Kaip išsirinkti vairavimo mokyklą

Pirmiausia pažiūrėkite mokyklos reitingus ir perskaitykite atsiliepimus šiame puslapyje tų, kurie jau mokėsi.

Skaitykite, ką dažnai rašo mokiniai apie vairavimo mokyklas ir instruktorius >>

Ar mokykla nesukčiauja ir turi reikiamą įrangą mokymui?

Renkantis vairavimo mokyklą atkreipkite dėmesį į tai, ar nesumažina jums priklausančių pamokų skaičiaus – teorijos dėstymui ir vairavimui mokyklos privalo skirti ne mažesnę trukmę, nei numato įstatymai (pvz. B kat. –  40 akademinių valandų teorinių vairavimo paskaitų ir 30 akademinių valandų praktinio vairavimo). Vairavimo teorijos egzaminui galima pasiruošti ir savarankiškai, smulkiau apie tai skaitykite čia.

Pasidomėkite, kokia įranga naudojama dėstymui, ar mokykla naudoja naujus KET testus mokymui ir kokie mokyklos automobiliai. Taip pat galite pasidomėti, ar mokykla turi teisę mokyti .

Vairavimo mokyklos, turinčios teisę mokyti vairuotojus >>

Vairavimo mokyklos, turinčios teisę vykdyti papildomą vairuotojų mokymą >>

Kokie atsiliepimai apie mokyklos mokytojus ir instruktorius?

Pasidomėkite, ar profesionalūs dėstytojai ir vairavimo instruktoriai. Pasirinkite rekomendacijų iš draugų ir pažįstamų, paskaitykite atsiliepimus internete!

Kas tiksliai įeina į vairavimo kursų kaina?

Atkreipkite dėmesį ar į pateiktą kainą įeina: teorijos paskaitos, praktinis vairavimas, sunaudotas kuras, vairavimo mokyklos egzaminai. Pasidomėkite, kiek kainuoja papildoma vairavimo pamoka. Paklauskite, ar didelės eilės pas instruktorius dėl praktinių pamokų.

Reikalingus pažymėjimus dažniausiai galima gauti mokykloje

Pasidomėkite ar galima pasirinktoje mokykloje gauti sveikatos patikrinimo medicininę pažymą ir pirmos pagalbos kursų pažymėjimą ir kiek tai kainuoja.

Mokymo sutartis

Paprašykite, kad viskas, ką suderėjote, būtų įrašyta sutartyje. Čia turi būti parašyta, kokią sumą pinigų ir už ką mokate. Būtinai pasidomėkite sutarties nutraukimo sąlygomis, jei norėtumėte atsisakyti pasirinktos mokyklos paslaugų.

 

Geriausius rezultatus pasiekusios vairavimo mokyklos >>

 

Turite patarimų, kaip išsirinkti vairavimo mokyklą ar instruktorių? Parašykite mums

© 2010 - 2017 VMREITINGAI - Visos tesės saugomos. Vairavimo mokyklos ir instruktoriai.
Eiti prie įrankių juostos