą

Į jūsų el. paštą bus nusiųsta nuoroda atsiliepimo patvirtinimui, todėl patikrinkite, ar teisingai užrašėte el.pašto adresą
Dėmesio: privalote įrašyti savo vardą bei savo el.pašto adresą, kitaip atsiliepimas gali būti nepatvirtintas

 • Įmonės pavadinimas: UAB „Via triumphalis“
 • Įmonės kodas: 303078904

© 2010 - 2017 VMREITINGAI - Visos tesės saugomos. Vairavimo mokyklos ir instruktoriai.
Eiti prie įrankių juostos